Jump to content
Dogomania

[CK]Gumiś bez żuchwy, juz we swoim, wspaniałym DOMU!! :) dziekujemy!! :)


Macho

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już wczoraj wieczorem dostaliśmy informację, że Gumiś wraz ze swoimi opiekunami szczęśliwie dotarli do domu. Gumiś od razu zaakceptował swoich czworonożnych towarzyszy - dwa psiaki, dwa koty, ślimaka, kanarka.... Czuje się wspaniale, został wykąpany, wyczesany...A oto wieści z dzisiejszego dnia: "dzisiaj gumiś odniósł wielkie zwycięstwo. Samodzielnie zjadł kolację z miseczki (zmiksowane mięsko z ugotowanego kurczaka przygotowane na bazie kleiku z kaszki mannej ). Chłepatał swoim jęzorkiem z wielkim apetytem bo jedzenie samo kleiło się do języka. Radość jego była przeogromna albowiem ogonek wirował mu jak wiatraczek".

Link to comment
Share on other sites

Ale wspaniałe wieści :multi: Nie śledziłam wprawdzie wątku Gumisia systematycznie... A dowiedziałam się o tym, że znalazł domek, bowiem dziś w pracy powiedziała mi o tym mama (pracujemy razem w szkole). Powiedziała: "Wiesz, opowiem ci jacy ludzie potrafią być dobrzy. Mama uczennicy z mojej klasy zdecydowała zaopiekować się pieskiem bez żuchwy, znalazła go na dogomanii. Psiak ma na imię Gumiś. Pojechali po niego całą rodziną aż do Tarnowskich Gór!" Od razu skojarzyłam sobie wątek. Bardzo się cieszę. A Domkowi gratuluję i pewnie pogratuluję jeszcze osobiście. Czasem człowiek nie wie, że mija codziennie na korytarzu osoby o tak szlachetnych sercach. Gumisiowy Domku :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...