Jump to content
Dogomania

PPA 2008 - zawody w Łącku


belgunia

Recommended Posts

[quote name='wendka']Moj samochod to strucel? :mad:

A tak powaznie to byc moze mam wybitny egzemplarz (tfu! tfu!), przez cale 6 lat poza wymiana oleju i hamulcow w Astrze nie musialam nic robic. Dolewac oleju tez nie musialam. Pozniej dopiero sie zaczelo i to tez umiarkowanie :cool3:

[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ale to ciekawe co piszecie, bo zaczynam sie rozgladac za nowym samochodem i mial byc to Opel ... :roll:[/COLOR][/SIZE][/quote]
A ja miałam opla 2 razy - pierwszy i ostatni. :mad: I jak tylko go sprzedałam, to poprzysięgłam sobie, że nigdy więcej.

A czy Monia na sprzedaż, czy nie, to pogadamy najwcześniej w sobotę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']A ja miałam opla 2 razy - pierwszy i ostatni. :mad: I jak tylko go sprzedałam, to poprzysięgłam sobie, że nigdy więcej.

A czy Monia na sprzedaż, czy nie, to pogadamy najwcześniej w sobotę :diabloti:[/quote]

Dla zainteresowanych i cierpliwych polecam: [URL]http://forum.opel24.com/[/URL]

A tak wogóle to gospodyni zawodów też należy się Monia, no! :)
No ale jak Sajko ją dowiezie lepszym autem niż opel, to macie lepsze pole position :)



[FONT=Times New Roman][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dorotka, teraz zbiorowo trzymamy kciuki żeby w łącku z Monią mogła wystartować już Mokka:kciuki: tak by było najlepiej:multi:[/quote]

No pewnie! Ja to tak tylko dla dopingu Mokki, bo z miszczynią startować, to byłoby za wiele szczęścia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']Moj samochod to strucel? :mad:

A tak powaznie to byc moze mam wybitny egzemplarz (tfu! tfu!), przez cale 6 lat poza wymiana oleju i hamulcow w Astrze nie musialam nic robic. Dolewac oleju tez nie musialam. Pozniej dopiero sie zaczelo i to tez umiarkowanie[SIZE=1][/SIZE][/quote]:cool3:

No dobra, ale to mi nijak nie pasuje do tego co napisalas wczesniej
[quote]
Moja Astra nie tyle pije olej co wylewa sie jej bokami [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']:cool3:

No dobra, ale to mi nijak nie pasuje do tego co napisalas wczesniej[/quote]

No i zrobiło się nam podforum pod nazwą:
czym taniej na zawody dojechać:):)

Ale tak na "poważniej", to kazdy tłumaczy jak może złużycie oleju:
a to, ze niektóre nie palą oleju, albo, że niektóre palą normę:):)!
to jest ok. 0,7/1000 :)
Albo, ze mój pali, bo jest na gaz:)

A forum jest dostepne, nie trzeba się rejestrować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja mam iście studencki samochód, pali 6 litrów benzyny na setkę a olej wymieniam co jakieś 20 tysiaków. I w ogóle nie muszę uzupełniać.[/quote]
Jak mój :evil_lol: Samochód idealny :loveu:
A gdyby jeszcze był trochę większy... :shake:

LA1 jak zwykle pobijają rekordy zgłoszeń ;) Oj, trzeba się stamtąd szybko wynieść :)

Link to comment
Share on other sites

Ta... żeby się wynieść trzeba się wnieść a póki co mój debiut w jedynkach w głogowie wypadł, Astro ma złamanego pazurka, no ale mam nadzieje, że do Łącka już przyjedziemy choć jeszcze sie wstrzymam ze zgloszeniem bo już trzeci tydzien się z tym pazurkiem bujamy kto wie ile jeszcze no i trenować też nie może a jakoś się trzeba pokazać no nie?
Za to mam zamiar zabrać małą szelcinkę na socjalizacje ;) Mam nadzieje ze zawału nie dostanie...

Link to comment
Share on other sites

Hej,

A ja szukam miejsca w samochodzie z Warszawy dla jednej osoby z jednym psem (Choco) + klatka z materiału (chyba, że ktoś by miał tyle miejsca, że drugi mój pies zabrałby się towarzysko :cool3: ). Asti wymaga treningu strefowego, na który nie mam raczej szans w zimie, ponieważ ciągle choruję :shake: Ale oczywiście mam nadzieję, że przynajmniej na Łąck będę na chodzie. Natomiast o treningach to na razie mogę sobie zapomnieć :-( W każdym razie dlatego młoda na razie nie startuje.
Do zaoferowania mam miejsce w pokoju niedaleko Łącka :razz:
Jakby co, to można pisać na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (proszę mi nie wysyłać pw, bo mam zapchaną skrzynkę i świadomie jej nie opróżniam, bo nie lubię pw :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...