Jump to content
Dogomania

Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doszła kolejna wpłata od Małgorzaty Kowalczyk z Lublina - [B]30 zł :multi:

Aktualizacja która jest w drugim poście ;)
[/B]

[B][COLOR=Red]aktualnie rachunki wyglądają następująco:[/COLOR][/B]

[COLOR=Red][B]WPŁATY [/B][/COLOR]
[B]anetta[/B] [B][COLOR=Blue]10,-[/COLOR][/B]
[B]Bico[/B] [B][COLOR=Blue]50,- [/COLOR][/B]
[B]Izabela[/B] [B][COLOR=Blue]50,- [/COLOR][/B]
[B]Natasza79[/B] [B][COLOR=Blue]30,- [/COLOR][/B]
[B]mysza201[/B] [B][COLOR=Blue]300,- [/COLOR][/B]
[B]Barbara z Siemianowic ŚL.[/B] [B][COLOR=Blue]50,-[/COLOR][/B]
[B]anett [COLOR=Blue]50,-[/COLOR][/B]
[B]Małgorzata Kowalczyk z Lublina[/B] [B][COLOR=Blue]30,-[/COLOR][/B]
............................ ...........................
[B][COLOR=Red]RAZEM[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]570,- [/COLOR][/B]

[B][COLOR=Red]WYDATKI[/COLOR][/B]
[B]opłata schroniskowa[/B] [B][COLOR=Blue]30,-[/COLOR][/B]
[B]transport[/B] [B][COLOR=Blue]140,-[/COLOR][/B]
[B]opłata za miesiąc pobytu Amika u Czarodziejki [COLOR=Blue]300,-[/COLOR][/B]
..........................................
[B][COLOR=Red]Razem[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]470,-[/COLOR][/B]


[B][COLOR=Red]Na koncie pozostało :[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]100,-[/COLOR][/B]


[B][COLOR=Red]dane do przelewu: [/COLOR][/B]

[B]Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO
Ul. Kochanowskiego 37/12
96-500 Sochaczew[/B]
[FONT=&quot][B][SIZE=3]konto : 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]z dopiskiem [SIZE=3]dla Amika[/SIZE][/SIZE][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Małgosia Kowalczyk z Lublina,[/B] to moja koleżanka, podrzuciłam jej wątek i [B]gorąco Ci Małgosiu dziękuję, że dorzuciłaś "grosik"[/B]:Rose::Rose::Rose:
Na Małgosię zawsze można liczyć, nigdy się na niej nie zawiodłam:loveu::loveu::loveu:

I jeszcze będzie i pieniążkach:cool3: znowu muszę się pochwalić;) Moja 75-letnia babcia, gdy usłyszała historię Amika, zadeklarowała wpłatę stałą, co miesiąc 20 zł:multi::multi: ja wiem, że to nie są kokosy:oops: ale moja babcia, to emerytka. Ale jak widać dziarska i młoda duchem, zawsze chętna do pomocy i ludziom i zwierzakom - jestem więc dumna z mojej babci i dziękuję jej za ten gest w imieniu Amika:loveu::loveu::loveu:
pierwszą wpłatę babcia zrealizuje w marcu.

Czarodziejko, raperskie ruch głową:cool3: i powarkiwanie:cool3:, to objaw aprobaty, zachwytu, który NA PEWNO z czasem zaowocuję miłością, jaką potrafią ludzi obdarowywać tylko psy:loveu: Amik zachwycił się SWOJĄ Czarodziejką:loveu: To się będzie działo:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby Amik wiedział, jakie ma grono wielbicieli :cool3::loveu::evil_lol:
Tej nocy po raz pierwszy usłyszałam, jak Amik szczeka. Pod dom podchodzą sarny i zające i Rex, kiedy je wyczuł rozpoczął płacze, bo on raczej zawsze płacze, zawtórowała mu krótko Foczka, ale to nie jej pora była więc poszła grzać budę, potem dziarsko rozszczekał się Lucky i nagle...:loveu: Jak ciężka altyleria w tonacji castratto :evil_lol: Było wycie i podszczekiwanie. Rex poszedł do Foczki, bo mają budę rodzinną, a Amik pruł się jeszcze przez jakiś czas i mam wrażenie, że raczej na nowo odkrywał swój głos, bo wciąż go zmieniał i modulował.

Bico, ogromne podziękowania dla Babci i dla wszystkich, którzy nie zostawiają Amika na lodzie. To jest na prawdę wartościowe psisko, które już zaczyna powracać do siebie i w przyszłości ktoś będzie bardzo szczęśliwy mając go przy sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Tej nocy po raz pierwszy usłyszałam, jak Amik szczeka...[/quote]

:loveu::loveu: kochane psisko!! mam nadzieję, że Amik szybko odzyska chęć życia... zresztą u Czarodziejki nie ma chyba wyboru:lol::lol:
Jeszcze raz GORĄCO DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy pomagają Amikowi:loveu::loveu: [B]Bico[/B] specjalne podziękowania i uściski dla Babci:Rose::Rose:

O domku nie zapominamy ale myślę, że należy dać Amikowi czas na odzyskanie równowagi i na ogłoszenia jest jeszcze czas; można wznowić allegro, Amik jest też na profilach n-k; właśnie miałam deklarację dziewczyny z n-k, że przekaże pieniążki dla Amika i jeszcze będą pieniążki od mojej znajomej:lol:

Amik poruszył wiele serc:loveu: i strasznie się cieszę, że zdążyliśmy wyciągnąć go z tej budy.. a raczej z budą!

Link to comment
Share on other sites

Mam nawał zajęć i zaraz jadę z Rexem na operację, więc tylko szybko - Amik vel Kuba codziennie uczestniczy we wspólnym szczekaniu, wyłazi z budy do mojej córeczki po bułkę - teraz musi dzielić, bo Lucky też wyłazi :loveu: Na spacert muszę go jednak namawiać, bo mimo iż macha ogonem, to sam nie wyjdzie. Powolutku zmierzamy ku lepszemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...