Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][I][B]To jedź Toruńską :) bo wtedy jak miniesz Polchem po prawej i jedziesz prosto to od Polchemu masz prostą drogę do mijesca wystawy...3 min samochodem :)[/B][/I]
[I][B]a jak pojedziesz przez Fordon to musisz się troche nakręcić żeby tam trafić.[/B][/I][/quote]

[B]tigrunia, [/B][B]Rinuś, ODWROTNIE!!!!!!!!![/B]
[B]Przez Fordon i most na Wiśle w Bydgoszczy[/B] i wtedy prosta droga na wystawę! (przez Czarnowo, Złą Wieś Wielką, Pędzewo, Przysiek i Toruń) wjeżdzasz do Torunia, odbijasz w prawo i jesteś pod wystawą!
Inaczej most przekracza się w Toruniu i jest trochę szukania:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa'][B]tigrunia, [/B][B]Rinuś, ODWROTNIE!!!!!!!!![/B]
[B]Przez Fordon i most na Wiśle w Bydgoszczy[/B] i wtedy prosta droga na wystawę! (przez Czarnowo, Złą Wieś Wielką, Pędzewo, Przysiek i Toruń) wjeżdzasz do Torunia, odbijasz w prawo i jesteś pod wystawą!
Inaczej most przekracza się w Toruniu i jest trochę szukania:-)[/quote]
Hmm.. no tak by było lepiej dla mnie.. Kurcze .. zapytam się kierowcy bo co dzień jeździ do Torunia jeden. A jak się nazywa ten obiekt w którym jest wystawa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Hmm.. no tak by było lepiej dla mnie.. Kurcze .. zapytam się kierowcy bo co dzień jeździ do Torunia jeden. A jak się nazywa ten obiekt w którym jest wystawa??[/quote]

Jestem pewna!!!
Tym bardziej że obiekt Targi Toruńskie jest usytuowany przy Szosie Bydgoskiej 3
tu link [URL]http://www.targitorunskie.pl/[/URL]

sprawdź na mapie [URL="http://www.pilot.pl"]www.pilot.pl[/URL],

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Hmm.. no tak by było lepiej dla mnie.. Kurcze .. zapytam się kierowcy bo co dzień jeździ do Torunia jeden. A jak się nazywa ten obiekt w którym jest wystawa??[/quote]

Beatko spokojnie mam GPRS:)
a na radary CB Radio :)
Napewno trafimy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa'][B]tigrunia, [/B][B]Rinuś, ODWROTNIE!!!!!!!!![/B]
[B]Przez Fordon i most na Wiśle w Bydgoszczy[/B] i wtedy prosta droga na wystawę! (przez Czarnowo, Złą Wieś Wielką, Pędzewo, Przysiek i Toruń) wjeżdzasz do Torunia, odbijasz w prawo i jesteś pod wystawą!
Inaczej most przekracza się w Toruniu i jest trochę szukania:-)[/quote]
[I][B]No mi chodziło własnie o tę drogę :evil_lol:
a Toruńska to przecież jest przy Rydzyku właśnie na tej drodze :) [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]To jedź Toruńską :) bo wtedy jak miniesz Polchem po prawej i jedziesz prosto to od Polchemu masz prostą drogę do mijesca wystawy...3 min samochodem :)[/B][/I]
[I][B]a jak pojedziesz przez Fordon to musisz się troche nakręcić żeby tam trafić.[/B][/I][/quote]

[quote name='Rinuś'][I][B]No mi chodziło własnie o tę drogę :evil_lol:[/B][/I]
[I][B]a Toruńska to przecież jest przy Rydzyku właśnie na tej drodze :) [/B][/I][/quote]

W Toruniu juz dobrze prowadzisz, ale żeby wjechac od tej strony MUSI JECHAĆ PRZEZ FORDON i MOST NA WIŚLE:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa']W Toruniu juz dobrze prowadzisz, ale żeby wjechac od tej strony MUSI JECHAĆ PRZEZ FORDON i MOST NA WIŚLE:-)[/quote]
[I][B]no a żeby wjechać jak tak Ty piszesz to musi właśnie przejechać przez Złą Wieś ,Pędzewo itd i przejechać koło Rydzyka czyli przez Toruńska :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']No ja planuje tak po 14:00 przyjechać chętnie mogę się spotkać na piwko :) bezalkoholowe ;)[/quote]
[I][B]Ja zawsze bardzo chętnie :multi:

moge Was wszystkich oprowadzić troszq po starówce jak chcecie w sobote wieczorem :)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...