Jump to content
Dogomania

MALEŃKI, MŁODZIUTKI RUDOLF - juz nie szuka - ma DOM


Hanah

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DT jest u figi.

Ale wyobraźcie sobie, że zamknęli dzisiaj schron o 17 tej a nie o 18 tej
i jeszcze o 16 dzowniłam potwierdzić jego odbiór, że bedę między 17 - 18, więc chyba specjalnie zamknęli wcześniej.
A mają mój numer, ale zadzwonić to ciężko.

jestem wściekła

Link to comment
Share on other sites

Rudzik w porządku:lol:. Jest bardzo ciekawy wszystkiego! Jechał w samochodzie bardzo ładnie, w domu zjadł miseczkę kurczaczka, nawalił kupę w pokoju, czyli wszystko w normie:cool3: Moja Figa trochę szczerzy ząbki, zobaczymy jak dalej się im ułoży, myślę ,że nie będzie źle. Mój TZ powiedział, że on jest prawdziwy amant z tymi swoimi jasnymi , bursztynowymi oczkami, więc mówimy na niego Rudolf (tak jak Valentino?;)).
Smutny pyszczek ma Rudolf, chudzieńki jest bardzo, w kąpieli był bardzo grzeczny , w ogóle jest grzeczny. Nawet trochę sie bawi i baaardzo chce się zaprzyjaźnić z Figą ,ale ona widać ,że czuje się nieswojo.
Pierwsza noc przed nami , łóżeczko dla niego jest , nie wiem czy skorzysta, bo wszystko jest dla niego bardzo nowe. Nie chce wyjść z domu, woli zwiedzać mieszkanie, trochę popiskuje ,słodki pysio.Merda ogonkiem, chodzi za nami cały czas, wcale nie spał.
Przed nami wizyta u weterynarza, postaram się też zrobić jakieś fotki.
Hanah on jest oczipowany? I wygląda, że był szczepiony p/wściekliźnie?

Link to comment
Share on other sites

Jest zaczipowany.
Z tym szczepieniem myslę, że to prawda, bo dzisiaj w schronie był wet, jak go odbieraliśmy.

Bardzo się ciesze, że jest ok i że go polubiliście i maładne imię, a figa pewnie się oswoi.
Pisz o nim jak najwięcej to był mój pupilek i może jakieś zdjątko niedługo sie pojawi.

bardzo się cieszę, że jest dobrze.

On ciagle ma allegro, czy wystawiać go dalej w razie czego?

Link to comment
Share on other sites

Nie wystawiaj go dalej na allegro.Ja się łatwo nie poddaję:cool3: , będziemy się oswajać, na razie była druga kąpiel , jednak ten zapach jest zabójczy, ale Rudolf był dzielny. Coraz więcej rozumie i jak stwierdził Paweł , to bardzo inteligenty pies:lol: Zdjęcia będą na pewno , spacerki przed kąpielą były, piesek poznaje gdzie wrócić do domu i merdał ogonkiem do mnie po powrocie:lol:. Będzie dobrze.:lol:
Jest bardzo słodkim rudaskiem-albinoskiem.

Hanah bardzo dziękuję,że wyciągnęłaś Rudolfa za schronu i pomogłaś go wyprawić w drogę do domu.

Link to comment
Share on other sites

dogo ruszyło , więc mogę trochę napisać o Rudolfie.

Noc przeszła spokojnie , Rudolf olał łóżeczko , wolał chodniki oraz nasze łóżko:mad:.
Nie załatwił się w domu, tylko rano ładnie na dworze. Chodzi wszędzie za moim mężem .Apetyt mu dopisuje, jutro idziemy do weta, wydaje mi się ,że ma stan zapalny siusiaka, a poza tym to jest chyba w nie najgorszej kondycji, ale to straszna chudzina. Trochę wycięłam mu kołtunów i zapuściłam środek przeciwpchelny. Jest ciekawy wszystkiego!:lol:
Pozdrawiamy wszystkie ciotki :loveu:,które się martwiły o pieska, jest mu już ciepło ,sucho i bezpiecznie.

Link to comment
Share on other sites

Trochę nowinek o Rudolfie.

Psiak ma apetyt ma wilczy,zjada wszystko nawet biały serek, wczoraj zwinął Pawłowi obiad ze stołu:evil_lol:, ale to jest taki szkielecik,że boję się ,że nawet czesanie sprawia mu ból, widać,że tego jak na razie nie lubi.
Bardzo ładnie zachowuje się na dworze , tak jak by od dawna wiedział ,że koo i sioo to nie w domu.:lol: Mądry psiak. Trochę kuleje na tylną łapkę i widać,że nie lubi jak dotyka się łapek , chyba go bolą?:shake: Zdarzyło mu się też zwymiotować rano żółcią , nie wiem może robaki ?
I ma albo wypalone albo przycięte wąsy:shake: Kurcze ,co ten pies przeszedł?
Przestraszył się bardzo ekspresu do kawy, zmywarki, pralki , suszarki do włosów , o odkurzaczu nie wspomnę.
Teraz właśnie leży na dywanie w przedpokoju, przodem do drzwi wejściowych i chyba czeka na mojego męża, już tak robił.
Figa na niego warczy, boi się i ucieka.
Rudollf nie miałby szans w schronisku czy na ulicy:-(
Domek dla niego musi być ciepły , on jest taki ,że nadaje się też dla starszych ludzi, nie szczeka jak na razie , czasem popiskuje, ale dziś jeszcze nie.

Link to comment
Share on other sites

Oto Rudolf
zgadnijcie kogo lubię bardziej pana czy panią?
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/340/zdjcie026pr0.jpg[/IMG]

coś fajnego jest za oknem?

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7005/zdjcie031pe5.jpg[/IMG]

Figa w bezpiecznej odległości , pod nogami:cool3:

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3073/dsc00070ri6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie wiem czemu on wyszedł taki duży na zdjęciach:crazyeye:
Figa jest wielkości dużego jamnika , a on jest trochę od niej wyższy.
Ona jest mniejsza , ale cięższa:razz: Rudolf to piórko, leciuchny, nawet nie ma siły na dłuższą zabawę:shake: O tarmoszeniu nie ma mowy.
To nic , tuczenie rozpoczęte;)
Pozdrawiamy ciotki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...