Jump to content
Dogomania

Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.


Russellka

Recommended Posts

[quote name='Russellka']Oj zmiany, zmiany, trochę bardziej na sportowo teraz jedziemy, próbuję wykrzesać jakieś seminarium agility ale coś marnie to idzie w moich stronach :evil_lol: A no i wytrymowałam w końcu Kodę, bo jak znajomi ją widzieli to następowałam taka lekka konsternacja i "a co ona tak dziwnie wygląda?" Powiem tylko że wyglądała jak owłosiony spaślaczek z chudymi łapami, grubym ogonem i wąską kosmatą głową. Po trzech godzinach mojej pracy mówią że wygląda ślicznie/chudo czyli tak jak chciałam, ale problem jest taki, że nie mam odpowiednich narzędzi i nie podoba mi się jak ją zrobiłam, ja widzę małe nierówności których nie powinno być, bo skracałam też sierść degażówkami (a i tak robiłam ją ze 3 godziny)
[B]A co u Asiaczków? Słyszałam, że Wazi uciekł, nie ma żadnych nowych informacji? [/B]
Pozdrawiam ciepło[/QUOTE]
No, niestety, informaji o Wazim - nader skąpe. Ostatnia pochodzi sprzed ok. półtora tygodnia... Jesteśmy ZA nim tak z tydzień... ciężko wymyślec, gdzie on może teraz być, w która stronę pobiegł...

Pzdr.
[U][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=purple][FONT=Arial][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206054-Zagin%C4%85%C5%82-basenji-Warszawa-Mokot%C3%B3w-13.04.2011-r."][U][IMG]http://i55.tinypic.com/htu4jr.png[/IMG][/U][/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...