Jump to content
Dogomania

Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że jakoś się udało z fotami na czas i Knapik będzie miał ogłoszenie w Dzienniku w ten piątek. Oby wreszczie się udało...

Link to comment
Share on other sites

Jagienko napisałam o nim tak: jak chcesz coś zmienić w ogłoszeniu to daj mi znać szybciutko, bo do 22 musze wysłać:

[COLOR=black][FONT=Verdana]W schronisku otrzymał imię Sitko – zgodnie ze zwyczajem, żeby dawać takie imiona które najłatwiej skojarzą się z psem. Dlaczego takie imię? Bo był tak gryziony przez innych większych od siebie towarzyszy niedoli. Pamiętam go jęczącego z bólu, z podziurawioną skórą i nawet wtedy liżącego po rękach. Teraz rany zarosły, nie widać blizn pod sierścią, ale on wciąż nie doczekał się domu. Dlaczego jest niechciany? niekochany? Bo z wyglądu to zwykły kundelek, niepozorny, szary. Ale z charakteru to jest najbardziej nadzwyczajny pies, z jakim się ostatnio zetknęłam. Dlatego wołam na niego Skarb. Jest nadzwyczaj łagodny i przymilny, uwielbia dzieci. Na każdy przyjazny gest, reaguje wielką radością. Kręci swoim niewielkim tułowiem, merda i merda, rozdaje psie całusy, patrzy w oczy prosząco, a ja czytam w nich to psie błaganie, od którego pęka serce: nie zostawiaj mnie, nie zostawiaj. Mam nadzieję, że w końcu znajdzie się ktoś, kto sprawi, że Skarb będzie szczęśliwy. Piesek wzdycha do prawdziwego domu, co dla psa oznacza: ciepły kocyk, zapach pełnej miski i to co najważniejsze - bliskość Człowieka rozumiejącego, że pies to przyjaciel, a nie niewolnik, który ma być przykuty do budy czy siedzieć w kojcu. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory miałam dwa telefony, jedna Pani... ma 5-letniego wnuczka, ma porozmawiać z rodzina i oddzwonić i druga Pani pytała czy nie mamy sznaucerów, bo jej szkoda Knapika, ale ona jest miłośniczka rasy zawsze miała sznaucery, a dzwoniła do mnie, zeby mnie ochrzanić jak my to w schronisku robimy, że te psy sie gryza i czemu ich nie izolujemy... wysłałam kontakt na pw weszce.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś z Knapikiem na spacerku :) Ale szalał!!! Biegał dookoła mnie na tej długiej smyczy i tylko od czasu do czasu podbiegał do mnie i wspinał się żeby się przytulić... on jest na prawdę słodki...


[URL="http://lh5.google.pl/e.siuda/R5JNgMY6C-I/AAAAAAAABCA/deuTITFGNxw/s400/IMG_5105.JPG"][IMG]http://lh5.google.pl/e.siuda/R5JNgMY6C-I/AAAAAAAABCA/deuTITFGNxw/s400/IMG_5105.JPG[/IMG][/URL]

[IMG]http://lh4.google.pl/e.siuda/R5JNc8Y6C9I/AAAAAAAABB4/3LfFkYnDzkI/s400/IMG_5108.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...