Jump to content
Dogomania

PPA 2008 - zawody w Łącku


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']Belgunia, a da się znowu zorganizować jedną szatnię dla milczków??:razz: super była ta w grudniu...:cool3:[/quote]


Napewno da się :)

Blaira, dzieki za wyszperanie z archiwum dogo adresów noclegowych:)
Ja zapraszam niedobitki do hali.
Warunki spartańskie, ale można się wyspać i umyć też.
Obok jest bareczek dobre żarełko, więc nie będzie źle!:)
A dla naszych młodych mamusiek postaramy się zorganizowac jeszcze pokój na przewijanie i karmienie :)
Pojadę pogadać o tym dopiero w przyszłym tygodniu, bo mnie dzisiaj pokręciły korzonki i chodzę krok w krok na całą długość jednej stopy (małej stopy). O prowadzeniu auta nie ma nawet mowy:( mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie.

[SIZE=1]Marzę w sumie o takim fajnym prostym materacu jak był w hali dobrze się spało na nim.[/SIZE]

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][B]Belgunia[/B], zglosilam swoje 2 psy jednak bez nr ksiazeczek. Chwilowo w Warszawie ich nie ma, sa juz zamowione i czekaja na ich dostawe.
Nr wysle jak nabede juz ksiazeczki.
Bardzo przepraszam za problem :roll:

pozdr.[/quote]

OK Prosze pamietajcioe, ze dane potem idą wyżej w protokołach.

A zdaje mi sie, że będziemy mieli sporo pomocników do układania wykładzinki w piątek:) Myślę o tych, którzy zarezerwowali sobie nocleg "pod trybunami". Bardzo się z tego cieszę, bo narazie efekty leczenia moich korzonków są mizerne, a dzięki zapasowej tyczce do slalomu - mam laseczkę do chodzenia :) Nie żartuję. mam tylko nadzieję że to przejdzie równie szybko jak przyszło!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Znalazłam baby-sittera i też będę :multi: Belgunia, rezerwuj pokój dla matki karmiącej :cool3: zrobimy z Patiszonem agilitowy żłobek :)[/quote]
O jak sie ciesze!
Kuba bedzie mial kumpla!
Jakas szmate edukacyjna sie chlopakom wezmie, bo nie wiem jak Twoj, ale moj nie bardzo w miejscu chce siedziec juz....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Sergiusz na etapie, że w miejscu nie chce [B]leżeć.[/B] Chciałby siedzieć, ale nie umie, więc najlepiej, jak go noszą :), więc ostatnio pół dnia w chuście :roll:[/quote]

Nie no, Kuba tez jeszcze nie siedzi,ale to mu nie przeszkadza, w checi zwiedzania Swiata w pozycji pionowej u kogos na rekach...;)
Poza tym, jemu sie wydaje, ze siedzenie nie jest mu potrzebne i z uporem maniaka cwiczy stanie.....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie no, Kuba tez jeszcze nie siedzi,ale to mu nie przeszkadza, w checi zwiedzania Swiata w pozycji pionowej u kogos na rekach...;)
Poza tym, jemu sie wydaje, ze siedzenie nie jest mu potrzebne i z uporem maniaka cwiczy stanie.....[/QUOTE]

O, to to! Ja wiem, oni by chcieli już biegać :cool3: ([SIZE=1]i pokazać nam, jak się wymiata te torki[/SIZE]).

Myślę, że jeśli znajdą się jakieś chętne do noszenia ciocie, to Sergiusz będzie uszczęśliwiony ;)

Link to comment
Share on other sites

Sonia nie będę startowac ani z tym ani z tym - w oby przypadkach z racji wieku :evil_lol:
Od jakiegoś czasu jeżdżę na zawody rekreacyjnie, podczas nich zabawiając Wenę poza torem, przyzwyczająjąc ją do warunków zawodów (jakoś nie robi to na niej wrażenia i czuje sie znakomicie:eviltong:), a podczas większości przebiegów siedze przy torze dzierżąc w ręcę aparat:cool3:
I spędzam miło czas spotykając znajomych:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...