Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zimowe futro u Zarki .... czasem mam wrażenie że ta Szelma ma zimowe cały rok ..... owszem teraz krótsze ale równie gęste i puchate ... może ciut już się zmienia ale będąc z Nia cały czas trudno zauważyć zmiany :)
To taki miś polarny z futrem jakiego jeszcze u Husky nie widziałem .... a sporo Szpicy już mi się zdarzyło oglądać :) Husky w lecie hehe normalnie szczota , niezbyt gęsta i szorstka ... a Zarek fakt straciła masę okrywy ale dalej ma gęstą i puszystą .....
To nie jest normalny Husky zapewniam :)

Żaba już 65 hehe

Link to comment
Share on other sites

Żaba pisząc że pies upodabnia sie do właścicela miałeś na myśli futro czy też wrodzona nienormalność ? hehe a może wrodzone piekno tak zewnętrzne jak wewnętrzne że o urodzie umysłu nie wspomnę ? hahaha

Halcia hehe ale Żurawinówke złopie Zarek nie ? hehe to może w Boze Narodzenie też gadając "hehe" da się usłyszeć ?

ps...tak sobie myślę że Żabie chodziło jednak o nienormalność ./... w zupełności sie z kolegą Żabą zgadzam ...normalny to ja nie jestem :) a nasz CI Halciu hehe hehe hehe hehe

Link to comment
Share on other sites

Nie za ma co Halciu ....Dla Ciebie wszystko :):)

Zarek ok , nawet lepiej niż ok .... zimno ( dla niektórych ) a dla Zarki i mnie super cieplutko , nawet nad wode myslimy jechać :)
Zarek że wody nie kocha kapac sie pewnie nie mysli ale opiekun tzn ja pewnie do wody wskoczy ( na pewno ) hehe

Tęskni mi się za Orzeszkami... i za moimi i Zarki górami w Bieszczadach ....
Tak czasem myślę że kasa ograniczeniem jest naszych marzeń ...do wniosków doszliśmy z Zarką ..że jednak ograniczeniem nie kasa a stereotypy i brak wiary w mozliwości .... zatem .... pewnie w Bieszczady hehe ....

Z zagranicy marzeń Zdrapiszon & Rafał inc ....
Pozdrowionka .

Link to comment
Share on other sites

Się dochrapie Szpilek jeden .... ale to jutro bo dzis nie mam sily sie pastwic hehe ,...
ide jeszcze na browarek jeden i lulu chyba ,,,,, czysciłem dzis piec ...jejeku czrny byłem jak diabeł .... którego jutro napuszczę na bidna Szpilke hehe
Zarek dostał dziś nowego kuraka z ryżem i jest szczęśliwa ....
Na iweczór byliśmy na spacerze i teraz zmoczony i brudny ( już nie tak ja wcześniej bo wytarłem Szelmę ręcznikiem ) Zdrapiszon śpi ....
A ja idę za mym wewnetrznym głosem i ..... na petro po piwko hehe potem ...potem sie martwil będę :)
Zarka ok zdrowa i cieszy sie bo chlodniej .... a ja .... modlę się o śnieg :):) serio ...potrzebuję zimy ale takiej ze śniegiem po pachy itd ...

ps . Żaba nie daj się tej Szelmie :)

Link to comment
Share on other sites

Po kolana lipa ....ja che po pachy po szyje ..... tak by z domu wyłazic przez okno ...a najlepiej przez komin :)
Miałbym w końcu roboty z odsnieżaniem ...co Zarek uwielbia hehe i ja tez ....

W Waszych rejonach to dopiero są zimy ..... aż zazdrość bierze ..... zaspy i spóźnione autobusy hehe siostra chodzila w Tomaszowie do szkoły ...cos wiem o tej hmmmm ukraińskiej pogodzie hehe
Czego i Wam i sobie zycze hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Fajne zdjatko ta ja jutro wstawię ...... Będzie o milosci szpilek .... heheheheheh

No prawie szpilek :):)

ps ...A Ciebie Szpilko to chyba do Tozu trzeba podac za te wstrętne zdjęcia :)
Nie wspomne o avatarku ....tak ściska ta biedna Sare że jęzor Jej wisi do kolan ...fefe wstyd ...no chyba że i warunki fizyczne a co za tym idzie i dlugosci ozora macie podobne ...........:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...