Jump to content
Dogomania

Cierpiał potwornie! Był w hoteliku. Teraz ma DOM ten jeden jedyny!! HURAAA!!!


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak Wiosna napisała pierwszy raz, że jest zainteresowanie Timkiem, nie wiedzialam, ze to taka poważna sprawa! A tu czytam, że rozmowy b. zaawansowane:-)

[SIZE=3][COLOR=seagreen][B]Zapraszamy Panią czym prędzej i oczywiście serdecznie do hoteliku Wiosny, żeby poznać tego wspaniałego psa osobiście![/B][/COLOR][/SIZE]



[COLOR=black]Uważam, że decyzja odnośnie tego czy kastrować czy nie powinna należeć do przyszłej Pani Timusia, po tym jak chłopak się juz zaklimatyzuje w nowym domu. Za dużo dla niego stresów było ostatnio, a tak fundujemy mu kolejny, a za chwilę być może kolejny (za który jednak trzymam mocno kciuki!) w drodze do nowego domku.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A co tu tak cichutko?:sadCyber:

Mam bardzo fajną wiadomość. Skontaktował się ze mną właściciel jednego z portali, na którym ogłaszałm Tima. nawet nie wiem, czy powinnam tu podawac jego nazwe, ale niechże Pan ma chociaz trochę reklamy... Właściciel [url=http://www.tusprzedaj.pl]Bezpłatne ogłoszenia[/url] napisał mi, że sam ma psy i chce nam pomóc. Od tej pory jeżeli będe ogłaszać psiaki, funduje gratisowe wyróznienia :loveu::loveu::loveu:

:multi:
Dziękuję raz jeszcze:):cool2:

:multi:
Kto wie, może dzięĸi dobremu sercu tego Pana, inny człek wypatrzy swego zwierza? A ja już nie gadam tylko siadam do ogłaszania...:cool1::cool1::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Widać że jest jeszcze trochę porządnych ludzi na tym świecie :)

A adopcja Timusia bardzo mnie cieszy !!!
Może faktycznie ta kastracja nie jest potrzebna, ewentualnie w nowym domu w miarę potrzeby.
Pamietajmy że psinka miała w ostatnich czasach trochę stresów - przecież już raz była adoptowana i potem nadle porzucona.
Należy się jej teraz spokój i miłość :)
Do domku Timusiu :)

P.S. W takim razie wstrzymam się chwilowo z wpłatą na Timusia bo nie wiem czy i ile będzie potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']dogoo07 czemu ja cały czas myślałam, że Ty jesteś "zwykłe" dogo07?[/quote]


Ja właśnie też przed chwilą patrzę, że dogoo07 ma 7 postów i tak myślę, że cały czas myślałam, że to pisze dogo07, a tu widze, że madcat też to zauważyła;).

Link to comment
Share on other sites

Jest dług za obrożę i szczepienia (nie mogę teraz doczytać czy chodziło o szczepienia czy odrobaczenie), ale pieniędzy na koncie nie brakuje, więc to tylko kwestia przelewu:razz: Chciałam uregulować ta sprawę wraz z opłatą za marzec, ale chyba wyślę wcześniej, a marcowe dni Timka u Wiosny to mogę nawet codziennie regulować:) Byleby się chłopak domku doczekał.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki z Timka:)
Ja jednak kastrację bym zrobiła, może patrzę na to subiektywnie, ale psiakowi będzie łatwiej i włascicielce też, nie znam tej pani, ale lepiej dmuchać na zimne i ułatwić mu start w nowym domu, mój niuniek też nie był młody jak go brałam, miał ok 8-9 lat i po roku pojawiły się problemy z prostatą, właśnie po odreagowaniu stresu-więcej przeszedł od Timka, więc dłużej to trwało, ile już było takich adopcji że psiak wracał, bo zaczął posikiwać, w schornach non stop takie lądują, pomimo wielkich zapewnień, dlatego wydaje mi się, ze nie ma co czekać. Ale decyzja i tak należy do Was, ja tylko wyraziłam swoją opinię;)

Link to comment
Share on other sites

stan konta Timka to w tej chwili -34,80. Obróżka i odrobaczenie, a później euthyroh, na który brałam od weta receptę.
Teraz juś się zamotałam zupełnie i nie wiem, czy w końcu o tabletkach napisałam - tyle wszystkiego, że sama się chyba już gubię co pisałam a co nie :roll:

Tak czy owak - nie przelewajcie narazie nic, poczekajmy i zobaczymy jak się wszystko ułoży. Jak dobrze pójdzie, Timo w sobotę mógłby pojechać do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']stan konta Timka to w tej chwili -34,80. Obróżka i odrobaczenie, a później euthyroh, na który brałam od weta receptę.
Teraz juś się zamotałam zupełnie i nie wiem, czy w końcu o tabletkach napisałam - tyle wszystkiego, że sama się chyba już gubię co pisałam a co nie :roll:

Tak czy owak - nie przelewajcie narazie nic, poczekajmy i zobaczymy jak się wszystko ułoży. Jak dobrze pójdzie, Timo w sobotę mógłby pojechać do nowego domku.[/quote]


No fakt, zapomniałam o tabletach :splat:

Link to comment
Share on other sites

[B]magda z.[/B] - Dziękuję za wypowiedź:)
Rozumiem Twoje wątpliwości - przez strach przed kastracją straciłam swojego pierwszego psa. Ale nie chcę, by przez moje uprzedzenia Timo stracił szanse na dom:placz: Dlatego "co ma być, to będzie", niech już ma swoją Pańcię, i tylko niech Pańcia baaaaardzo uważa na jego zdrówko:placz:

Link to comment
Share on other sites

Pani zadzwoniła do mnie, zapytała, czy może dziś przyjechać wieczorem. I pewnie teraz mniej więcej wyjeżdża z Gliwic, więc za jakieś 2-3godzinki będą u nas ;)

Cuż mogę napisać - cieszę się strasznie, Timkowi naprawdę się udało z takim domkiem. Będzie leczył go mój gliwicki Wet, więc tym bardziej jestem całkowicie ufna i spokojna. Sama chciałabym mieć tam bliżej i móc jeździć z naszymi wszystkimi psami.
Ostatnio Pani mówiła mi, że będzie mogła przyjechać w sobotę lub niedzielę, nie w tygodniu, dlatego myślałam, że wszystko odbędzie się dopiero w sobotę, ale udało się dzisiaj ;)

..wydrukowałam już umowy, wszystko przygotowane.. czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][SIZE=4]Wielkie dzięki!!![/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4]Dziękuję wszystkim którzy pomogli Timusiowi!!![/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4]Nasz mały kochany szczęściarz!!![/SIZE][/I][/B]
:loveu:[B][I][SIZE=4] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb:na razie jeszcze z pewną dozą nieśmiałości...

p.s. i właśnie, powtórzę za Oleną, koniecznie zapraszamy nową Panią Timusia na ten wątek!

[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]Muszę Wam powiedzieć, że luty to dobry miesiąc dla psiaczków, które tutaj na dogo w szczególny sposób trafiły do mojego serca: najpierw Eseczka, teraz Timuś, a niedługo pewnie i Homerek:lol:. [/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
Tyle tragedii na tym forum, tyle, mogłoby się wydawać beznadziejnych i smutnych historii, ale jak się trafia na takie osoby, jakimi Wy jesteście :loveu:, no i jak wspólnymi siłami znajduje się w końcu dobry domek:loveu:, to wiara w człowieka wraca!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...