Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

Wrogu legalizacji?
Jak Zarka ok to gitara, chłodniej trochę ma teraz to się pewnie cieszy. A Ty masz podobnie jak małe dziecko tylko trochę inaczej, zamiast wieczorynki i mleczka to spacerek z "Białym Potworem" i browar :)

A co do schroniska, to czasami też mam taki mały niedosyt i poczucie że mało zrobione. Z drzewem zawsze jest ciężko i nikomu się nie chce. A Ty jeszcze swój sprzęt poświęciłeś. Na koniec to głupio nie było bo jako jedyni z Kaśkiem powiedzieliście mi pa!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żaba wierz mi,ze strasznie głupio mi było,ze nie zdażylismy sie pozegnać,ani prawie widziec w schronisku.My jeszcze skoczyłysmy do Przemysla odwiedzić Dorcie i Korcie a potem miałysmy wrócic po charta.Bardzo przepraszam,że nie pozegnałylismy sie,z Rafciem tez głupio wyszło,bo miał czas,a nie wiedziałam tego wczesniej tylko w chwili wyjazdu.Cos można było dograc inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Rafciu kawał świetnej roboty zrobiłeś i to dyskusji nie podlega. Co do Żaby, żałujcie dziewczyny bo ominęlo Was jedno tulenie - fakt z wielkim dystansem Zielony to uczynil co Rafała ubawiło przednio :) ale uczynił. Moi drodzy Panowie, dumna z Was jestem, że pachnieliście ciężką pracą a nie szachami :D heheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Nie robcie mi tego nie koscie wszystkiego :([/quote]

Szpilka to Ty jeszcze nie wiesz jak to dziala - piszesz - nie karczujcie to na czworakach resztakmi sił wydrą jak będzie trzeba wszystko jak leci. Napisz - tylko, żeby mnie tam ani jednego krzaka nie było jak przyjadę i zastaniesz stan z poperzedniego przyjazdu.

Jakoś to tak powinno działać, nawet w mądrych książkach metoda poparta, inna sprawa że nie napisali nic o tym jak to się ma do wolontariuszy .... ponoć środków i chętnych do badań brakuje ..... :D ... jacyś chętni? chociaż biorąc pod uwagę przekorę szczególnie jednego z Panów specjalnie wyprowadzi "teorie" na manowce :D hehe

No Rafciu a teraz proszę nie odpisuj mi nic na moje mądrzenie bezspodstawne .... dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

W sumie to jeden diabeł czy będą wydarte jak piszesz czy nie .... jak byśmy nie zrobili i tak źle będzie .... Tak czy owak prawda z ust Twoich bije że tylko dyrygować byście chciały co też i obecny kierownik nie raz odczuł hahaha a teraz proszę Ciotki o odpowiedz .... strasznie się ubawię odpisując :):)

Link to comment
Share on other sites

ja juz wiem kto był prowodyrem tekstu który usłyszalam od kierownika, że lubię chłopów pod pantoflem trzymać ... musialeś nieźle nagadać skoro mnie zna nakrócej a tylko mnie się ta przylepka dostała :D hehe Mam nadzieję Ty nagadaleś gorzej jeśli sam doszedł do tak falszywych wniosków :D hehe

co najważniejsze - strasznie fajnie było zobaczyć tak duży skład w schronie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...