Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

WSTYD ????? JAKI WSTYD ?????? Uprzejmnie prosze wypowiadać się w Swoim imieniu :eviltong: Mój hem hem jest całkiem calkiem i mi się podoba .... a jak komus nie to niech nie płaci :):) ja się wstydzić czego nie mam :)

ps . nie wspominając już o tym że wstydzenie się tego co pod ubraniem, wydaje mi się zbyt zwięźle związane z zamiezchłą przeszłością ... paleniem czarownic i wycinaniem zakonów parających sie ni mniej ni więcej jak bankowością .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem, że jest calkiem calkiem bo jak ciąleś ostatnio drzewo w schronie to ze Szpilką w przerwie wieszałyśmy oczy :D i dyskutowalysmy - co sie okazuje, nie masz tak dobrego słuchu jak mówileś :P bo reakcji nie było - nie potraktowałeś nas jak drzewo nad kótrym sie znęcaleś ...

wstyd - czasem owszem znaczy człowiek zepsuty całkiem nie jest wujaszku - co do palenia, to Ty jak widzę palisz się do tego wyścigu :D ... tylko uważaj abyś nie spłonął heheheh :D lub był spalony na starcie heheh :D

bieganie jak najbardziej ok ale nie w parku przy dzieciach z opuszczoną odzieżą ...

Link to comment
Share on other sites

Mała pinda dała popalic,mnie uciekła na główna ulicei gdyby nie spieło ja sikanie,nie wiem cz bym dogoniła,a to co w aucie wyrabiała ,20 min.próbki miałas,to wiesz co jeszcze przez godz.Al;e to juz z głowy.Marwie sie potwornie o Amona,to jednak ktos nioeodpowiedzialny...Karma tez...ale musi mi ktos sprawdzic Amona.Rafał mnie zabije.Gorace pozdrowienia Zdrapkowo-Rafałowe

Link to comment
Share on other sites

Halciu ja tak samo ( może troche mniej ) się martwie o Amona jak Ty ..... Nie porównuj mnie proszę do Ike bo ja od początku adopcji Zarki kilkadziesiąt razy pisałem co u Zarki ...:(
Wiem że sie martwisz i nic nie powiem gdy napiszesz o tym .... przykro troche tylko że myślisz pisząc o Amonie że darł sie będę ...to nieprawda Halcia ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']wiem, że jest calkiem calkiem bo jak ciąleś ostatnio drzewo w schronie to ze Szpilką w przerwie wieszałyśmy oczy :D [/quote]

Jak dobrze że ja byłem w ciągłym ruchu... :lol:

Proponuję zacząć bieg od Rafała i zakończyć na Orzeszkach :evil_lol: Zarka też leci z nami?

Link to comment
Share on other sites

ruch żabeńko w niczym Cie nie uchronił ... przykro mi a może nie :D ....

Rafciu, Halinka straszliwie się martwi i ani Ciebie ani mnie to nie dziwi ani nikogo z naszej ekipy - smutek każdy z nas wylewa jak potrafi ...

Lecimy wszyscy Zieloniutki po lepsze bo każdy z nas tego bardzo potrzebuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Ja tam biegi wyrabiałam za upiorna Kizia,Która wylazła z obrózki i dała w długa po głównej ulicy.Na sztafete sie pisze,co grupa to grupa.Moze złosć wybiegam.[/quote]

Żebys ty widziała jaka ona spokojna i cichutka teraz...:eviltong::eviltong:....byle w nocy dała pospac bo reszta to pikus...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rafciu,ja Cie nigdy nie porównywałam do Ike.Bo z jakiej racji.Peter mi sie strasznie podobał,Ike nie odebrałam nijak.Alysia obiecała mi sprawdzic Amona,bo ja wariacji dostaje.W maju Amon,był luzik,radosny,mam nadzieje,ze jest tak dalej i musze sie pogodzic z tym,ze nie bede miała wieści.Dobrze ,że nasz Zdrapek w dobrej kondycji i w sztafecie nie ona wymieknie pierwsza.Mozemy obstawiac kto padnie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem Halci że nie porownywałaś ...Napisałas tylko że Amon i Zdrapka sami powinni pisac bo Ich opiekunowie nie pisza ... Naprawdę ja pisze ile moge i na ile czas pozwala .... Ike nie napisal ani razu .... Tez sie martwie o Amona ale cóż ... mysle że nie jest mu źle ....

Pamietaj że nie zawsze pisze cos by komukolwiek dokuczyc Halciu ....czasem tak wychodzi ale tak nie jest .... a napewno nie chcialbym absolutnie dokuczyć czymkolwiek Tobie ....

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia troszke nie dzisiejsze ale jeszcze nikomu nie pokazywane hehe ...

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/cd05481a1792c323.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/9/f4a22b2828d4e585.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/a7313667af554fb8.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/9/a5ba2fc4f384be28.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/272/2c3ebbc6dc11a0a6.jpg[/IMG][/URL]

Tylko co by mi potem nie było że zła jakośc że żadko że coś tam !!! jakie mam takie daje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...