Jump to content
Dogomania

Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!


Karena

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rybba, cudowne wieści!
Byłem przekonany, że Twój TZ zostanie złapany małymi ząbkami za serce:lol:.
A ja, jako facet, wiem, że powiedział "tak", tylko zastrzegł sobie możliwość "mało robienia" przy psie. Ale jak tydzień z małą posiedzi, to całkiem się przekona. Jeszcze będzie sam chciał z nią wychodzić na spacery:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Rybba, cudowne wieści!
Byłem przekonany, że Twój TZ zostanie złapany małymi ząbkami za serce:lol:.
A ja, jako facet, wiem, że powiedział "tak", tylko zastrzegł sobie możliwość "mało robienia" przy psie. Ale jak tydzień z małą posiedzi, to całkiem się przekona. Jeszcze będzie sam chciał z nią wychodzić na spacery:lol:.[/quote]

Też podejrzewam, że tak będzie. :) Choć głośno mu tego nie powiem, bo zaraz będzie się zapierał i oponował. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Dzięki :) też słyszałam o tej białobrzeskiej. Zadzwonię tam.
Ja dotychczas byłam w całodobowej na niepodległości i w klinice na wołoskiej. Nie wzbudziły mojego zaufania.[/quote]

wiem że moje informacje weterynaryjne są trochę spóźnione ale jak przeczytałam o lecznicach w "moich okolicach" to polecam mojego weta na Różanej .... nie lecznicę jako lecznicę ale weta od moich osobistych psów :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Wymamlać? To raczej trudne, chyba wygryźć, bo ona ciągle gryzie. :) Całe ręce mam w szramach. :evil_lol: Takie są uroki posiadania szczeriora, co zrobić.[/quote]
Mnie mamlała...ząbki też czułem, ale głównie mamlanie:lol:. Może juz jej podrosły?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']oo, dobre wieści.:p To usuwam ogłoszenia.
Niech sie zdrowo i bezproblemowo chowa (szczepiona już?:razz:)
Polecam książkę [I]Okiem psa[/I] Johna Fishera.[/quote]

Andzia była narazie odrobaczona w środę. Szczepienie w przyszłym tygodniu.

Książki o psiakach mam, bo psy mam od zawsze. W tym momencie w domu u rodziców mam dwa psy i trzy koty. Bywały jednak momenty, że psów było więcej, nawet 4, bo ktoś przywiązał w lesie lub przerzucił przez płot. Miałam też już niejednego szczeniaka na tymczasie u siebie w Warszawie. Myślę, że poradzę sobie z wychowaniem Andzi. :)

Link to comment
Share on other sites

A teraz kilka wiadomości od Andzi...

Wczoraj Andzia zrobiła pierwszy raz siusiu na podkład :multi:, niestety tylko jedno siiii trafiło tam, gdzie powinno, reszta trafiła na dywan, podłogę w przedpokoju i inne losowo wybrane miejsca. Ale i tak jestem z niej dumna za to jedno siii. Jutro będzie lepiej. :)

Z "przestępstwo" popełnionych przez małą, to jeszcze profesjonalnie rozkopała kwiatka i zanim się obejrzałam bałagan w pokoju był ogromny, a Andzia leżała w doniczce, tylko głowa jej wystawała. To łobuziak mały :evil_lol:.

Poza tym wczoraj wyszliśmy wieczorem przed blok na podwórko (mam zamykane podwórko pod blokiem i nie chodzą tam psy) i graliśmy "w kasztana". Tzn my z TZem kopaliśmy kasztany do siebie nawzajem, a mała zasuwała między nami łapiąc kasztany. Tak się wybiegała, że od razu padła, jak wróciliśmy.

A teraz obiecane zdjęcia z kąpieli małej i nie tylko. Nie ma ich niestety za wiele, bo większość nie wyszła.

[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i562337.jpg[/IMG]

[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i562338.jpg[/IMG]

[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i562336.jpg[/IMG]

[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i562335.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wilejkaros']GrubbaRybba, jak chciałaś zrobić dobre zdjęcie takiemu małemu łobuziakowi? Przecież w mgnieniu oka Ona zmienia pozycję i położenie ;)
Cudny ten maluch![/quote]

Robię zdjęcia na wariancie "sportowy", ale i tak wychodzą nieostre. Chyba nawet ta opcja nie jest przystosowana do fotografowania obiektów przemieszczających się niemalże z prędkością światła. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...