Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak zwykle zrozumienia można oczekiwac wyłącznie od płci nie odmiennej niż własna .... cóż mogę tylko dodać że sprawiedliwy Żaba ma racje .... :):)

Faktem jest że miałem masę pracy , że dnia przed kompem nie spędzam itd itd ...
Niestety mój status społeczny jest taki nie inny , nikt za mnie niczego nie robi a powód jest prosty mnie na to nie stac .... co do braku nowych postów - sam piore sam sprzątam , sam gotuję , nie mam bogatej żony , co więcej nie mam żadnej zony nie wspominając o bogatej , sam zarabiam na utrzymanie i opiekę ( wcale nie taką tanią ) Zarki i siebie samego , co w efekcie daje brak czasu na sprawy w sumie drugorzędne
Co do Zarki ma się dobrze i nic na razie nie zapowiada zmian .....
A od Zarki dodam że woli być w domu bez pisania niż w schronie mając wielgachne wątki ....

A tak na serio .... cóz człowiek nie robot po pracy spać musi , czasami brakuje czasu i sił na pisanie .... i to nie jest sprawa wyłacznie chęci ....

ps . nie mam pretensji o takie slowa bo jeśli się w sytuacji danego człowieka nie jest trudno ja zrozumieć ....

Link to comment
Share on other sites

Halciu jeśli tylko wyrazicie zgodę i chęć ja z Wami nawet przez cieśninę Beringa popłynę :):) a co mi tam nawet przez zatokę Botnicką hehe a na Hańczę spoko kwestia jedynie terminu i jedziemy :):)

Jedno wiem Halciu z Wami wszędzie:):) Jednostka plywająca jest , środek transportu też tylko termin ustalcie i jedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Zastój w interesie Zielony wrogu legalizacji :):) Zdrapka ok nic szczególnego się nie stało więc i pisać w sumie nie było o czym :) Dziś też nie popiszę zbyt wiele bo trzeba mi w trasę z Białym Potworem hehe czyli spacer ... Potem to chyba jakiś "" maleńki browar "" i w kimono bo choć roboty było mało zrobione to gnaty mnie ciut bolą :):) .... ogólnie nie jestem zadowolony ///

Link to comment
Share on other sites

Fakt Halcia ..sikałem dopiero po robocie hehe :) .... szkoda mi trochę bo ... nieważne ... po prostu myślałem że więcej pomogę ... owszem to drzewo paskudne , piła też się stępiła i nie cięła a wypalała ( piasek plus piła = stępiony łańcuch ) ....
przerwy też były ( na fajki i kawę ) .... szkoda trochę bo mi głupio było na koniec jakoś .... ale dość o tem ... hehe
Nie ostatni mam nadzieję raz w schr . wiec ok ...

Zdrapek już po spacerze , śpi .... ja juz po browarku i też w kimono uderzam ... znaczy się w pióra :)
Jeszcze tylko poćwiczę troszkę i spać .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...