Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halinka nie drocz się ze mną :) bo jeszcze jakaś bida znajdzie u mnie dom :) "bele jaki" i "anty znawcy" :)
Co prawda psiaka zaplanowałem za rok .... teraz mam podpisany plan na Arctowskiego ....

Beciu z ogromną przyjemnością zaproszenie przyjmuję ( szczególnie że domek "u znawcy" jest odwrotnie niż u Zarci po sterylce a nie w trakcie produkcji rodowodów ) .

Link to comment
Share on other sites

No niestety w Mielcu często są haszczaki i malamuty,za rok jak dojrzejesz tez będą pewnie niestety.Ostatnio zdązyli jednego wykastrowac,potem znalazł sie własciciel.Ale może już nie bedzie uciekał...A te co są to chyba nawet na pierwszej stronie galerii,bo tuż po kastracji.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam właśnie, że w Mielcu malamuty są, ha widziałam Cię nawet na zdjęciach z jednym o imieniu Grześ bodajże, na malamucim forum. Tylko wiesz ja nie jestem przekonana na 100%, że teraz jest najlepszy czas. Jeszcze gdybym wiedziała, że Azja się pokojowo zachowa... A tak to przyjdzie mi się rozdwoić. Ale myślę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam .
Trochę to wszystko wyrwane z kontekstu ... jedno zdanie stąd, tamto zaś z beczki drugiej .
Nie będę jednak tłumaczył tego tutaj , pod publiczkę . Mam na ten temat swoje zdanie, i choć to faktycznie mój kumpel to jednak każdy jakieś błędy popełnia, w stosunku do psiaków również .
Nie byłem, nie jestem i nie będę od nich wolny tak samo jak i Piter, choć mamy na tym punkcie takiego samego fisia .
Owszem napisałem to być może pod wpływem impulsu, za co przeprosić mogę i przepraszam .... natomiast pewne fakty pozostają faktami .
Pozdrawiam

ps. nie wszystko co tam na górze jest wyszczególnione jest o Afersonie . Z reszty mogę się wyspowiadać na " wizji " .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Cześć Córcia ..... pewnie myślisz że zapomniałem .... Nie zapomnę nigdy ..... I choć sam jestem jak kołek w płocie ..... I ciężko mi dziś będzie.....
nie zapomnę nigdy ..... tak jak Ciebie , mnie .....Trzym się Córcia ...
ps
Do dziś nie wiem czy wart byłem tego ostatniego ... wszak byłem tylko dyletantem wśród specjalistów od Husky .......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...