Jump to content
Dogomania

Jak nazywasz swojego psa?


Samba

Jak nazywasz swojego psa?  

611 members have voted

  1. 1. Jak nazywasz swojego psa?

    • Imieniem rodowodowym
    • Wariacja na temat imienia z rodowodu
    • Zupelnie inaczej
    • Pies nie ma rodowodu, wiec musialem/lam wymyslic cos twarzowego


Recommended Posts

Na mojego piecha mówię Agro, Agruś, a także Gro i Grusio, :D

na jedną sukę Aza, Azunia, jak się zdenerwuję to Azor i Paskuda :wink: poza tym mówię też Za -to specjalne imię, które można wymówić ciszej, niż dzwięczne 'Aza', na specjalne okazje, np gdy ma mnie usłyszeć tylko pies i nikt inny.

A na drugą sukę wołam Szara, Szarunia, Szarcia i Siara :wink:

Wogóle to zauważyłam, że niektórzy dogomaniacy tak jak ja zjadają pierwsze litery imion swoich piechów :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mój w azylu został nazwany Loog :lol: , w domu przechrzczony na Olek, a na codzień nazywany najczęściej Parówą lub Łysym, okazyjnie zaś Grubasem,Łysolem, Parowem, Parowcem, Parówiarzem, Parówskiem, Parówczakiem, Izydorem, Cudakiem, bądź Bawołem (to szczególnie rano kiedy łazi po śpiących cielskach naszych :lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mój wg rodowodu nazywa się Rezydent Operam, ale nie jest ani Rezio ani nic z tego typu. Jest Atos :) A wołam na niego różnie: Tłuścioch, Zuch, Bodzio, Gębu, Niunia, Tosa, Kapiszon :lol: Parówka. I jeszcze, i jeszcze... w ciągu 9 lat się tego uzbierało... tata mówi na niego Smok.

A moja przyjaciółka ma akitę o imieniu Yoru, to na niego mówią Yorek, Jarek, Jarosław (to ja, jak przyjdę do niej ;)) a jej dziadek - Jogurt :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mój Gomzio ma rodowód ( Gazar Sun and Shadow), ale ma po domowemu imię Gomez. Często mówimy do niego Gunio, albo Nuno od piłkarza Nuno Gomez :) . Mama nazywa go Guficzkiem, bądź Gumisiem. Ale tak naprawdę to 100% Gomez Cymes.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moja przez poprzednich włascicieli była nazwana Gaja i tak juz zostało :D czesto wolam na nia Gajka,Gajunia Gajoska kiedyś moj facet powiedzial na nia Gajka -Smajka i jej sie podobało :D :D a podczas awantury męsko-psiej była nazwana pieprzonym nierobem :D :D :D ale to zostało przez suke obszczekane :wink: czasami krzycze Śmaja :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Rottka - ma na imie Szanta, ale wolamy Tuska, Ksiezniczka (tudziez niecenzuralnie jak nas zdenerwuje)
Dog - Renzo i tak tez zazwyczaj na niego mowimy, czasami Renek
Whippet - z rodowodu Liverpool :roll: w domu Dunia, Dunieczka, Dusia
Pudel - Gluck (bo to nasze szczescie) ale przerobilo sie na Glusia a nastepnie Niusia :-?
Szczeniak - Phoebe
Kundelek - Paskud

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...