Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Jak będę w domu odpiszę bo w pracy mam zablokowaną pocztę, co do pracowników jest Pan Janusz i Marian którzy wg mnie są naprawdę na swoim miejscu, reszta została oddelegowana i cieszę się bo już dawno powinni byli odejść.

Szpileczko ja również dziękuje za rozmowę dobrze mi zrobiła!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Żaba ja wciąż myślę o tym że Murzyn nie ma już praktycznie budy, będziemy coś z tym robić bo podejrzewam że czeka go dożywocie jeśli nikt nie będzie nad nim codziennie tam pracował[/quote]

Albiemu - Pan żąda, sługa musi !!!:evil_lol::evil_lol: Mam kasę na budę, zamawiaj u Tomka dużą, piękną wypasioną, może z przedsionkiem ? A co ,niech chłopak ma jak go nikt nie chce. A swoją drogą jestem pewna, że gdyby z Murzynem popracować to byłby z niego całkiem fajny pies, a i dom pewnie by się znalazł.....

Link to comment
Share on other sites

Hej, czy to oznacza, że stare kierownictwo już odeszło z Waszego schronu?
że nie ma już tej kobiety, która mieszała psy z sukami?
Dawajcie linki do postów, łatwiej będzie o pomoc, gdy ludzie zobaczą,że to się nie marnuje:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Witanko wszystkim!!!No więc:mój chce Gacusia na DT.Zostaje kwestia,jak go ze schronu wyciągnąć,bo podobno teraz z tym są jakieś problemy...Moim zdaniem,skoro ten psiak ma już zaklepany dom nie ma sensu,by siedział w schronie.Choć co niektórzy uważają mój dom za nieodpowiedni:angryy: :mad:to jednak Gacuś zostanie wykąpany i doprowadzony do normalności przed podróżą...
Co do nowego Stowarzyszenia-papiery rejestracyjne zostały już wysłane do Rzeszowa.Jak tylko zyskamy osobowość prawną ostro ruszamy do boju...Myślę,że jeśli prezydent ogłosi przetarg na prowadzenie schroniska staniemy do niego.Także na horyzoncie widać zmiany...
Musi być coraz lepiej!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

W TAKIM RAZIE ZAPRASZAM!!!:loveu:
A co do przetargu-też słyszałam,że Rzeszów jest zainteresowany przejęciem schroniska...Nie wiem,ile w tym prawdy...Wszystko niedługo zabierze...A potem przyłączy do siebie sam Przemyśl...
Tylko ciekawe,co na to władze miasta???Z tego,co słyszałam,raczej woleliby,by schronisko znalazło nowego opiekuna tu,na miejscu...
Muszę przyznać,że robi się bardzo"ciekawie"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alysia']Gdzie mozna poczytac o dobrych rzeczach, ktore dzieja sie w schronisku? Daj namiary , jakies linki itp.[/quote]

Nikt nie prowadzi kroki schroniska, ale najważniejsze sprawy są opisywane w tym wątku. A zdjęcia są ale tylko psów do adopcji.

[quote name='becia66']Albiemu - Pan żąda, sługa musi !!!:evil_lol::evil_lol: Mam kasę na budę, zamawiaj u Tomka dużą, piękną wypasioną, może z przedsionkiem ? A co ,niech chłopak ma jak go nikt nie chce. A swoją drogą jestem pewna, że gdyby z Murzynem popracować to byłby z niego całkiem fajny pies, a i dom pewnie by się znalazł.....[/quote]

Chyba Pani żąda :eviltong: Tylko jeśli buda dla murzyna będzie większa to czy wejdzie do boksu przez bramkę? Górą wątpię czy się da bo siatka jest wyższa.

Link to comment
Share on other sites

Żaba są zmiany na lepsze ale brakuje wielu rzeczy które są niezbędne dla polepszenia zdrowia i bytu zwierząt

- nie ma sterylnego pomieszczenia suki po sterylkach są naprawdę obciążone i narażone na infekcje,
- nie ma wydzielonych pomieszczeń dla suk z małymi i psów starych
- nie ma pomieszczenia dla kotów - ostatnio udało mi sie tam wejść - wilgoś, grzyb na scianach, ciemności egispkie i naprawdę nie są to warunki dla kocaków
- brak szczelnuych boksów, zwierzęta się rozmnażają .... itd itd

Słuchaj to absolutnie nie jest atak, tak tam jest i jest szansa to zmienić i trzeba to zmienić dla dobra i zdrowia tamtejszych zwierzaków. Wiele sie zmieniło na lepsze nie można powiedzieć, udało sie nam wyciągnąć tak wiele psów, nakarmić głodnych brzuchów i dać ciepłych bud ale to wciaż mało. Moim wielkim marzeniem jest aby wychodząc ze schroniska móc wziąć oddech że wszystko jest Ok i zrobione tez wszystko aby było jak najlepiej. Nasza i Twoja pomoc jest nieoceniona i dobrze o tym wiemy ale wciąż nas za mało .....

