Jump to content
Dogomania

Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)


Angel_

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

martik dzwon dzwon.bo jeszcze musze ci wytłumaczyc gdzie sie w koncu spotykamy .ja wezme zaraz mape w necie sprawdze i dowiem sie w jakim miejscu było by ci jak najlpeiej.ja jutro o 6 rano wyruszam do Ostrowa Wlkp. na widzenie i będę szybciutko spowrotem,ok 13 powinnam byc juz w domciu.

do weta dzwoniłam ,przyjmują do 15.z rana jeszcze do nich zadzwonie i pogadam z moją panią doktor zeby wiedziała juz co i jak(dzisiaj jak dzwoniłam przyjmował jej ojciec).

uszykowałam juz legowisko i dwie miski. po wizycie u weta mam nadzieje ze kawke wypijemy jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

kataryna czy będziesz już w domku ok 13.30 bo miała jechać kumpela Angel ale jednak nie może i na szybko znalazłam kumpelę swoją z pracy, która pojedzie tylko, że czas nas bedzie gonił, bo ona do pracy na 18, ja sobie załatwiłam na 20 całe szczęście więc bym musiała już w bydgoszczy być a nie wiadomo też ile czasu zleci u weta, może być kolejka i jeszcze żeby była chwila na tę kawkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Przedewszystkim dziewczyny JESTEŚCIE WIELKIE!! Gdyby nie wy..

Uff troche zamieszania było ale dobrze, że już wszystko ustalone.

(Marta za te 22 minut z domowego na kom rodzice mnie zatłuką! ;) )

Jestem na chwile na necie zobaczyc co i jak. Ulzylio mi bardzo, bo cale swieta jestem poddenerwowana, ze nie moge byc na miejscu.

Zdecydowalam o Koninie bo:
-Suka jest naprawde chora, byle jak najszybciej do cieplego i do dobreg weta mom zdaniem.
- Dwa na tym DT mozna dopiero poznac ja bo przeciez w gruncie rzeczy nic o sunce nie wiemy (jak do psow, jak na smyczy, jak sama zostaje itp itd).
- Trzy na bierzaca bedziemy mogly sledzic jej losy od kataryny, ona bedzie mogla nam zdawac relacje i finanse, bedziemy zboerac ( Doddy da rad zrobic "skarpete" w Fundacji na abi?")

Mam nadzieje, ze dobrze zadecydowalam, najpierw suke trzeba podleczyc i poznac zeby wiedziec jakiego domku szukac.

A KAsia ma racje w gruncie rzeczy, ze Nanka np. by idealnie pasowala do tych panstwa z lublina.

Jutro jeszcze na chwile wejde.

Trzymam kciuki ogromne za dziwczyne i za was kochane!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

hmmm mysle ze tak.zadzwonie najwyzej odrazu jak wyjde z więzienia(będe na widzeniu) i powiem ci czy zdąze.Bo oni tak często sie mulą i zanim człowieka wpuszczą lub wypuszczą sporo mija.

najwyzej daruje sobie kupno kurtki zimowej(bo miałam jeszcze szybko wstąpic do Kalisza do BG) i będę szybciutko wracac do Konina .Jak by co jestesmy cały czas pod telefonem.

Link to comment
Share on other sites

Kataryna to cieszę się bardzo, będziemy w kontakcie...
Angel a jej też możemy założyć skarpetę na afn, pieniądzę jak najbardziej potrzebne, nie wiadomo jakie koszty bedą za leczenie i co jej dokładnie jest...ja płacę teraz za tą pierwszą wizytę u weta jutro... Anjja daje na początek 100 zł to już zostawię to w Koninie, Trejsi też z Bydgoszczy się dokłada na weta, bazarek by trzeba zrobić, akcje allegro jak najbardziej też, ja mam praktycznie kompa padłego, jadę do media markt w poniedziałek po laptopa to będę też działać, bo teraz mam ręcę związane...
A Angel Ty mi piszesz 22 min...ja mam w chwili obecnej nabite z 150 zł w ciągu 2 dni za tel :roll: to jest nie jest istotne..ważny jest pies!

