Jump to content
Dogomania

Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.


Russellka

Recommended Posts

[url]http://images48.fotosik.pl/157/c7c24e8097d01900.jpg[/url]
My się aktualnie tego uczymy (w przerywniku obediencowych spraw)
Ostatnio bardzo polubiłam ćwiczenia na świadomość ciała, aż dziwne, że jakiś czas temu, tak ich nie znosiłam,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inkaa'][url]http://images48.fotosik.pl/157/c7c24e8097d01900.jpg[/url]
My się aktualnie tego uczymy (w przerywniku obediencowych spraw)
Ostatnio bardzo polubiłam ćwiczenia na świadomość ciała, aż dziwne, że jakiś czas temu, tak ich nie znosiłam,[/QUOTE]
No to powodzenia :loveu: Czemu ich nie lubiłaś? :diabloti:

[quote name='Kisses']Hah, świetne :loveu:
Szaleje mała, szaleje :razz:[/QUOTE]
Zdarza jej się czasami :lol::diabloti:

[quote name='Mudik']Super Kodziowa fotka w miseczce, Delik tez taką ma i muszę wznowić ćwiczenia na to bo trochu zapomniał.[/QUOTE]
No to życzymy powodzenia w przypominaniu :cool3:

[quote name='Izuuus']witamy :hand:[/QUOTE]
A witamy,witamy :multi:

[quote name='Bzikowa']Śmiesznie wygląda w tym pojemniku :evil_lol: Dla nas to niewykonalne :P[/QUOTE]
A czemu nie wykonalne? :mad: Bziku to skubaniec, on wszystko potrafi :evil_lol:

[quote name='stratoos']hej :) Wpadliśmy się przywitać :loveu:[/QUOTE]
Dzień doberek :loveu::multi:

[quote name='RCookie'][url]http://images48.fotosik.pl/157/c7c24e8097d01900.jpg[/url]

Szacun :modla: :evil_lol:.
My się męczymy z wchodzeniem do doniczki :cool3:.[/QUOTE]
Dziękować :lol: No wiesz od doniczki do... zakrętki :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']
A czemu nie wykonalne? :mad: Bziku to skubaniec, on wszystko potrafi :evil_lol:
[/quote]

bo jest wielkim krępym samcem :eviltong: zatrzymaliśmy się na poziomie wchodzenia do małego pudełka po butach... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']bo jest wielkim krępym samcem :eviltong: zatrzymaliśmy się na poziomie wchodzenia do małego pudełka po butach... :lol:[/QUOTE]
A tam przesadzasz :eviltong: Spróbujcie chociaż ;) Nie mówie, że od razu do pudełka na plyty CD ale czegoś mniejszego niż pudło na buty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Witamy :loveu:

KOda jest świetna a wasze sztuczki no oblędne :razz:

Bardzo spodobała mi się ta sztuczka z kocem :crazyeye:

Pozdrawiamy i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych filmików[/QUOTE]

Witamy!!!:loveu::loveu::loveu: I bardzo dziękujemy za komplementy :multi:

Link to comment
Share on other sites

U białego...

Kupiłam Fudziowi nowe legowisko. Narazie będzie spał w starym i w łazience jak dawniej, ale pomału go chcę przyzwyczaic do nowego i żeby spał w salonie. Znaczy to nowe będzie w różnych pokojach, to zależy, ogólnie będzie w salonie, czasem u mnie jak lekcje będę robić, bo On lubi wtedy spać pod kaloryferami, ale mu tam twardo na podłodze, a jak bedzie okazja łóżko będzie( można zamienić na fotel, sofkę, łóżko). A tak to po staremu- znowu u weta. bylismy ;[ Oko zdrowe, znowu to nieszczęsne ucho ;[

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']U białego...

Kupiłam Fudziowi nowe legowisko. Narazie będzie spał w starym i w łazience jak dawniej, ale pomału go chcę przyzwyczaic do nowego i żeby spał w salonie. Znaczy to nowe będzie w różnych pokojach, to zależy, ogólnie będzie w salonie, czasem u mnie jak lekcje będę robić, bo On lubi wtedy spać pod kaloryferami, ale mu tam twardo na podłodze, a jak bedzie okazja łóżko będzie( można zamienić na fotel, sofkę, łóżko). A tak to po staremu- znowu u weta. bylismy ;[ Oko zdrowe, znowu to nieszczęsne ucho ;[[/QUOTE]
Oj... no to trrzymamy kciuki za zdrowe uszko :szake: My mamy łóżeczko w stylu takiej sofki, jest super młoda lubi w nim spać :evil_lol:

[quote name='AngelsDream']Aż jestem ciekawa w co najmniejszego wejdzie Baaj...[/QUOTE]
Próbuj, ja też jestem ciekawa :diabloti: Jużsobie wyobrażam Baaju w miseczce na płatki śniadaniowe :lol::evil_lol:

[quote name='border_collie&westie']Hej witamy się po raz pierwszy! :loveu:
Mimo tego, iż bardziej ciągnę do borderów, zawsze kochałam russelki :loveu:
A Koda jest wśród nich wyjątkowa...[/QUOTE]
O jejka dziękować :oops: No ba to jest pies światowy :evil_lol: Mnie też bardzo podobają się bordery, jednak terier to jest to co kocham :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...