Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bigos jest smaczny ale .... zbyt głęboko ukryty ....

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/379/67d399bdb29e8b98.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/19/5d14d21206f6425c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/19/b1716b22e23d57de.jpg[/IMG][/URL]

Poradziłam sobie hehe

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/19/29c0c8e358208c72.jpg[/IMG][/URL]

Facet .... ale bigos robi dobry ..... teraz jest chory i niedostępny ....

Link to comment
Share on other sites

Palenie idzie marnie :( .... prawie nie mogę palic bo dusi ....
Jeśli chodzi o płuca i szpital to już to gdzieś słyszałem .... niestety jest Zdrapek i ja nie mogę tam zostać :)
Serio zaś to kiepsko sie czuję .... uspokajam jednak... Zdrapek jest ok , wyprowadzany , karmiony i głaskany ....
Choroba jak i kryzys czy zima ...kiedyś minąć musi :)
Pozdrawiam Ciotki serdecznie
Zarapi & Rafał inc

Link to comment
Share on other sites

Nie da ?? a próbowała któraś???
hehe dając spokój żartowaniu powiadam .... żarty się skończyły hehe mam zapalenie ..... płuc i głowy hehe
Ok serio zaś powiem ... chory jestem fakt ale nie na glowę ...chyba .....
Zarka jak żadna ciotka mnie tuli co dzień .... i jakos Jej to nie wychodzi bokiem hehe
powiem wiecej ... bardzo to lubie ....
Mam nadzieję że ozdrowieję przed zimą i pomoge choc troche w Orzechowcach .... moja pani doktor tego zbyt jasno nie widzi ale ja sie czuje już lepiej ...
Do zobaczenia
Zarapi & Rafał inc

ps. Jak tam Hasior schroniskowy ???? bardzo bym prosil Ciotki wszystkie o informacje dotyczące Husky ..... choćby z racji mojej pasji .....
Please ..... jak by co bylo źle z Hasiorem to dajcie go mi .......

Link to comment
Share on other sites

Rafał nie strasz, a zapalenie płuc to nie zabawa - bez szpitala tego nie wyleczysz!! - znam z autopsji. Będzie się ciągnąć do końca życia.
Jak coś to jakoś zorganizujemy opiekę nad Zarką, bo Ty zdrowie musisz mieć w porządku :mad: (bo kto będzie ją brał na długie zimowe spacery). Daj znać co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Witaj
Ja będe brał ..chocby na czworakach hehe ... juz jest troszkę lepiej ....
wie że to nie przelewki ale nie mam innego wyjścia .... Tatko w Irlandii ..siostra jakos mi pomoc nie chce lub nie może ....
Damy radę Ciotki kochane .... damy radę ...
Ja też to znam z autopsji ...niestety .... hehe ale jako twardy chłop jakoś trzeba sie zebrać do kupy :)
Dzięki wielkie za troskę .... bo tylko na dogo takiej zaznac można .....
Nie martwcie się Ciotki ...damy rade ...

Link to comment
Share on other sites

O proszę o tych samych porach zaglądamy tutaj :lol:.
Pamiętaj też, że jak cos to postaramy się pomóc w razie czego - pomimo odległości coś się wymyśli. Skoro znasz z autopsji to wiesz, że każde świństwo trzeba wyleczyć do końca i tyle. Trzymaj sie, pewnie jak coś bierzesz to pewnie nie możesz, ale co tam dobre grzane piwko pewnie by pomogło trochę...;)

Link to comment
Share on other sites

AAA Halcia w końcu się wywczasuje hehe
Spokojnie choroba minie a radę sobie daję jakoś sam .... w sumie to nic takiego ...
z lekarza także zrezygnuję bo nie lubie stać w kolejkach :)
Zapisac antybiotyk ( którego nie biorę bo też nie lubię ) czy rutinoscorbin , jakiś syropek i zalecic łóżko to ja tez potrafię :)
W sumie to mi już przeszło , tylko wredny kaszel mnie jeszcze męczy ale i z tym sobie poradzimy ....

Diabli złego nie biorą ... oddaja do nieba ... z zemsty i złośliwości hehe

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U mnie totalne wku... rzenie
Następny amator husky ..... i sunia ( około 2 miesiące ) wyje , piszczy , zamknięta w boksie z kundelkiem ( pies i suka ) ....
Powiem krótko Ciotka ...zaczyna mnie krew zalewać ....

ps. nagram to na kamerkę i jak upomnienia ustne nie pomogą , oddam sprawę do Toz-u ....

Link to comment
Share on other sites

Halciu niestety nie moge jednoznacznie powiedziec kiedy pojawię się w schronie ..... musze też dodac że jakoś mnie nie ciągnie ...... to chyba za sprawą zmian atmosferycznych czy tez zmian w średniej wieku ..... sam nie wiem jak to ująć ..... nie wspominajac o stanie mojego autka po ostatniej nieudanej eskapadzie do schronu ( wypadek z łosiem ktory jeździc nie powinien ) .....

Jednakowoz pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieje że kiedys na spotkanie czas i okoliczności pozwolą .... niestety po raz drugi ... od Rzeszowa do mnie kawałek a i nie moge sie narzucac nieustannie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...