Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:angryy: A mnie zaraz cos trafi :stormy-sad::stormy-sad::stormy-sad:Żałuję, że w ogóle zgłosiłam.

Ciekawe kto wymyślił, aby ring seterów był na zewnątrz!!!!!!! :wallbash::shock:
Nie powiem co myślę o pomysłodawcy :mad:
Ja mam 4 h przy ringu przebierać nogami z zimna?:madgo: Nie daj boże będzie deszcz. Setera przygotowuje się kilka godzin na wystawę.
Na 99% nie jadę!! :snipersm:

Jestem załamana. Siedzę i ryczę. :placz::placz: Tak bardzo cieszyłam się na ten wyjazd. Skoro nie mieli miejsca, aby pomieścić tyle psów, to trzeba było ich nie przyjmować!!! Co to za radość biegać w lutym po ringu pod gołym niebem. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']:angryy: A mnie zaraz cos trafi :stormy-sad::stormy-sad::stormy-sad:Żałuję, że w ogóle zgłosiłam.

Ciekawe kto wymyślił, aby ring seterów był na zewnątrz!!!!!!! :wallbash::shock:
Nie powiem co myślę o pomysłodawcy :mad:
Ja mam 4 h przy ringu przebierać nogami z zimna?:madgo: Nie daj boże będzie deszcz. Setera przygotowuje się kilka godzin na wystawę.
Na 99% nie jadę!! :snipersm:

Jestem załamana. Siedzę i ryczę. :placz::placz: Tak bardzo cieszyłam się na ten wyjazd. Skoro nie mieli miejsca, aby pomieścić tyle psów, to trzeba było ich nie przyjmować!!! Co to za radość biegać w lutym po ringu pod gołym niebem. :angryy:[/quote]

No faktycznie nie za ciekawie :roll::roll::roll: Oby była ładna pogoda ale co z tego jak max to może być 5 stopni. Na zewnatrz to wytrzymają chyba tylko psy północy i o grubej sierści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']:angryy: A mnie zaraz cos trafi :stormy-sad::stormy-sad::stormy-sad:Żałuję, że w ogóle zgłosiłam.

Ciekawe kto wymyślił, aby ring seterów był na zewnątrz!!!!!!! :wallbash::shock:
Nie powiem co myślę o pomysłodawcy :mad:
Ja mam 4 h przy ringu przebierać nogami z zimna?:madgo: Nie daj boże będzie deszcz. Setera przygotowuje się kilka godzin na wystawę.
Na 99% nie jadę!! :snipersm:

Jestem załamana. Siedzę i ryczę. :placz::placz: Tak bardzo cieszyłam się na ten wyjazd. Skoro nie mieli miejsca, aby pomieścić tyle psów, to trzeba było ich nie przyjmować!!! Co to za radość biegać w lutym po ringu pod gołym niebem. :angryy:[/quote]

[B]Stella, nie rezygnuj, może nie będzie tak źle...:shake: No faktycznie, pomysł z ringami na zewnątrz w lutym...inteligentnie bardzo ktoś pomyślał. Czemu nie trzymali się limitu zgłoszeń???[/B]
[B] Pozostaje tylko mieć nadzieję, że pogoda będzie "mało zimowa"...[/B]:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Z tego co ja wiem to na dworze mialy byc tylko psy polnocy i chyba cos z 2 gr.[/quote]

No z tym to się zgodzę bo psy z północy sobie poradzą ale żeby nie padało bo to też nie dobrze zarówno dla psów jak i dla właścicieli.
Ja wystawiam tam gdzie Boston Terrier, Bischon, Bolończyk.

