Jump to content
Dogomania

Bianca i Bazyl


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

[quote name='Rudzia-Bianca']No generalnie to skórka na jajkach jest mocno podrażniona , nie same jajka .
A pozbywać się nie będziemy przynajmniej na razie , opór tatowy ;)[/QUOTE]

ja mojego Fuxia nie wykastrowałam, gdyż moi rodzice ze szczególnym naciskiem taty nie mogli tego pojąć jak tak można :mad:
Suczke to jasne żeby dzieci nie miała itp.. ale psa to poo co... to takie "nie ludzkie":eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Zapraszam na bazarek dla Albinki [/B]
[/CENTER]

[CENTER] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197788-Dla-Albinki-ostatnie-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-do-15.12.-ZAPRASZAMY?p=15881169#post15881169[/URL]

[CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TP1toTvYKDI/AAAAAAAAFQI/Gtq-4AZF_rE/s576/P1390126.JPG[/IMG]
[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Zapraszam na bazarek na utrzymanie suni i jej sześciu córeczek

[url]http://www.dogomania.pl/threads/198175-Dla-psiej-rodzinki-z-Kielc-mama-i-6-c%C3%B3rek-do-20.12-kalendarze-frisbee-zestaw-biuro?p=15920052#post15920052[/url]

a na nim m.in kalendarze, frisbee, zestaw pojemników IKEA, zestaw biurowy ;)

[IMG]http://images50.fotosik.pl/448/fd3bc00844fdc096.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Dogomaniacy Kochani błagam o pomoc[/B], [/COLOR]
[CENTER][COLOR=red] [B][COLOR=black]zadzwonił przed chwilą Pan Tomek , [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] że matka szczeniaków i ich brat z poprzedniego miotu są w strasznym stanie, przywiązane do jakiegoś pala , na tych mrozach zagłodzone nie mają budy tylko coś z resztek pralki albo lodówki chroniące tylko przed wiatrem ewentualnie a tu takie straszne mrozy !!![/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] Ja nie mam gdzie zabrać psiaków, nie może też ich zabrać Tomek bo jego suka z matką szczeniorów nie tolerują się .[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] Do tego facet nie chce oddać młodego psa.Ja jestem teraz w pracy , nie bardzo będę miała dostęp do neta ale gdyby ktoś miał jakiś pomysł proszę o telefon [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] 602 709 383 [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] Trzeba działać na już, na wczoraj ja wiem że wszyscy zapsieni ale bez pomocy te dwa psy zginą :-( [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] Alternatywą dla nich jest schronisko w Nowym Targu a to oznacza wiadomo co :-( to lepiej je uśpić od razu . [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] Z suką udało się załatwić tyle że na awaryjny bardzo tymczas wezmą ją nasze Panie Wetki [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] ( wielkie im dzięki ) [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] ze szczeniorem ( ma ok. roku może trochę więcej ) nie mamy kompletnie co zrobić, młody szczeka po nocach a to kompletnie dyskwalifikuje go do zabrania do lecznicy :-( . [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] Psy są wychudzone, zamarznięte Tomek boi się czy przetrzymają kilka dni . [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black][COLOR=red] BŁAGAM O POMOC !!![/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] żeby udało się nam je uratować nie tak jak maluchy suni [/COLOR][/B]:placz::placz::placz:[/COLOR]
[COLOR=red] [/COLOR]
[COLOR=red] wątek [/COLOR]
[COLOR=red] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194836-Alarm-my%C5%9Blenice-potrzebny-dt-dla-2-zamarzaj%C4%85cych-ps%C3%B3w-%21%21%21-B%C5%82agam-o-pomoc?p=15941297#post15941297"]http://www.dogomania.pl/threads/194836-Alarm-my%C5%9Blenice-potrzebny-dt-dla-2-zamarzaj%C4%85cych-ps%C3%B3w-!!!-B%C5%82agam-o-pomoc?p=15941297#post15941297[/URL][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

No i nawet nie wiem jak mam to napisać :( byliśmy dziś znowu u wetów z Bianeczką, po rtg i usg wychodzi że ten syf na ogonku to jakiś lity guz :( niestety zaczęło to rosnąc i już nie możemy tylko obserwować :(
Panie dr mają skonsultować to coś i na początku roku pewnie czeka nas biopsja i kilkanaście dni nerwów strasznych do wyniku ...

Tak mi strasznie smutno :( dlaczego ta moją Bianulkę tyle nieszczęść spotyka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']No i nawet nie wiem jak mam to napisać :( byliśmy dziś znowu u wetów z Bianeczką, po rtg i usg wychodzi że ten syf na ogonku to jakiś lity guz :( niestety zaczęło to rosnąc i już nie możemy tylko obserwować :(
Panie dr mają skonsultować to coś i na początku roku pewnie czeka nas biopsja i kilkanaście dni nerwów strasznych do wyniku ...

Tak mi strasznie smutno :( dlaczego ta moją Bianulkę tyle nieszczęść spotyka :([/QUOTE]
Duzo zdrowia dla Was!

Link to comment
Share on other sites

Bianulinek pijaczek odsypia sobie zabieg, tak rozmemłała przez weekend swój ogonek że zdecydowaliśmy się dziś pobrać biopsję, okazało się na szczęście że nic groźnego - cysta z sierścią - podobno czasem tak się dzieje w rozwoju zarodkowym że gdzieś coś się kijowo podzieli no i takie cuś wyrasło .
Wycięte wszystko, na szczęście nie było mocno ukrwione ani zakorzenione w ogonku , nie potrzeba wysyłac na histopatologię - więc tylko pozostaje nam wyleczyć rankę i fruuu będzie śmiganie z Bazylem :)

Bianeczka naćpana po narkozie , Bazyl biedaczek nie wie co się dzieje a pancia to się nie nadaje na takie imprezy bo jej ciśnienie skacze ;) .
Cieszę się że już za nami . Jeszcze tylko nocka i 10 dni do zdjęcia szwów i powinien być spokój :)

Link to comment
Share on other sites

Jest tak dzień w środku zimy
Pachnący barszczem , choinką
Wesołych świąt sobie życzymy
Karmiąc się szczęścia drobinką.

Nadzieja wchodzi w nasze progi
Miłość otwiera ramiona
Dzień wszystkim nam drogi
Radość smutek pokona.

Pierwsza gwiazdka zaświeci
Życzliwość z uśmiechem się splata
W świat kolęda poleci
Wiara do serca wkracza.

Przystańmy więc na chwilę
Nadzieja niech przetrwa rok cały
Uśmiech króluje codziennie,
A wiara niech kruszy skały!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...