Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='albiemu']zaczynam w końcu nadrabiać zaleglości, póki działa fotosik robie nowe wątki i wklejam zdjęcia - BASIA

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/2abcfb0692738556.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]

:placz:[B][SIZE=3]Basia, Basieńka, Basiunia, czy ja mogę otworzyc wątek tylko dla Basi?[/SIZE][/B]
Co ja mam zrobic jak mam wielkąąąą słabosci do suczek:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']A może trzeba Miziowi zrobić takie super Allegro... ze zdjęciami z miejsca, w którym przebywa...:oops: ktos napewno się wzruszy :-([/quote]

[B]iwop[/B] też o tym myślałam - tzn, zeby podeprzeć sie opisem lub jakimś mniej drastycznym zdjęciem ze schroniska..
Ja nie mam konta na allegro, ale moge poprosic naszą Patie - moze wystawiła by go.. Niestety nie jestem zbyt mocna w pisaniu tekstów, ale spytam AgęG od nas - ona pisze sporo sciskajacych serce opisów do Dziennika i do Wyborczej krakowskiej.. Moze cos mozna by zaadaptować na potrzeby Mizia.. No chyba ze ktos napisze jakis wzruszajacy tekst..


Aha - a czy Mizio ma swój wątek? Jeśli nie to trzeba bedzie mu załozyc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu'][COLOR=red][B]Mam prośbę - bardzo chcę i moim wielkim marzeniem jest zrobienie na youtube filmiku, coś w stylu metamorzfoz psiaków, kóre już z Orzechowców wyszły. Czy może mi ktoś w tym pomóc??? Chodzi o pokaz zdjęć.[/B][/COLOR][/quote]
Jak będą potrzebne aktualne zdjęcia SAMY daj znać.

Gratuluję następnego postu. Wreszcie ze spokojnym sumieniem mogę usunąć Twojego maila z września. W pewnym sensie, czekał na tę chwilę. Ludzie dowiedzieli się o Orzechowcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Dowiedzieli się i owszem, tylko żeby się na tym nie skończyło...:roll:[/quote]
Tego też się obawiam.
A w Orzechowcach dziś zmnowu niezły mróz.


Jakiś czas temu Albiemu pisała do mnie na temat zorganizowania bud dla schroniska. Kilkakrotnie rozmawiałem z właścicielem naszej firmy aby zrobić to z naszych stolarskich odpadów, znalazłem dwóch pracowników, którzy zgodzili się zostać po godzinach i nieodpłatnie wykonać pracę. Nasze samochody są średnio raz w miesiącu w Przemyślu, kierowcy zgodzili śię podskoczyć do Orzechowców. Właściciel kategorycznie odmówił, nawet wykonania odpłatnie, stwierdził, że nasza firma nie będzie zajmować się głupotami. Sam jest hodowcą gołębi pocztowych.......................:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']Proszę o podpowiedzi co zmienić, co dodać do menu..

[url]http://img265.imageshack.us/img265/905/stronacopyus5.jpg[/url]

Zdjęcia doszły, te 4, dzięki Szpilka.
Jak będziecie mieć chwile to poproszę opisy itp na stronę..[/QUOTE]

Dla mnie [B][COLOR="Green"]BOMBA[/COLOR][/B] :multi::multi:
Folen, dzieki :Rose:

Wydaje mnie się, że na stronie trzeba umieścić wszystkei psiaki, które szukają domu :roll: i te które mają wątki czy ogłoszenia i te nowe.

ale dziewczyny z Orzechowców mają "pierwsze słowo" :lol: niech wypowiedzą się jak stronka? :lol: i co umieszczać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Mi sie podoba osobiscie:loveu: a reszta niech sie sama wypowie...:):):)

Folen dziekuje:thumbs:
....... Kolejne fotki sie niechca wysyłac :( jak dam rade to wysle....[/QUOTE]

Co to znaczy nie chcą.... :cool3: To może spakuj je i wtedy uda się :roll:
A jaki jest komunikat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Niechca znaczy sie: 4 zdjecia załaczaja sie godzine lub dwie a potem i tak sie nie wysyłaja, kofigoruje outlooka moze stamtad pojdzie:)[/QUOTE]

To zależy od skrzynki mailowej, może za duża wielkość załącznika:cool3: dlatego albo spakuj fotki albo wysyłaj po dwa zdjęcia :roll: Spróbuj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...