Jump to content
Dogomania

PPA 2008 - zawody w Łącku


belgunia

Recommended Posts

Ależ ja się ograniczyłam- z Kokainą będzie biegać jej właścicielka:cool3:, a Trojka wcale nie jedzie, bo po pierwsze się wystawia, a po drugie zdecydowanie lepiej biega ze swoim współwłaścicielem:placz:, więc mi zostaje 2óch szczerze nienawidzących się oszołomów:evil_lol: (chyba, że w głogowie już dojdzie do mortal kombat- wtedy może mi się liczba łap do biegania zredukować:diabloti:).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']Biorąc pod uwagę, kto zazwyczaj wozi Panią Mokkę i Panią Monię na zawody- niektórzy mają pierwszeństwo w rezerwacjach:diabloti::p[/quote]
Jakie pierwszenstwo, kto da wiecej mialo byc!

Ile dajesz? :razz:
Bo ja bym chetnie pobiegla jakis bieg z psem, co jest szansa, ze ukonczy bez detki .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']ja za 2 tyg nowiutką Vectrę combi odbieram:diabloti:[/quote]

No to przygotujcie się na dolewanie ---- oleju:(
Ja po Saxo już wiem, że następnym moim autem nie będzie Opel:(

Formularz działa - Dzięki niezawodnej Oli, która jest magikiem :):), zgloszenia dosłane na e-mail dopiszę:)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']No to przygotujcie się na dolewanie ---- oleju:([/quote]

teraz jeżdżę Vectrą benzyniakiem i dolewam 0,7l na 1000km:angryy: [SIZE=1][COLOR=silver](ale akurat za olej, niestety w odróżnieniu od benzyny, płaci mój pracodawca)[/COLOR][/SIZE];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']teraz jeżdżę Vectrą benzyniakiem i dolewam 0,7l na 1000km:angryy: [SIZE=1][COLOR=silver](ale akurat za olej, niestety w odróżnieniu od benzyny, płaci mój pracodawca)[/COLOR][/SIZE];)[/quote]

Ano, jeno ja płacę za jedno i za drugie :( I moja vectra pali ok. 11/100 benzyny po mieście i ok. 1 l oleju syntetycznego / 1000, a 1 litr to ok. 35-45 PLN :(
Smutna prawda...:) Ale jak Pati powiedziała, nie narzekam - wygodny wóz :) Mieści się prawie cały klub ten - jeżdżący na zawody:)

Link to comment
Share on other sites

Podobno deasle maja to zapisane w instrukcji, ze troche tego oleju dolewac trzeba.
Natomiast nie wierze, ze nowy woz bierze olej.
Moja skoda na przyklad pije borygo :o z takim zjawiskiem sie jak dotad nie spotkalam.
Jak mi sie kontrolka zapalila to musialam w instrukcji sprawdzic kiego ona dotyczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W instrukcji obsługi jest opisane, że vectra może pić do 0,75l/1000km i jest to normalne, i niestety moja tyle żłopie... moczymorda jedna... wszystko jest w porządku, choć po jeździe Renault, gdzie olej wymieniałam jak mi się przypomniało, ze 2 razy na 80tys km, to trochę szokujące dla mnie było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']Ze sie wtrace: a moze trzeba uszczelki wymienic? :hmmmm:
[/quote]
W nowym wozie?:shake:

Umowmy sie, ze mowimy o nowych samochodach, gdzie picie oleju jest jakby anormalne, a nie o sztruclach, ktore pija olej z racji wieku.
[quote]gdzie olej wymieniałam jak mi się przypomniało, ze 2 razy na 80tys km, to trochę szokujące dla mnie było...[/quote]
To jestes mniejszym ignorantem niz ja. Ja w Punto (BTW to byl dopiero swietny woz ) wymienialam jak mi sie kontrolka zapalila.... :oops:

I tym sposobem watek o zawodach agility zawsze jest na wierzchu....

Link to comment
Share on other sites

Serwis Opla i mój manager floty twierdzą, że niestety silniki Opla tyle żrą i koniec... a że wszystkie nasz 300 samochodów żre co najmniej 1l/3000km średnio, to pewnie coś w tym jest...

A z dobrych njusów- Monia na razie nie jest na sprzedaż:multi: (żeby nie było, że nie o psach piszemy;))

Link to comment
Share on other sites

Moj samochod to strucel? :mad:

A tak powaznie to byc moze mam wybitny egzemplarz (tfu! tfu!), przez cale 6 lat poza wymiana oleju i hamulcow w Astrze nie musialam nic robic. Dolewac oleju tez nie musialam. Pozniej dopiero sie zaczelo i to tez umiarkowanie :cool3:

[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ale to ciekawe co piszecie, bo zaczynam sie rozgladac za nowym samochodem i mial byc to Opel ... :roll:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

1. Żeby przełamać narzekanie na Ople. To ja jeżdżę Skodą Felicją Combi ( wcale już niemłodą ). Może dużo pali ( ok. 8,5 / 100 etyliny ) ale nie narzekam. Dla mnie ważniejsze jest, że 4 osoby, 4 psy, klatki i inne bagaże w tej kwocie jestem w stanie przewieźć.
2. My już jesteśmy zgłoszeni i opłaceni, więc 1-na osoba z Łodzi na 200 % będzie, a jest szansa na więcej osób.

Michał i szpic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...