Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak,dzisiaj moje psy znalazły Logana zwiniętego w kłębek w trawie na pastwiskach naprzeciwko mojego domu :loveu: ...
Logan wydawał mi się bardziej dziki..ale zato bardziej....przytył ;). Nie widziałam go dokładnie,bo jak zwykle śmigał,ale jednak jest,żyje i jutro kolejna łapanka z jogusiową i stowarzyszeniową pomocą;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Tak,dzisiaj moje psy znalazły Logana zwiniętego w kłębek w trawie na pastwiskach naprzeciwko mojego domu :loveu: ...[/quote]
Z tego można wnioskować, że z tą wrzynająca się w szyję obrożą, to na szczęście były tylko przypuszczenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Nie.. rana była wielka i wyraźna :shake: ... obroża jest nadal na swoim miejscu. krwi nie zauważyłam,więc możliwe,że albo się zagoiła,albo wrosła :roll:. To już oceni jogi,jak juz Logan znajdzie się w jej rękach;).[/quote]
Aż ciarki po mnie przechodzą, gdy pomyślę, że to rzeczywiście mogłaby być rana pochodząca od obroży.
Przecież przez tak długi okres, to ta obroża wrosła mu i to głęboko :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...