Jump to content
Dogomania

Konga leczona na nużycę - w DT - potrzebuje wsparcia finansowego i dobrego domu


ulvhedinn

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gosiu, sorry, pajunia tu czaserm zaglada, ale co mam pisac, gdy sytuacja z Konga taka sama, jak i przed miesiacami. Roznica jedyna, ze u Kongi zaczal sie nawrot nuzycy. I teraz pytanie. Gdzies czytalam o takiej rewelacyjnej metodzie leczenia nuzycy roztworem boraksu. Czy ktos wie cos wiecej na ten temat? I rezultatow? Nie chcialabym Kongi znowu chemia ladowac? Moze by to z tym boraksem pomoglo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bardzo proszę o głosy w ankiecie na dogo na Ulvhedinnn, która ma sansę wygrać karmę i inne artykuły dla psów...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kanydata-na-listopad-173295/[/url]

Stytuacja Ulvhedinn:
Dług u weta - 4 tysiące, a koty dalej w klinice, na intensywnej teraipii(dług wzrósł o prawie 2 tysiące, bo koty były w tragicznym stanie, więc chyba wynosi ponad 6 tysięcy...). W domu 'stado' kociaków, do tego 4 dorosłe (o ile się nie myle - tylko 4). 4 psy - wszystkie chore - łysy Grafi, pogryziony Chester(prawie bez pupy), Kra na wózku, i Piki po drutowaniu kręgosłupa, ok.20 myszy, które ktoś jej podrzucił na wycieraczke i do tego wszystkiego gołąb.
Ona jest sama, zarabia bardzo malutko, a żwirek to chyba idzie w tonach Do tego nie ma komputera, bo się popsuł...

Magda ratuje te [B]chore, brzydkie, stare, kalekie[/B]... te, którym nikt nie chce pomóc...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

No widze Ulv, zes mnie wyprzedzila. Dzieki:lol:
To chcialam dodac, ze dlugo sie zastanawialam, czy Kondze w ogole domu szukac, gdyz u nas stala sie przywodczynia stada i nie chcialam jej stamtad wyrywac, ale po ostatnim nawrocie nuzycy, zdecydowalam, ze jednak pojedzie na DT, gdzie bedzie miala indywidualna opieke i leczenie. No i DT stal sie DS. Konga mieszka w Dortmundzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

zastanawiam sie nad ogłoszeniami...Pewnie Kongusia już jakies ma...boję sie jednak, że ludzie uciekną z ogłoszenia gdzie pieprz rośnie jak poczytają że sunia nużyce ma...Moja też chwilowo to dziadostwo dostała jak ją do domu zabierałam, to wiem co to...co myślicie?...Ogłaszać Kongę, pisac to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']zastanawiam sie nad ogłoszeniami...Pewnie Kongusia już jakies ma...boję sie jednak, że ludzie uciekną z ogłoszenia gdzie pieprz rośnie jak poczytają że sunia nużyce ma...Moja też chwilowo to dziadostwo dostała jak ją do domu zabierałam, to wiem co to...co myślicie?...Ogłaszać Kongę, pisac to?[/QUOTE]

ale Konga ma już DS :-) (ostatni post Pajuni)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...