Jump to content
Dogomania

[FCEF] Kajtuś pojechał do nowego domu - trzymajmy kciuki za aklimatyzację!!!


MonikaP

Recommended Posts

[quote name='basiaap']Bardzo mi się podoba słowo "dopyszcznie":lol:[/quote]


Śmiej się, śmiej, ja stoję dodatkowo przed perspektywą [B]zakraplania Braciszkowi noska :crazyeye:, jeśli antybiotyk DOPYSZCZNY nie zadziała .[/B]
I [B]podobno[/B] jest to [B]bardzo[/B] proste - odchyla się łepek pieska, przytrzymuje, rozchyla małżowiny nosowe, a potem zakrapla i przytrzymuje, żeby nie wyleciało....:roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłam dziś maluchom inne mleko - nie było Beaphara, musiałam wziąć dużą puszkę Royala...ciekawe, jakie będą po nim miały kupy... Za to smoczek, dołączony do mleka, jest świetny - tzn. są trzy smoczki, każdy innego rozmiaru, z już zrobionymi dziurkami, a co najważniejsze, smok ma taki kształt, że szczeniak bierze go do pyszczka zupełnie jak sutek mamy.
Musielibyście widzieć radość na pyszczku Siostrzyczki, gdy "zassała" :loveu:.

A potem, gdy ją po karmieniu przez chwilę trzymałam na ręku ( a raczej w ręku, bo ta świnka mieści się w dłoni) i przybliżyłam do swojej twarzy, wyciągnęła ten swój maleńki, różowy języczek i zaczęła mnie lizać po policzkach. Coś niesamowitego ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Oj chyba, źle napisałam. Widzę jednak, że glutki bardzo Ci służą. ;) [/quote]

Wiesz, znalazły się u mnie z mojej własnej woli ;-).

A Braciszek wczoraj mnie wystraszył. Nie wiem, czy to dlatego, że tak łapczywie je, czy co się dzieje, ale późnym wieczorem zaczął się kręcić, wychodzić co jakiś czas z "łóżeczka" i znajdowałam go z lekko przetrawionym mlekiem na pyszczku i w nosku :shake:. Mam nadzieję, że było to po prostu gwałtowne ulewanie, a nie wymioty...
Za to dziś tak się kręcił i wyrywał w czasie karmienia, że nalałam mleko do spodka, postawiłam przed nim i....Braciszek zaczął je sam pić! :loveu: Nie powiem,że pił pięknie i zgrabnie, bo i łapki w tym brały udział, i nosek i uszy... :cool3: ale wypił całkiem sporo, chyba mu się podobało i będziemy powoli się do takiego sposobu jedzenia przyzwyczajać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Monika najwyraźniej bardzo lubi mieć takie utrapienia z piszczącymi, plującymi i sikającymi co chwila.... stworzeniami Bożymi:diabloti::lol:

Fajnie że malutki sam zaczyna jeść.
Co do podawania kropli do nosa, z pewnością jest to bardzo proste.... dla niektórych:evil_lol:[/quote]

Otóż to, dla [B]niektórych[/B] :evil_lol:, czego nie omieszkałam [B]niektórym[/B] powiedzieć :evil_lol:. Podejrzewam, że podawanie kropli do nosa 3-tygodniowemu szczeniakowi jest tak samo łatwe, jak podawanie tabletki kotu :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

No dobra. Udało mi się zrobić kilka zdjęć :cool3:.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/88/cf5aeac9f2bf00c2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/88/626192cb9567016d.jpg[/IMG][/URL]


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/89/8454ed7bae8add66.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/110/e5b6ea5c6e0c645e.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/88/82c8b9fbc3b614fc.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Ech... [COLOR=darkorchid]cudne okruszki:)[/COLOR]

[COLOR=#9932cc]Rozczulające w swojej nieporadności... i te niebieskie ślepka:)[/COLOR][/quote]


[B]W swojej [I]nieporadności???[/I][/B] Hehe :diabloti::diabloti::diabloti:! W czasie robienia tych zdjęć to była najdziksza dzicz miotająca się po kanapie w poszukiwaniu jedzenia :diabloti::diabloti::diabloti:. I całe szczęście, że zrobiłam im fotki [B]przed[/B] posiłkiem, bo tym razem oboje wleźli do talerza z mlekiem, potem mnie jeszcze stratowali mokrymi łapkami i teraz wyglądają....hm....tak, że zastanawiam się, czy świnkokotopieski można prać, ale nie wirować, czy prać ręcznie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Braciszkowi chyba mniej leci z nosa :-). Za to był bardzo niegrzeczny, poddusił i pokopał biedną Siostrzyczkę, aż się cała rozpłaszczyła i piszczała wniebogłosy. Nie powiem, ofukałam go :cool3:.[/quote]

