Jump to content
Dogomania

Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)


Angel_

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anjja']pIES MA CZAS DO PIĄTKU DO GODZ. 15.00!!

PRZED CHWILĄ ROZMAWIAŁAM Z WETEM. MUSIMY ZNALEŻĆ TM PILNE!

LECZENIE MOŻE BYĆ ZA DARMO TYLKO MUSI OPUŚCIĆ SCHRON[/QUOTE]

Dzieki jestes kochana!! Ja wlasnie siedze uziemiona nie mam telefonu, dostalam smsa ze mam pilnie zadzwonic do weta schroniskowego o amstaffkę :( Musialam pisac i prosic TŻ ta który jest w pracy na poludniu polski, zeby dzwonil za mnie ... Uff dlatego ciezko z kombinowaniem, odstałam ifno i tyle.
Dzieki, ze zadzwonilas!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ja pisałam na astach - dokładam się finansowo - tylko ja trzeba wyciagnąć....

to oko zaropiałe ma teraz - wczesniej było tylko zaczerwienione - wyglada na zapalenie 3 powieki:shake:[/QUOTE]


noo ja sie martwilam okiem caly czas, a tu sie okazuja takie rzeczy :shake: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

z bydgoszy!!! dogomaciacy to :

Limonka / Sandra /
GG: 5851861
tel. kom. : 668030584
e-mail: limonka.limonka[koko]wp.pl
NET
AUKCJE
FOTO
OGL/PLAKAT
XERO czarno białe i kolorowe
PETSITTER
DTA - bardzo bardzo awaryjne
BANERKI - a takze wszelkie inne grafiki
U/KRAWiectwo - moja mama szyje na maszynie, wiec jak cos to moze pomoc
U/TECHniczne ABC
INNE / w razie jakiejs pomocy pytac, moze pomoge /
-wolontariuszka w bydgoskim schronisku
-współpraca z Esterą


martik b
e-mail: marta.b[koko]onet.eu
tel.506065604
gg 2371275
NET
DTA
WIZDom/ w obrebie województwa /
AUTO / trasport kota i psa kazdej wielkosci, do 50-100km, w wyjatkowych sytuacjach dalej /
OPIEKA/PIELEGNACJA / zabiegi pielegnacyjne, karmienie /
FOTO
PETSITTER / Bydgoszcz i okolice /

Link to comment
Share on other sites

Awaryjne miejsce oferuje z amastaffiego forum dziewczyna z Lublina aż :( Mowie awaryjnie, ale jak tam nawet jak nic na miejscu nie znajdziemy dowiesc dziwczyne? :( Kurna pech z tym swietem, co poradze, jutro z samego rana albo dzis jeszcze w nocy jedziemy na swieta do rodziny na groby, bedziemy dopiero w niedziele :( :cry: Załamie się :(
Czy jak cos ktoras z was moze ze mna sie wyminic tel zebysmy byly w konakcie i na bierzaco zebym byla? (nie mam neta w domu u rodzicow :( )

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ale dlaczego ona ma być uśpiona? Dlaczego zapalenia dróg oddechowych nie można leczyć w schronisku? Nie ma tam poza wetem techników albo pielęgniarzy, którzy mogliby dawać suni leki czy robić zastrzyki? Słyszałam tyle dobrego o schronisku w Bydgoszczy, więc oczy szeroko otwieram ze zdumienia....

Link to comment
Share on other sites

Ja tez ogolnie jestem bardzo dobrego zdania o naszym schronisku.

Jednak ie zapominajmy, ze chodzi o amsaffa. Sa to psy nie pożadanie i sprawiajace problemy ( bo musza byc w osobnych boksach- nawet jak nie sa agresywne do psów! Poprpstu "na wszelki wypadek" :/ )

Oko okie, ale ma bardzo zaawansowane te drogi, a schronisku nie chce sie zapewne cackac z ratowaniem TAKIEGO PSA. Nie mam innego wytlumaczenia na to..

"Na szczescie" dano nam dwa dni..

Link to comment
Share on other sites

Ludzie co jest?!?! Wszystkie psiaki w porzebie maja po kilkadziesiat stron watku, wiele cieplych słów i pomysłow pomocy.. A tutaj cisza.. Boże, przeciez en pies umrze jak się mu nie pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!! I to nie ma znaczenia czy to bullowaty czy jamnik każdy ma prawo żyć!!!!!

Link to comment
Share on other sites

tutaj na dogo, a gdzie to? :oops: ja jeszcze nie taka oblatana, anitko jak mozesz zobacz czy ktos moze do lublina jedzie.. moze w takiej pilnej sprawie ktos sie zgodzi?

I czy moge prosic o kogos zeby byl ze mna w kontakcie jak bede w domu bo zwraiuje :(

Anjja czy jak cos moge na Ciebie liczyc?

tak ajestem, zła ale nic nie poradze jest to takie a nie inne swieto trzeba jechac na groby i uszanowac rodzine.. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...