Jump to content
Dogomania

PPA 2008 - zawody w Łącku


belgunia

Recommended Posts

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku oraz Sekcja AgilityPsiSport zaprasza na Zawody Agility w ramach Pucharu Polski 2008

Sędzia: Sigitas Bucinskas
Miejsce: Hala sportowa, Łąck, ul. Gostynińska 1

PLANOWANY ROZKŁAD ZAWODÓW:

Sobota 9-02-2008
8.00 - przyjmowanie zawodników - przyjmowanie książeczek startowych, kontrola weterynaryjna.

Sobota i niedziela
9.00-17.00 - przebiegi:

1. Jumping 0
2. A1
3. A2
4. A3
5. Agility 0
6. Agility Open
7. Jumping Open

Puchar Polski Agility 2008 - Dla klas A1, A2, A3. (agility open + jumping open) Każdy dzień będzie liczony odrębnie, a punkty uzyskane z wyników każdego dnia będą naliczane według regulamniu przeprowadzania PPA do ogólnej klasyfikacji łącznej.
Agility 0 i Jumping 0 konkerencje dla psów początkujących i słabo zaawansowanych bez slalomu, kółka i huśtawki.

Opłaty:
Open-70 PLN (2 dni) 60 PLN(1 dzień),
A0-50 PLN (2 dni), 40 PLN (1 dzień)

UWAGA: Opłaty na miejscu nie będą przyjmowane - bardzo prosimy o dokonywanie przelewem lub przekazem pocztowym z dopiskiem AGILITY.

Nr konta
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku
09-407 PŁOCK ul. Jesienna 10
PKO BP S.A. O/Płock 49 1020 3974 0000 5002 0002 3960
Dla sprawnego przyjmowania zawodników prosimy o przedstawienie na miejscu potwierdzenia dowody wpłaty na konto.

Zgłoszenia do 31-01-2008 przyjmowane na adres e-mailowy:

[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/imprezy.php?id=1"][SIZE=3][COLOR=red]Zgłoszenie on-line[/COLOR][/SIZE][/URL]

lub

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może będzie uruchomiony niedługo formularz, dla zaznajomionych ze zgłaszaniem na zawody agility dane potrzebne są mniemam wszystkim znane :)

[quote name='sonia123']:evil_lol: dobre :razz: a własnie co do tej " kontroli weterynaryjne" to chodzi o sprawdzanie czy pies jest zaszczepiony przeciw wściekliznie???[/quote]

Może być oprócz wymienionego zaświadczenia zgoda osoby dorosłej na wystąpienie w za dużym staniku :crazyeye: :diabloti:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Kuuusi mnie żeby spróbować zrobić A2 ze Żwirosławem, oj kusi. Ale że to hala, sędzia zapewne tnie czasy mocno, to pozostawiam to do rozpatrzenia...:roll: a mamut taki szczuplutki:razz:[/quote]
Tego sędziego chyba kojarzę z dość restrykcyjnych czasów... :roll:
Mój plan jest taki, że się do lutego wykuruję i do Łącka pojadę mimo wszystko. Jutro wieczorem zapadną wiążące decyzje.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, że w Łącku nie miał litości pomimo nieziemskich upałów, a w Bydgoszczy na finale Moniuś w każdym z biegów miał powyżej 5 sek. przekroczenia czasu. Przyznaję jednak bez bicia, że mój sucz nie był wtedy w szczytowej formie potrafi szybciej biegać niż tam i wtedy.

Zobacz, ile psów openowym agility i jumpingu zmieściło się w limicie
[URL]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/[/URL].

Ale - zakla, w A1 masakry nie było, więc jeśli zależy Ci tylko na wpisie, to ja bym tak nie rezygnowała :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']To wez dziecie ze soba!
Ja wezme Pajo, Kaska Osinska tez odgrazala sie, ze wezmie core, bedzie kinderparty!:evil_lol:[/quote]

Nie sądzę, żeby szczytem jej marzeń były urodziny na zwodach niestety :(. Ona z godzinę wytrzyma, a potem bedzie kwękać, a ja ją wtedy ukatrupię. :diabloti:
Nadal wypomina mi zawody Sylwestrowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Nie sądzę, żeby szczytem jej marzeń były urodziny na zwodach niestety :(. Ona z godzinę wytrzyma, a potem bedzie kwękać, a ja ją wtedy ukatrupię. :diabloti:
Nadal wypomina mi zawody Sylwestrowe.[/quote]
Ale ma pamięć, kurdupel jeden :evil_lol:.

Chociaż ja też wspominam te zawody :loveu: [SIZE=1][COLOR=lightblue](pomimo postępującej demencji).[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...