Jump to content
Dogomania

Konga leczona na nużycę - w DT - potrzebuje wsparcia finansowego i dobrego domu


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ulv, masz wiadomość u mnie na GG, nie ma mnie przy necie, zbieram trochę drobiazgów na bazarek, będzie dobrze jak ktoś to odbierze ode mnie w pon z uczelni, bo w nie mam jak za cholerę podjechać do Ciebie

Oczywiście jak nie pon, to inny dzień też... ale to do dogrania... bo mam braki w punktach ETCS na uczelni i jedyną możliwość pozałatwiania tego w nadchodzącym tygodniu.

/generalnie ze mną jest kontakt tylko smsowy/

Link to comment
Share on other sites

czy u met będzie miała zapewnioną opiekę weta???? dobrego weta???? bo to wiesz...jest na wsi...a suka potrzebuje przede wszystkim diagnozy, lekow...miala teraz robioną zeskrobine??? ona się strasznie drapie - do krwi...czy podany miala stronhold???? on dziala na świerzba, nużeńca i coś tam jeszcze.... czy nie powinna byc wykąpana w odpowiednich preparatach????

sorki, ze pytam - ale jeśli tam nie będzie odpowiednich warunkow i dobrego weta może nie wrocić do zdrowia....

szkoda, że ona bała się zostawać sama i zeżarła te drzwi....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Konga była diagnozowana. Ma nużycę, w pewnym momencie jeszcze się wdało zapalenie skóry, juz opanowane antybiotykiem. Była kapana w Hexodermie i zakraplana Advocatem, ewidentnie widać, że działa. Widziałam ją i wzięłam do weta, kiedy się rozwinął nawrót choroby- na głowie była jedna żywa rana :placz: teraz jest po prostu łysa, paskudna skóra, juz porastająca futrem... Kolejną dawkę advocata dostała wczoraj, następną ma za miesiąc (prześlę oczywiście)... Advocate działa na inne pasożyty też.

Te drzwi to w ogóle masakra... zna ktoś taniego tapicera???? :placz:

Link to comment
Share on other sites

Czy te drzwi są obite prawdziwą skórą bo jeżeli nie to w Castoramie , OBI , lub w podobnym sklepie można kupić właśnie takie obicie drzwi ze sztucznej skóry nie jest drogie i nawet samemu wymienić , miałam ten sam problem mój Julek też załatwił tak drzwi . Magda postaram też Ci coś podesłać na Twoje konto ale dopiero środa lub czwartek .

Link to comment
Share on other sites

Ooo, to obejrzę to do obijania i spróbuję... Za bazarki przelicznie dziękujemy :multi: bardzo się przydadzą :multi: Brutus w hotelu, Konga płatny DT... a Ru i Aksica też potrafią człeka oskubać :evil_lol:

A że jedziemy samochodem to tylko lepiej i dla Kongi-i nie ma strachu, że nas z pociągu wywalą:evil_lol: Wiezie nas Hania, TZka Dominika:cool3: Zresztą po drodze załatwiamy też inne sprawy.... np. bojler :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...