Jump to content
Dogomania

sic!

Members
 • Posts

  701
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Gdynia

sic!'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Lara']a ja zadnej :shake: owszem sa inne rasy czarne podpalane ale 6 palczastej nie zauwazylam (poza 6 palczasta briardka :loveu:)... ale ok, przejrze bo moze jakies foty mi sie nie otworzyly :cool1:[/quote] [B]LARA[/B] przejrzyj, bo ja też widziałam:)
 2. [B]wix[/B] dzięki bardzo za filmik!
 3. [quote name='Bzikowa']Mnie najbardziej nurtuje dziewczynka wciągająca jamniora na tę palisadę :shake:[/quote] Ale już rotta nie wciąga :diabloti::diabloti::diabloti: . A poza tym to zwracam uwagę, iż nikt nie napisał, że są to przeszkody do agility , a li tylko : "tor przeszkód", więc siem nie podniecajta!:evil_lol:
 4. [quote name='wix'] znajdź niepasujący element :cool3:[/quote] Niebieski worek???:diabloti:
 5. [quote name='PATIszon']Swoje wlasne osobiste, a bo co!:mad:[/quote] JAK TO WŁASNE????????TAKIE DUUUUUŻEEEE???? HEH starzejesz siem! nie ma co!!!:p
 6. [quote name='PATIszon']A wlasnie, ze nie czarno-biala, przeca kladka ZOLTA :diabloti: A Ty wcale nie masz zdjecia :obrazic:[/quote] Ja nie mam??Chyba żeś przyślepła z lekka:P, ale żadnego czarno-białego nie mam, w związku z czym wygladam , wiadomo jak co:diabloti::diabloti::diabloti:. Lepiej gadaj czyje to dziecko żeś na taką wysokość (nieodpowiedzialnie:diabloti:) wsadziła hę???
 7. [quote name='PATIszon']Wow, ktos mi zrobil fotke, na ktorej nie wygladam jak koopa! Wielki szacun :modla:[/quote] Ale to tylko dlatego , że jest czarno-biała!:diabloti::diabloti::diabloti:.
 8. [quote name='Ka-Vanga']DZIEKI :buzi: ciesze sie, ze choc Tobie :grins: ;)[/quote] Goopiaś!! Mnie się tez podobią:) najbardziej to mi się podoba zdjęcie mojej suki z zezem, oraz to nad skokiem w dal :diabloti: No i dobrze, że Ci się te akumulatory tak do końca nie wyczerpały :))) [B]Magda&Bloom[/B] dzięki, dzięki!
 9. [B]CAVANO[/B] zawody były PRZEDNIE:). Błoto na podłodze w WC nie było problemem, wystarczyło se portki podciągnąć:diabloti:. Sędzia może trochę niedowidział, ale za to u wszystkich , więc chyba można mu wybaczyć:). Za kawę serdeczne dzięki - ten pomysł trzeba zapisać jako obowiązkowy pkt. na następne zawody :razz:. Bullowi gratulujemy A3! [B]BBH, tessa, Martan, Magda.P [/B]serdeczne dzięki za moją sucz! Dziękujemy również koledze z [B]Białegostoku[/B] za pomoc przy aucie :).
 10. Nie wiem jak tam u Was w tej Stolycy, ale ja odnotowałam dziś pierwszy, poranny mróz :diabloti::diabloti::diabloti:
 11. [B]Marysiu[/B] zdjęcia rewelacyjne:)
 12. Iwona z Cirem DIS :( Marta na 0 + 0.22 pkt za czas !!!
 13. [quote name='PATIszon']Jeszcze Anie z Melisa[/quote] Anka z Mellisą nie startowała :crazyeye:ciekawe czemu???
 14. Mi wychodzi że będziemy łącznie na 10??
×
×
 • Create New...