Jump to content
Dogomania

Kraków -cztery kocięta-Pepsi , Lolo , Fredzio i Elwis -wszyscy mają domy !!!


Toska

Recommended Posts

  • Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol: witanko przy sobocie :lol:
Ciociu Tweety :lol: , to są dobrze wychowane kociambry -wiedzą jaka jest kolejność działania od samego rana :evil_lol:
wstają oczywiście wcześnie , bo przed siódmą , ale grzecznie się bawią w swoim więzieniu , bo już wiedzą , że najpierw idą piesy na spacer ,a dopiero potem zajmuję się nimi .Więc jak widzą , że Tofcio wrócił i do nich biegnie , to wtedy włączają te swoje kocie głodowe syreny alarmowe i nie ma zmiłuj :evil_lol: -moje ruchy nabierają dziwnego :evil_lol: przyspieszenia !
po śniadaniu jest latanie po chałupie z prędkością szalonego wiatru tak z pól godziny i niestety powrót do klatki , bo ciotka Toska zbiera się do pracy !!!
Oczywiście przy sobocie cały cykl zostaje nieco spowolniony , ale kolejność zachowana :evil_lol: jak w wojsku !!!
teraz kociuchy śpią na swojej butli , a ja mimo śnieżycy wyruszam po prowiant :lol:

miłego dnia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:lol: witamy , witamy , daawno już nie śpimy :evil_lol:

zaglądamy tu stale na dogo , ale od paru dni masakra - strony się otwierają po dłuuuuugim czekaniu , albo i nie :angryy: , co napiszę , to znika :angryy:, serwer zawalony robotą i przepełniony :evil_lol:
cierpliwości już mi brak .....

kocie pędziwiatry plątają się pod nogami :loveu:, walczą ze sobą zawzięcie :evil_lol:, mordują moje kwiatki :mad:, poprawiają wystrój pokoju -muszę kupić nową lampkę , bo zrobiły jej twarde lądowanie :evil_lol: i chyba reanimacja nawet nie pomoże .....
nie nudzimy się w każdym razie ani chwili :evil_lol:

pozdrawiamy i życzymy miłej niedzieli :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: Nareszcie dogo działa !
wolno , bo wolno , ale jest szansa , że napisany post nie odejdzie gdzieś w niebyt :evil_lol:

To podamy kilka najnowszych wieści z życia Fredzia i Elwiska :lol:
Od wtorku chłopcy musieli zamienić piękny przestronny apartament od Weszki :lol: na garsonierę pożyczoną od Noemik :lol:
sprawa wynikła nagle i niespodziewanie , ale udało się w ciągu późnego wieczoru zorganizować mieszkanie zastępcze -Noemik, buziaki dla Ciebie za ratunek :buzi:
Klatka jest niewielka w porównaniu z poprzednią , więc panowie się muszą ograniczać z ruchem :eviltong:
ale za to , jak tylko wychodzą na przepustkę :evil_lol: , odrabiają straty z nawiązką skacząc i galopując do utraty tchu omalże :evil_lol:
Jedzenie znika w nich bez śladu :evil_lol: , bo zachowują szczupłe sylwetki , czego im szczerze zazdroszczę :evil_lol:
Tofcio biedaczek ucieka przed nimi coraz bardziej -zaszywa się w kątku z nieszczęśliwą miną i stara się być niewidzialny , ale przecież nie z nami te numery :evil_lol: i po chwili krótszej lub dłuższej zostaje zlokalizowany :eviltong: , ku swojemu przerażeniu :lol:
Fredzio:loveu: rozbrykał się straszliwie , nic mu nie straszne , wszędzie go pełno , a jak go nie widać , to go słychać !!!
Elwisek :loveu: jest bardziej przytulny , ciut spokojniejszy , ale stara się dorównać bratu !
Przez ostatnie kilka dni najlepsza zabawa odbywa się na pościelonej kanapie - jest super , gdy jeden kocurek jest pod kocem a drugi na kocu -podskokom , dzikim okrzykom i turlaniom nie ma końca , a widok jest komiczny i wart wszystkie pieniądze :lol:
Niestety nie mam aparatu :shake:, żeby to wszystko uwiecznić :-(

kociuchy :kociak::kociak: pozdrawiają wszystkie dogociocie :bye:i proszą : pamiętajcie , że szukamy domków !!!

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi że kociaki musiały się przenosić :oops: ale w klatce pomieszkuje teraz moja tymczasowiczka Tekla - też mam w mieszkaniu ruch sterowany bo Bunia się zaparła i postanowiła jej nie tolerować :roll:
Kociaki rozrabiaki kochane :loveu: ja o was pamiętam, wszystkie ogłoszenia macie aktywne... no co ja mogę więcej zrobić żeby domki dla was się znalazły :shake::roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...