Jump to content
Dogomania

[FCEF] Kajtuś pojechał do nowego domu - trzymajmy kciuki za aklimatyzację!!!


MonikaP

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']Niech Państwokupią sobie płotek zabezpueczający - sprawdza się.
I trzymam kciukasy mocno, wiem co to jest psiak w domu mały - mam 2 takie, a popołudniu bedzie trzeci.[/quote]

Wczoraj stwierdzili,że na czas swojej nieobecności małemu udostępnią kuchnię i korytarz - tam może siusiać do woli...byle tylko nie zjadł wszystkich mebli :roll:...

Link to comment
Share on other sites

Kajtek ma na imię Kostek i roznosi mieszkanie, ale mu wybaczają :loveu:. Zrobił dziś pierwszy raz kupkę na dworze, o czym zostałam poinformowana. Pochłania ogromne ilości karmy, co oczywiście przekłada się na ilość powyższych :evil_lol:.Chyba jest nieźle :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Kajtek ma na imię Kostek i roznosi mieszkanie, ale mu wybaczają :loveu:. Zrobił dziś pierwszy raz kupkę na dworze, o czym zostałam poinformowana. Pochłania ogromne ilości karmy, co oczywiście przekłada się na ilość powyższych :evil_lol:.Chyba jest nieźle :-).[/quote]

No normalne, że roznosi, przecież to szczeniak...
Oby było nieźle, trzymam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']No normalne, że roznosi, przecież to szczeniak...
Oby było nieźle, trzymam:)[/quote]

Jego nowa Pani miała przez kilkanaście lat do czynienia z rozbestwionym foksem, więc pewnie niejedno przeżyła :evil_lol:. Jeszcze u mnie Kajtek z wrażenia ja obsiusiał (ciekawe, że taki odważny przy nas, naszych psach i kotach, przy obcych był niewiniątkiem z uszkami do tyłu), a potem ją ob...yyy...wymiotował w samochodzie.

A rozrabiać musi tam nieźle, bo Państwo robią jakieś dyżury i przyjeżdżają do niego z pracy :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Co u Kajtka?
Ja dziś wydałam frykasy z Mazńcowic... wszystkie trzy naraz... szalony, ale dobry dzień! Hurrra!!!
... a w Mazańcowicach jest jeszcze 5 szczeniaków do zabrania na cito...
Stan kotów bez zmian: 2 kocury, 3 kociaki...
Na domki czekają nadal: czarna Lemurka i dziki burasek Dzikun...
Koty są w trakcie leczenia, ale już kończymy kuracje... Oby tylko Dzikun się nie zaraził, bo dotąd był zdrowy...
Stadko rozrabia, a ja nareszcie mam chwilę normalności... więc postaram się ogarnąć chałupę i częściej coś pisać...
Tylko, że mam zapalenie oskrzeli...
Berni zamówiła dla mnie paczkę z żarełkiem i żwirkiem, czekam na dostawę...
Dziś odwiedziła nas Jola K i wzięła dwa szczeniaki do domków, zrobiła też fotki, więc czekam, by wkleić...
A potem była Emiś z żarełkiem dla Dzikuna...
Zwariowany, ale dobry dzień!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Już mam odpowiedź :-) . Kajtuś-Kostek jest grzeczny, kochany, zaczyna już rozumieć, o co chodzi z załatwianiem się na dworze :loveu:.
Czyli chyba będzie OK, jak myślicie?[/quote]

A co ma nie być?;)
Przecież to normalne szczenię, a nie jakaś za przeproszeniem psia patologia:diabloti:)
Jesli ludzie normalni, to będzie ok:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Kajtus to inteligentny radosny piesek ,na ktorego przyszedl czas ;)na nauke czystosci,byc poslusznym,troszeczke mniej moze psocic,ale to przeciez podlotek i on ma swoje prawa?
Szczeniaczkiem sie jest, tylko raz w psim zyciu.[/quote]

Tak, i myślę, że jego nowi opiekunowie to wiedzą i cieszą się tym jego psim dzieciństwem :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...