Jump to content
Dogomania

Bianca i Bazyl


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

[quote name='Bonsai']Choko, a na krakvecie można głosować tylko raz w ogóle czy codziennie raz?[/QUOTE]

Można głosować raz w miesiącu!
Niestety jest dalej nieciekawie wręcz sytuacja alarmowa.
Betel czy jesteś może na miau albo masz profil naFB? Polubiłam FB i przekonałam się że działa...

Bazylek jest większy od Bianusi?
Widziałam klonika Bianeczki - jeśli ktoś umiałby zrobić wydarzenie na FB chętnie udostępnię dalej.

Widzisz - na chwilę pokonałam dogo i udało mi się zalogować:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Red][B]Zbliżają się Święta [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B] złóż najbliższym życzenia w tradycyjny sposób wysyłając Im kartkę [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B] z najpiękniejszymi życzeniami [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B] wyjątkowymi [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B] bo dzięki zakupowi kartki pomożesz uratować psie życie . [/B][/COLOR]

[B]Zapraszam na bazarek kartkowy do 1 grudnia 2010r. [/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196949-Coraz-bli%C5%BCej-%C5%9Awi%C4%99ta-ho-ho-ho-do-1-.XII-kartkowo-dla-Kielc-ZAPRASZAM?p=15794821#post15794821[/URL]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TOxX7OkNwgI/AAAAAAAAFEI/ytk4MjQW_Xg/P1390043.JPG[/IMG]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=56I9oGNuMWE[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, radości, pełnej sakiewki ;), przyjaciół, miłości no i oczywiście radochy z psów i jak najmniej bied. Ściskam cię jak Strzelec Strzelca :)[/QUOTE]

Strzelec strzelca zawsze pozna to i strzelec strzelcowi dobrze życzy, jako trzeci strzelec dołączam się do życzeń :loveu::loveu::loveu:
Wszystkiego najlepszego dla całej ferajny :loveu::loveu::loveu:


:new-bday: :BIG::BIG::BIG::BIG:


Pewnie świętujesz co??? że tak Cie na dogo nie ma :evil_lol:





pewnie... :beerchug:, chyba że samemu :chlup:, może być też w większym gronie... :knajpa: mozna sobie tez przy tym troche pośpiewać :drink1:, oby tylko nie przesadzać... :drinka: a w żadnym wypadku... :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, radości, pełnej sakiewki ;), przyjaciół, miłości no i oczywiście radochy z psów i jak najmniej bied. Ściskam cię jak Strzelec Strzelca :)[/QUOTE]

[quote name='DuDziaczek']Strzelec strzelca zawsze pozna to i strzelec strzelcowi dobrze życzy, jako trzeci strzelec dołączam się do życzeń :loveu::loveu::loveu:
Wszystkiego najlepszego dla całej ferajny :loveu::loveu::loveu:


:new-bday: :BIG::BIG::BIG::BIG:


Pewnie świętujesz co??? że tak Cie na dogo nie ma :evil_lol:





pewnie... :beerchug:, chyba że samemu :chlup:, może być też w większym gronie... :knajpa: mozna sobie tez przy tym troche pośpiewać :drink1:, oby tylko nie przesadzać... :drinka: a w żadnym wypadku... :drinking:[/QUOTE]

Dzięki Kochane :)
Już po świętowaniu, ruszam do tworzenia bazarku .

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B]Miszamszowy bazarek dla psów z Kielc [/B]

psie legowiska
miski
psia czapeczka
psie smaczki
kocie smaczki
...

do 11.12.2010r.

[COLOR=Red][B]ZAPRASZAM [/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197226-Psie-legowiska-czapeczka-miski-smaczki-ludzka-po%C5%9Bciel-dla-Kielc-do-11.12-ZAPRASZAMY[/URL]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Mam już dość, nie wiem czy ja coś źle robię czy moje psy mają takiego strasznego pecha :(
Bazyl znowu chory , tym razem znowu jakieś problemy z brzusiem -wymiotuje 3 dzień ponieważ już wszyscy twierdzą że jestem przewrażliwiona i latam z byle czym do weta to odczekałam 2 dni ale nic nie przeszło , do tego otarł sobie albo odmroził jajka i to nie wszystko bo do tego ma znowu zapalenie ucha i gardła .
Oszaleję :shake:
Biedny jest taki smutny, nie może chodzić bo chyba go jajucha drażnią , nie spał całą noc i ma taką smutną minkę , nic go nie cieszy nawet ukochana piłeczka piszczałka , nawet na nią nie spojrzał . Mój maluszek z ADHD jest taki spokojny że aż żal na niego patrzeć :shake:
Do tego dostał obrzydliwy zastrzyk , po którym wpadł w histerię i chciałs obie wygryźć miejsce wstrzyknięcia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariusz pp']Biedny psiaczek:shake:[/QUOTE]

Strasznie jest biedny, taki smutny potwornie . Po nim to bardzo widać bo normanie to jest wulkan, szalejąca psia energia , wszędzie go pełno każdego przytuli poliże , poskacze , biega z piłeczką a teraz leży taki smutek psi :placz:


Widziałam pw - dobrze że dojechali szczęśliwie ufff

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Bidaaa :-(:-(:-(
o rany.. z tymi jajkami to nieciekawie... to musi byc.. naprawdę dziwne i nieprzyjemne.... :-(
[SIZE=1]chyba czas się ich pozbyć... :roll::eviltong:[/SIZE]
Trzymam kciuki za biedactwo :calus::thumbs: Na pewno będzie dobrze:loveu:[/QUOTE]

No generalnie to skórka na jajkach jest mocno podrażniona , nie same jajka .
A pozbywać się nie będziemy przynajmniej na razie , opór tatowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...