Link to comment
Share on other sites

Może chociaż jakieś duże altanki postawią czy cuś żeby w razie deszczu nie było kataklizmu :roll: Chociaż wilgoć to wilgoć... Moim zdaniem to jest nieuczciwe ze strony organizatorów. Miał być limit psów i miała cała wystawa być na hali. :cool1:

My naszczescie na hali, na 1. pierwszym piętrze. (nie wyobrażam sobie whwt wystawianych w deszczu :evilbat:)

Czy nie powinni juz przeslac nr startowego? Został tydzień. Ja jestem narazie mało obcykana w wystawach więc zadaję głupię pytania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Może chociaż jakieś duże altanki postawią czy cuś żeby w razie deszczu nie było kataklizmu :roll: Chociaż wilgoć to wilgoć... Moim zdaniem to jest nieuczciwe ze strony organizatorów. Miał być limit psów i miała cała wystawa być na hali. :cool1:

My naszczescie na hali, na 1. pierwszym piętrze. (nie wyobrażam sobie whwt wystawianych w deszczu :evilbat:)

Czy nie powinni juz przeslac nr startowego? Został tydzień. Ja jestem narazie mało obcykana w wystawach więc zadaję głupię pytania ;)[/quote]

Pytaj każdy ma prawo pytać :) Ja raz dostałam numerek startowy dzień przed wyjazdem na wystawe. Róźnie to czasami bywa. Myśle że w tym tygodniu powinny dojsć zgłoszenia. Ja to "mądra kobieta" musze jeszcze opłacić składkę na 2008 rok przed wystawą ale zrobie to we wtoreczek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]Stella, nie rezygnuj, może nie będzie tak źle...:shake: [/B][/quote]

Dla mnie wystawa to nie tylko bieganie po ringu. Nie mam zwyczaju wpadać na 5 minut przed "występem" i zaraz uciekać. Dla mnie to jest czas na spotkanie znajomych, pooglądanie innych ras. Bardzo starannie się do tej wystawy przygotowywałam. Zakupiłam odpowiednie ciuchy, aby było mnie wygodnie, a pies się ładnie na moim tle odcinał. A teraz co? Mam być w płaszczu i czapczce? Jak na luty spódnica z gołymi nogami to przesada. A dla mnie równie ważny jak wygląd psa jest mój strój. Mnie na wystawie nie cieszy tak występ, jak wszystko co jest z nim związane. Zapłaciłam jak inni i chciałabym mieć takie same warunki do pokazania psa. Przed wystwą było info, że jakies ringi mogą być na zewnątrz, ale przy zupełnie innych rasach. Ktoś naprawdę musiał mieć zćmienie umysłu.
Jestem wściekła i rozczarowana. I nie przejade 500 km w dwie strony dla "pseudowystawy".

Link to comment
Share on other sites

Moth moim zdaniem to jest niesprawiedliwe żeby niektóre rasy były na zewnątrz, a inne w środku, rozumiem onki że muszą biegać, ale organizatorzy w tym przypadku to już zawalili, jak dobrze pamiętam to mam ring na parterze ring: 3 niedziela od 10.00

Link to comment
Share on other sites

Sylwiaskalska, boże, dziękuję!! Też muszę zapłacić składkę i zupełnie o tym zapomniałam ! Przypomniałaś mi :diabloti:

Moth, a może dałoby się zadzwonić do organizatorów żeby jeszcze zmienili zdanie? Bo w sumie to jest z ich strony zwyczajne oszustwo :roll: Albo chociaż zwrot pieniędzy.?

Link to comment
Share on other sites

[B]Stella, przyznaję Ci całkowita rację. Sama sie zastanawiam, jak ja niby w notabene zimowej niezbyt wygodnej kurtce mam po ringu biegać?? Zostaliśmy najzwyczajniej nabici w butelkę...:angryy: Cóż, gdyby nie to, ze mam już pewne plany na ten rok i chcę jak najszybciej moim psiurom zakończyć Mł. Championaty to chyba również odpuściłabym sobie tę wystawę...

Hm, a co do składki, to faktycznie i ja sobie uświadomiłam, że jeszcze nieopłacona:-o Ktoś wie ile wynosi w tym roku???
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...