Jump to content
Dogomania

PPA 2008 - zawody w Łącku


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonia123'][B]belgunia[/B] czy bedzie mozliwosc wczesniejszego "zapoznania" psa z ta wykladziną????:roll: bo ja zawsze startowalam na trawie, i nie wiem jak się Vgio zachowa na wykladzinie ... a napewno bedzie więcej psow ktore pierwszy raz startuja na wykladzinie ;)[/quote]

Zawsze kiedys trzeba rozpocząć :)
Na tor nie da rady przed zawodami, ale pochodzić, pobiegać na wykładzinie pewnie przejść troszeczkę będzie można, wykładzina nie wiele się różni od dywanu, więc jak masz w domu dywan to pies wie co to jest.

Pozdrawiam
belgunia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']belgunia-... dobre i to ;) a n atych zawodach w grudniu psy, mocno sie slizgaly jak biegaly ? [/quote]
Niektóre barrrrdzo :lol:

[quote name='sonia123']czy moze je to opuzniało ?? :cool3:[/quote]
Niektóre wręcz przeciwnie :evil_lol:

Popatrz na filmiki w tamtym topiku, widać, jak poszczególne psy zachowują się na takim podłożu. Jedne (pomimo iż się ślizgają) zdają się nie przejmować drobnymi utrudnieniami, dla innych jest to problem. Prawda jest jednak taka, że im bardziej doświadczony pies, tym mniejsze wrażenie robi to na nim.
Soniu, nic nie wymyślisz. Trzeba przyjechać i biegać. Niech się pies przyzwyczaja, kiedyś przecież trzeba zacząć. Pamiętaj też, że wykładziny są różne, więc im więcej rodzajów podłoża pies pozna, tym lepiej. Psiak musi się obiegać na hali, oprócz wykładziny dochodzi też kwestia akustyki, ścian dookoła itp. Każde takie zawody to dodatkowe doświadczenie, a tego nigdy za dużo.

Link to comment
Share on other sites

A ja jak nie problemy z transportem to dla odmiany z noclegiem..:roll:
Otóż poszukuje dwóch kawałków podłogi dla mnie i dla koleżanki.. nie wiem w jaki sposób ale wszystko zajęte..:cool1: w każdym bądź razie poszukuje noclegu z piątku na sobotę i soboty na niedziele.
Jeżeli ktoś byłby uprzejmy mi pomóc to proszę o kontakt na priv bądź mailem [email][email protected][/email] :eviltong:

Za pomoc przewiduje profity..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']Witam potencjalnych zawodników na ów zawodach.
Chciałam się spytać a propos właśnie wykładziny.. Czy to będzie ta sama wykładzina co w grudniu była?:hmmmm:[/quote]

Zawodnicy raczej Ci nie odpowiedzą na to trudne pytanie:)
Myślę, że może być to ta sama wykładzina.
Póki co to nie mamy w klubie ok 40-50 tys na inną wykładzinę.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez poszukuje kawalka podglogi dal psa i jednje osoby.. jak by ktos mial jakies namiary...
to bede wdzieczna :p
[B]Mokka-[/B]no właśnie :cool1: kiedys trzeba zacząć :roll: :p
jakos da się rade (mam nadzieje) ;)

Baaaarrrdzooo mi zależy zeby tam być, a przeciez nie bede jezdzić do Łącka w te i z powrotem zeby byc dwa dni na zawodach... moze jest jakis maly tani hotelik blisko ????
Z góry dzięki za jakies propozycje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Ja tez poszukuje kawalka podglogi dal psa i jednje osoby.. jak by ktos mial jakies namiary...
to bede wdzieczna :p
[B]Mokka-[/B]no właśnie :cool1: kiedys trzeba zacząć :roll: :p
jakos da się rade (mam nadzieje) ;)[/quote]

Kawałek podłogi znajdzie sie w hali jakby ktoś bardzo potrzebował, to niech weźmie ciepły śpiworek i moze materac dmuchany.

A w Koszelówce napewno coś się znajdzie do spania.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Zawodnicy raczej Ci nie odpowiedzą na to trudne pytanie:)
Myślę, że może być to ta sama wykładzina.
Póki co to nie mamy w klubie ok 40-50 tys na inną wykładzinę.[/quote]

To taki drogi jest kawałek wykładziny...:crazyeye::crazyeye:
Dziękuję za odpowiedz, mi osobiście ona nie przeszkadza :p
A co do spania w hali to ja się chętnie zgodzę o ile to możliwe..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']I ja też sie zgłaszam do spania na hali ;) lepsze to niz nic :roll: :evil_lol:
Ale fajowo! :multi: nareszcie zawody! :p[/quote]

Jak to lepsze to niż nic? :crazyeye:
To najlepsza miejsówka jaka można było sobie wymarzyć..:cool3:
Mi tam bardzo się to podoba:eviltong:

p.Doroto proszę o oczyszczenie czesci skrzynki , otóż nie mogę odesłać odpowiedzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...