Jump to content
Dogomania

Trust - pozostaje na zawsze w u p. Teresy:-) wiedziałam........


Neigh

Recommended Posts

  • Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neigh']Wytrzyma, wytrzyma.......nie zrobi mi tego. Mało tego.........okaże się, że jest zdrowy i dużo modszy niż wszyscy myśleli. I sie ludzie będą jeszcze o niego bili!
ZOBACZYCIE:)[/quote]

I tak ma być! Należy mu się trochę szczęścia, miłości i zdrówka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Przyszła paczka.........normalnie jak na Święta. Jak ktoś nie wie to paczkę wysłała dla Trusta[B] Asiaczek.[/B]
A w niej:fripex, przysmaczki, taki przysmaczek do czyszczenia zęborów, no i obróżka - w modnym czerwony ze światełkiem......

I sie wzruszyłam........że gdzieś tam ktoś myśli o "moim psiurze"
A potem to się dokumentnie rozryczałam, bo sobie pomyślałam, że sprytne to światełko - on może ciut przygłuchy już być.....a tak to go widać w ogródku by było.

Jadę jutro do schroniska........zawiozę prezenty, wezmę na spacer - jak mi tylko pozwolą.
Tak mi jakoś jesiennie i nostalgicznie

[B]Asiaczek:buzi: - [/B]kochana dziewczyna z Ciebie.[/quote]
Nie ma sprawy!

[quote name='Eva']Jakby tę wiadomość rozpowszechnić na innych wątkach to może by się udało. Przy np. piętnastu osobach to tylko po 30 zeta miesięcznie. Taką sumę deklaruję się wygospodarować. Kto jeszcze????
Ja nie umiem nic wklejać w podpis, ale Wy Dziewczyny jesteście zdolne. Zróbcie reklamę sprawie i mam nadzieje znajdziemy chętnych. Szkoda tego staruszka !!!!![/quote]
Ja teą mogę coś tam miesięcznie wyskrobac. Prosze brać mnie pod uwagę!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]Eva[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7552316#post7552316"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Ja nie umiem nic wklejać w podpis, ale Wy Dziewczyny jesteście zdolne. Zróbcie reklamę sprawie i mam nadzieje znajdziemy chętnych. Szkoda tego staruszka !!!!![/I]

WKLEJANIE BANERKA
Najeżdżasz myszką na banerek, wciskasz prawy klawisz myszy i z menu kontekstowego które się ukaże wybierasz "kopiuj" lub "copy" (zależnie od wersji Windows).
Następnie przechodzisz do "Panelu użytkownika" gdzie wybierasz "Edytuj podpis". Tam wchodzisz w pole edycji (ma tam pojawić się kursor) i wciskasz prawy klawisz myszki. Pojawia się menu kontekstowe. Wybierasz "Wklej" lub "Paste". Pojawi się wklejony banerek. Naciskasz "Zapisz" i gotowe.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Evie raczej chodziło, a taki wpis do podpisu - rodzaj banerka, że poszukujemy osób, które zdeklarują się do wpłat na Trusta - choćby małych, ale comiesięcznych.
Zobaczymy jutro.......chyba się zaczynam denerwować.

Wszystkim którzy wsparli Trusta - finansowo, duchowo i w ogóle, a którym się jeszcze w pas nie kłaniałam niniejszym to czynię

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7652396#post7652396[/URL]

Zesz jasna cholera.........moja chrześnica też choruje.......
Czy ja sobie kiedyś wezmę na głowę zdrowego psa? Jeden z nowotworem, drugi z padaczką, trzeci z porażeniem nerwu łapy......teraz ta...

Moja osobista suka ma skierowanie na biopsję wezłow chłonnych - co jest kurcze?!?

Link to comment
Share on other sites

Puchatku dziękuję.
Neigh czytasz w moich myślach.
Życzę zdrówka Twoim psiakom.
Jak dzisiejsza obława??
Ja też myślę o tym czego jutro się dowiemy o Truściku i o tym aby cała akcja się powiodła. Czy dzisiaj nikt u Niego nie był???

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo nikt nie był. Ale spokojnie........już niedługo.
Dzwoniła do mnie zaniepokojona Pani od tymczasu, bo obiecałam dać znać, jak wyjdzie ( no w niedziele miał wyjść ).

A dziś nie mogłam bo:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=81621[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...