Jump to content
Dogomania

PPA 2008 - zawody w Łącku


belgunia

Recommended Posts

Ja właśnie zgłosiłam oba moje suczydła.

A dzisiaj na treningu biegałam z... Monią! Magda zafundowała nam na rozgrzewkę torek A3, który Monia przebiegła cudnie, szybko i bezbłędnie, poszczekując po drodze. A na koniec wskoczyła mi na ręce, na co nie byłam przygotowana i mało jej nie upuściłam! :lol: Sucz była przeszczęśliwa cały trening, biegała doskonale, bezbłędnie, oj, jak miło się biega z takim pieskiem!!! :)

Nie było mnie jak ta licytacja o Monię miała miejsce, więc przegrałam na starcie ;), ale jeśli chodzi o wożenie Mokki w rozmaite miejsca autem, to chyba ciągle prowadzę... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']Nie no, Kuba tez jeszcze nie siedzi,ale to mu nie przeszkadza, w checi zwiedzania Swiata w pozycji pionowej u kogos na rekach...;)
Poza tym, jemu sie wydaje, ze siedzenie nie jest mu potrzebne i z uporem maniaka cwiczy stanie.....[/quote]

Kojec zabierzcie, to Wam sie towarzystwo nierozpełznie.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Klatke to ja mam, ale jakos moze niekoniecznie umieszczalabym tam mlodego. Myslalam o takim ogrodzeniu dla szczeniakow...[/quote]

A może chcesz łóżeczko turystyczne, ale do odebrania w W-wie, bo ja na zawody nie jadę.

Link to comment
Share on other sites

Zart zartami ale w Warszawskim ZK nadal brak ksiazeczek i sami nie wiedza kiedy beda :shake: A do zawodow troszke ponad tydzien:roll:

Czy nie ma mozliwosci nabycia czystej ksiazeczki z innego ZK a wypelniliby mi ja w macierzystym, czy ktos jest w stanie mi na to pytanie odpowiedziec?

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2Monika2']hehe Ty się cieszysz, za to Basia od Franca mnie chyba ukatrupi :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Ja się cieszyłam przez franca już w grudniu.. bo dzięki niemu wbiłyśmy się na trzecie miejsca...:eviltong:

KaRa PKP chyba się nie da, ale napewno PKS dojezdza..;)
[COLOR=Wheat]przynajmniej z Warszawy..:cool3:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Zart zartami ale w Warszawskim ZK nadal brak ksiazeczek i sami nie wiedza kiedy beda :shake: A do zawodow troszke ponad tydzien:roll:

Czy nie ma mozliwosci nabycia czystej ksiazeczki z innego ZK a wypelniliby mi ja w macierzystym, czy ktos jest w stanie mi na to pytanie odpowiedziec?

pozdr.[/quote]

no wlasnie te ksiazeczki i warszawski ZK:-o

Link to comment
Share on other sites

Ja dzownie ostatnio juz codziennie, oni sami nie wiedza bo to wina ZG ktory im ich nie dostarczyl.
Jutro znow mam dzwonic i sie dowiadywac.
Niestety nie ma mozliwosci kupienia w innym oddziale ksiazeczki, chociazby czystej i zaniesienia do macierzystej :roll:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Mam pytanie czy do Łącka da się dojechać PKP?;)[/quote]

Nie dojedziesz, albo dojedziesz, ale stacja jest daleeeeko ! od hali:(
Lepiej autobusem PKS !

Jeśli nie bedzie nowych ksiazeczek, prosze zabrac koniecznie legitymacje członkowskie ZKwP.

I oczywiscie książeczki zdrowia psa z wpisem o szczepieniu (w dowolnej formie).

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...