Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

I ja takoż .... W krzaki ide i tam mnie znaleźć będzie mozna :):)

Na serio zaś ... trudne dni dla Zarki i dla mnie nadeszły .... postaram się zdjęcia jakieś jeszcze dzis wstawic a co potem nie wiem ... nie wiem nawet czy będe miał dostęp do netu ... Zdrapce krzywda się nie stanie tyle obiecać mogę .... i nie warto mnie porównywać z zagranicznymi przykladami .... Zdrapka u mnie na pierwszym miejscu i nic tego nie zmieni ....

Możliwe że nie będzie mnie przez czas jakiś .... dostepny zawsze jestem przez telefon ....

Zdrapka ok ...oczko tylko trochę nie bardzo ale to nie zagraża życiu Potworka mojego kochanego .... operować nie warto bo czwarta operacja w przeciągu roku nie jest zbyt dobra ..... Postaram sie informować na bierząco jak tylko będę mógł ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rafal StWola'] ... Wujek ? .... wujek jak kociak .... swoje drogi ma :) ....[/quote]

podpisuje się obiema rękami pod tym :) - nigdy nie wiadomo co, gdzie, kiedy i jak :D
Zareczko Kasiek Cie ściska i żałuje, że znów znikasz bo chęć wielka miała odwiedzić :) ... spóźniłam się. Dobrego ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']TOM CRUISE mówiłaś ....hem hem i niby że grał w " Brudnym tańcu " ?

ps . niestety ta ja czekam na piwo :)[/quote]

w jakim brudnym? :D .... Wiesz, że amnezje masz to nie wiedzialam, postawie piwo nie dlatego, że wygrałeś zakład bo nie wygrałeś ... ale dlatego, że Cie lubie. Zakład zakladem pogadamy przy okazji bo jak widzę wiele muszę przypomnieć :)

Link to comment
Share on other sites

Skleroza to ostatnia choroba która jeszcze mnie nie dopadła .... Pamiętam doskonale że mowiłaś o mężu Kidman ...ale powiedziałaś również że to Patrick Swayze ... niestety pamiętam też że ja mówiłem o Tomie Cruise ( tak sie to pisze ) i niestety mam i miałem rację :) o piwo nie stoję ale nie dam sobie wmówić amnezji czy sklerozy hehe

ps. w sumie to mogę postawić .... ale dojazd na koszt własny hehe

Link to comment
Share on other sites

wrrrrr

no dobra, postawie ja Tobie piwo Ty mnie i kwita :D ... odwiedzić odwiedzę ale już sie gubię czy jesteś czy nie. Więc dajcie znać wujaszku co gdzie kiedy i jak i odwiedzim Ciebie i Zarkę :) - kto ze mną się wybierze w lepsze miejsce do Rafcia??
Jak tam wilczyca się miewa?

Link to comment
Share on other sites

Wilczyca wczoraj miała jakieś sensacje żoładkowe ,,,, bulgotało coś w brzuchu i bulgotało .... miałem już jechać do weta ale poczekałem i dobrze zrobiłem ... na wieczór już było ok i zjadła sobie całkiem całkiem ..... stresu zaoszczędziła do weta nie poszła hehe a dziś jest ok ... zjadła już sobie odrobinę ( zbyt wiele Jej rano nie daję by nie obciążać organizmu trawieniem zbyt dużej ilości pokarmu .... po pierwsze z powodu upału a po drugie jak wiadomo starsze psy nie powinny dostawać zbyt dużych jednorazowych dawek papu a raczej mniejsze i częściej , bez przesady oczywiście ,)

Ja tez jakoś osiadłem w domu jednak :) były chwilowe przypały z tym i w sumie nie wiadomo do końca jak to będzie :) na razie jednak siedzę na pupie .....

Link to comment
Share on other sites

jak Ty ładnie o sobie piszesz ... na pupie ... hehe raczej na męskim tyłku który w miejscu usiedzieć nie może :D

Mój Gutek z uwagi na sporą ilość km jakie robi codziennie ma ciągły głód i jest mu wszystko jedno co je, aby tylko zjeść się dało :) Ogólnie wygląda prześmiesznie bo straszne mu się "muły" zrobiły i wygląda jak miniatura Szwarcenegera z owłosioną klatą. Taki mały siłacz :)

Jeszcze numer mi zrobił - poszłam z nim nad Wisłok i coś strzeliło więc postanowił uciekać - w pogoni za nim złapałam w ostatniej chwili spodnie na wysokości kolan bo coś skrępowało mi nogi i kurcze biec się nie dało. Wstyd był jednak na drugim planie ważniejsze było dorwanie tego małego skubańca ... pościg WYGRAŁAM! ... później dopiero był wstyd jak zobaczyłam ile ludzi było tam na spacerze :D A w nosie mam ... :D

Link to comment
Share on other sites

Rafał weź Ty się chłopie ostudź z tymi pomysłami co? :D hehe

Mnie tam wędkarze płacić nie chcieli i wątpie czy na wystawie miałoby się to zmienić, a może kurde chcieli tylko dogonić nie dali rady ... hmmmm .... :D A tak na poważnie, polecam przebieżki z prawie gołym tyłkiem - nikt Wam nie powie - nie widziała doopa słońca :D

Link to comment
Share on other sites

a wstyd zostanie :D ale dla dobra zwierząt na wszystko sobie możemy pozwolić - prawie wszystko. Ja tam tyłka najgorszego nie mam bo do 30 jeszcze kilkadziesiąt dni zostało więc bardzo proszę o zorganizowanie sztafety do października - potem oklapnie i będzie obciach stojąc u boku Szpilki i Aski :D w końcu ja najstarsza doświadczeniem i wiekiem :D heheh Halina? Biegniesz z nami, Ty z tego co widziałam ostatnio masz całkiem niezły hmmm :D - więc?? :)

czyli szykuje sie pierwsza dogo sztafeta na rzecz Orzeszków najdroższych :D - pomysł jak najbardziej OK :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...