Alysia nie atakuje nie ma możliwości sprawdzenia stanu schroniska więc zdaje sie na nas - naprawdę jest możliwość bardzo konkretnej pomocy .... i napisałam prawdę o tym czgo brakuje a co niezbędne jest również chociażny co jest zgodne z ustawą o prowadzeniu schronisk .... Trzeba zacząć się stosować do tego bo naprawdę kiedys kontrola to będzie powód do wielkiego problemu. Lepiej działać krok po kroku i wyprwadzać wszystko na prostą.

Link to comment
Share on other sites

[B]albiemu:

[/B][QUOTE]Moim wielkim marzeniem jest aby wychodząc ze schroniska móc wziąć oddech że wszystko jest Ok i zrobione tez wszystko aby było jak najlepiej[/QUOTE]

Tylko sie nie zapomnij i nie wez teraz bo bedzie trzeba Cie cucić :D

Jest wiele do zrobienia ale wazne jest to ze juz sie cos dzieje!

Link to comment
Share on other sites

Szpilka jak będą w schronie osoby które uszanują pomoc ludzi z zewnątrz będzie lepiej - jest nas coraz więcej i dla mnie szokujące jest i bardzo bolesne że wspólny cel stał się powodem do szarpaniny gniewu obelg kłamstw i nienawiści ....

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]WAŻNE[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]pierwsza pomoc z Holandii nadchodzi[/COLOR][/B]


-------------------------------------------------------------------------
[B][COLOR=seagreen]Chcialam Was powiadomic co udalo nam sie dzisiaj wieczorem zapakowac do[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]autokaru:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]- ok. 20 kartonow karmy dla psow (napisy - karma dla psow)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]- jeden karton srodkow na odpchlenie dla psow malych, srednich, duzych i[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]kotow. To sa male tubki z plynem, ktory wkrapla sie w kark zwierzaka.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Nalezy najpierw wyciac kawalek siersci. Jedna tubka starcza na ok 4 tyg. Na[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]jednym z opakowan napisalam jak i co. Opakowania sa posegregowane (dla[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]duzych, malych i kotow).[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]W tym kartonie jest tez male opakowanie z 200 tabletkami srodka, ktory[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]nazywa sie CARPRODYL. Jest to srodek stosowany TYLKO DLA PSOW (nie dla[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]kotow wiec) , ktory hamuje stany zapalne aparatu ruchowego u zwierzat.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Agnes moze prztlumaczyc ulotke - jest m.in po niemiecku. (jesli nie uda mi[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]sie dzisiaj jeszcze przetlumaczyc).[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Poza tym jest jedno opakowanie mleka dla szczeniakow, ktore trzeba[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]rozpuszczac - dodana do tego butelka ze smoczkami.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=seagreen]Poza tym widze realna szanse na pomoc dla Orzechowcow. Ludzie stad sa[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]przerazeni tym miejscem, a jest to bardzo dobra fundacja.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=seagreen]Uzyskujemy pomoc od fundacji która nazywa się:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=seagreen]DIEREN HULP ZONDER GRENZEN (Pomoc dla Zwierzat bez GRANIC).[/COLOR][/B]

-----------------------------------------------------------------------


[COLOR=red][B]Ja strasznie się cieszę to dopiero początek i naprawdę wykorzystajmy wspólnie chęć pomocy - to juz nawet nie jest chęć .... to juz się dzieje otrzymujemy pomoc moi drodzy!!!!![/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]Obiecuję że jak dojdą dary rozliczymy sie z tego. Kopie protokołu zdania wkleimy na wątek jak i zdjęcia z tego jak zostały wykorzystane w schronisku. Tak bardzo dziękuję !!!!! :loveu: ALYSIA!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]Podziękuj proszę w naszym imieniu członkom fundacji! Koniecznie![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...