Link to comment
Share on other sites

martik bo jestes gaduła:eviltong:normalnie wziełam sobie konto załadowałam za 10 zł i po jednym teledonie do ciebie konto mi zblokowali:cool3:

jeszcze jedno.mam propozycje zeby odrazu u weta karme kupic suni.Jesli będzie moja pani doktor to doradziła by jaka karma najlepiej dla pieska w jej stanie.w ten sposób psinka moze szybciej do zdrowia wrócic.wiem to po ostatnim psie co miałam na tymczasie i go leczyłam z własnym pieniędzy.chociasz małą paczke zeby kupic jutro.

Link to comment
Share on other sites

ok

a ja bym prosiła kogos zdolnego o zrobienia banerka aktualnego.I martik jak mozesz wez cyfrówke bo ja zgubiłam gdzies w domu:oops: to nie jest w sumie smieszne bo kurde gdzies ją połozyłam jak Dianie robiłam foty i cały domek przeszukałam i nic,nie ma.A to była nowa ,kupiona przed wyjazdem mojej mamy,wiec jestem złą bo kurde mam nadzieje ze się znajdzie i nie będę musiała odkupywa przed przyjazdem mamy:oops:

Link to comment
Share on other sites

własnei dzwoniła martik do mnie

sunia juzjest w drodze do Konina.jest bardzo słaba,trzesie sie ,kuleje.Martik stwierdziła ze da sobie chyba spokuj z postojami bo boi się ze sunia się zasnie i sie nie obudzi.Wiec sytuacja jest nieciakawa.za ok 2 godziny będziemy u weta z sunią wiec powinno byc lepiej.trzymajcie kciuki za naszą babuleczke

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam z Martą Abi i faktycznie nie wygląda to za ciekawie. Sunia jest mocno osłabiona, troche jakby otumaniona, ale grzeczna, ładnie wsiadła do samochodu. Trzymajmy mocno kciuki żeby dobrze zniosła podróż, potem powinno być już tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Proszę was - jedźcie od razu do weta - poproście o jakąś wzmacniającą kroplowkę i co tylko się da!!!! Ona nie moze teraz się poddać!!!!:placz::placz::placz:

No i właśnie tego sie obawialam....ze do Lublina to ona by chyba nie dojechala:-( dobrze, ze Kataryna jest bliżej...

Kataryna - spytaj wetki, czy może "otworzyć" ci rachunek - że pies jest pod opieką fundacji i lepiej by było rozliczać się raz na tydzien np...

Już piszę do dziewczyny, ktora zaoferowala 100 zl na początek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Proszę was - jedźcie od razu do weta - poproście o jakąś wzmacniającą kroplowkę i co tylko się da!!!! Ona nie moze teraz się poddać!!!!:placz::placz::placz:

No i właśnie tego sie obawialam....ze do Lublina to ona by chyba nie dojechala:-( dobrze, ze Kataryna jest bliżej...

Kataryna - spytaj wetki, czy może "otworzyć" ci rachunek - że pies jest pod opieką fundacji i lepiej by było rozliczać się raz na tydzien np...

Już piszę do dziewczyny, ktora zaoferowala 100 zl na początek...[/QUOTE]

Dokładnie, dokładnie1 Łatwiej bedzie organizowac pieniazki, ja mam wyplate po 5 i przelewam a w domu zaloze bazarki (zbieram po rodzinie rozne fanty ;) )

Nawet nie wiecie jak mi ulzylo, że jest już wyciagnieta ze schronu!! Kroploweczka obowiazkowo, tego jej na poczatek trzeba ( gdzieby w schronie z TYM psem siedzieli przy kroplowce :shake: )

Dobrze, ze zdecywolasmy sie na Konin, juz nie dlugo mała bedzie pod fachowa opieka i w cieple !!

Nie przestaje trzymac kciuków!!!!!!!!!!!!!

Abi nie poddawaj sie teraz to juz tylko bedzie lepiej!!!!

P.S
Aniu wiesz cos o tych wymiotach o ktorych wspominano? Dalej wystepuja w podrozy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...