Chyba zaczynam Ci powoli zazdrościć tej "zabawy" w domu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Chyba zaczynam Ci powoli zazdrościć tej "zabawy" w domu:evil_lol:[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której pochwaliłam się, że maluchy grzecznie śpią w nocy i w ogóle mnie nie budzą ....:roll:...no to one, by zaprzeczyć swemu wizerunkowi nieporadnych, słodkich szczeniątek kazały się dziś dwa razy w nocy karmić i jeszcze zrobiły karczemną awanturę o 7 rano :diabloti:. Coś czuję, że szykuje się jakiś skok wzrostowy :crazyeye: :lol:.

No i chyba coraz lepiej widzą i słyszą, bo doszło do tego, że przemykamy na palcach przed drzwiami pokoju, w którym mają kojec, a one - jak takie surykatki - zaraz wystawiają głowy z "łóżeczka" i zaczynają się drzeć :evil_lol:.
W udawaniu surykatki szczególnie celuje Braciszek :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

No to żeby Wam smętnie nie było wpakuję się i ja w ten Monikowo - glutkowy wątek.
Basiaap - jak zazdrościsz Monice - to ja myślę, że damy radę temu zaradzić i to dość szybko. To jak? :evil_lol::razz::razz:

A tak na serio całkiem - niezły cyrk masz Moniko.
Tak jak Ci pisałam, mam trochę pytań o szczeniaki, ale nie takie ogromniaste. Więc może pokażę te malce.
Będę o nich pamiętać.
Jesli chcesz mogę je też wstawić na niektre portale, jesli jeszcze nie są - allegro oczywiście zostawiam Tobie...:lol:

Śmieszne te malce. Ale wiecie, te dyskusje na niektórych wątkach ta agresja sprawia, że już tylko zaglądam do psiaków którym szukam domów - bo aż mnie trzęsie na te wywody.Niektóre.

Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko -wielkie dzieki ,ze pani te slicznosci wziela pod swoje skrzydla:lol:pragne osobom krytykujacym wyjasnic,ze pieski nie zostaly uspione ,mimo ze byly slepe ,z powodu : byly dostarczone przez straz miejska,ale nie w celu uspienia ale w celu darowania im zycia.jest zasadnicza roznica miedzy ciezarnymi suczkami ,ktore trafiaja do schroniska,lub urodzonymi w schronisku,podrzuconymi do schroniska.uwazam ,ze w tej sytuacji nalezy usypiac slepe mioty lub wykonywac aborcji czy to kotkow czy pieskow,gdyz w polskiej sytuacji nie ma innego wyjscia ,jest tragedia:placz::placz:Nie ma miejsc na przetrzymanie szczeniakow,nie ma miejsc dla matek ciezarnych,nie ma personelu w schroniskach,nie ma pieniedzy,wystarczajacej opieki wet.nie ma mody na zabieranie psow ze schronisk,tylko kupowanie od pseudochodowcow-pseudorasowych!,a co jest wazne schroniska sa do granic "bolu"przepelnone:placz:

Link to comment
Share on other sites

Hm, a ja słyszałam, że zostały podrzucone...no, ale mniejsza z tym.

Teraz korzystam z tego, że śpią z pękatymi brzuszkami pełnymi mleka i jadę na zakupy ;-).

A co do ich brzuszków, to Siostrzyczkę aż trudno utrzymać po karmieniu, taka z niej wtedy baryłeczka :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']No to żeby Wam smętnie nie było wpakuję się i ja w ten Monikowo - glutkowy wątek.
Basiaap - jak zazdrościsz Monice - to ja myślę, że damy radę temu zaradzić i to dość szybko. To jak? :evil_lol::razz::razz:
[/quote]

:eviltong:

Problem w tym, że ja musiałabym takie wrzeszczące i plujące towarzystwo tachać ze sobą do pracy...:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie oba maluchy wypiły mleko prawie jak dorosłe psy - z miseczki :loveu:. Braciszek z wprawą, Siostrzyczka trochę gorzej, ale oba psiaki wyglądały na najedzone :-).

Hm, coś czuję, że w poniedziałek musimy powtórzyć odrobaczenie. Pachnie im z pyszczków robakami :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...