Jump to content
Dogomania

SATYR - onkowaty pieszczoch 29 V 2010 przeprowadził się do hoteliku a 7 VII 12 za TM.


Bjuta

Recommended Posts

Dziś obdzwoniłam naszych chłopaków i dowiedziałam się, że Satyrek miał ostre spięcie z Charlim (dobkiem). Ale ponoć jakoś się chłopaki dogadali. Charli urzęduje teraz przed domem (porzucił swoje dawne miejsce) a Satyr z drugiej strony (tej która należy do Dina i Kajtka). Jak się jest na stronie Satyra i głaszcze Satyra to Charli nic. Jak się jest po stronie Charliego i głaszcze Charliego - Satyr nic... Ale jak się pogłaszcze Satyra na połówce Charliego to siekiery latają w powietrzu....... Terytorialiści!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam maila z hoteliku Satyrka.Preparat powinien starczyć na ok pół roku.Wypowiedzcie się dziewczyny co o tym myślicie.Koszt 90 zł, wysyłka gratis.Na stawy i tak trzeba by mu coś kupić.Tu jest link

[FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://allegro.pl/item1143771749_arthroblock_forte_180kap_olimp_z_apteki_wys_0zl.html[/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba kupić - pewnie, Sylo czy są na to środki, czy trzeba zrobić ekstra zrzutkę?

Nie uwierzycie, ale Satyrek śpi razem z Charlim!!! Wszystkie psiaki wykopały wielką dziurę pod werandą (włożyły w to tyle trudu, że się panie z pewnym niepokojem przyglądają, czy się domek nie pochyla....) I olały mieszkanie w domku (oprócz Kamelka) i ani myślą wracać pod dach. Wszystkie śpią w tej dziurze (Kajtek i Dinuś zrobiły sobie konurencyjną dziurę z innej strony). Satyrek śpi na jednym krańcu, potem cała masa ciał i na końcu Charli... Oczywiście dziura jest Charliego w całości - ale co tam! Niech znają dobre serce! Pozwala!

Link to comment
Share on other sites

Witam.Kupiłam Satyrkowi ten lek na stawy, na Allegro.Zapłaciłam już i podałam adres hoteliku do wysyłki.Lek kosztował 90 zł, przesyłka zwykła bezpłatna, ale dopłaciłam 3 zł, żeby był priorytet, dla pewności, że dojdzie.Oby Satyrkowi ten ARTHROBLOCK FORTE pomógł.Podobno to działa.Może kupię też swoim dziadeczkom.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale jutro zaglądnę na wszystkie 3 konta i podam aktualne wpłaty.Jakoś teraz mam lenia w zadzie.Głupie, ok, ale tak właśnie jest.Satyrku, przypomnij na uszko pani Agnieszce o mailu do mnie, jak przyjdzie przesyłka.Zażywaj kochany to co ci każą.To dla twojego dobra.Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Witam całe towarzystwo.Dzwoniłam teraz do hoteliku.Przesyłka na stawy wczoraj rano dotarła do adresata.Jutro albo w poniedziałek pchnę 350 zł za sierpniowe hotelikowanie.U nich też pogoda barowa od dwóch dni, jako i u mnie.

Satyrek wzbogacił się o wpłaty od kakaicezar - 20 zł :loveu: za 2 m-ce
od Kaas1 - 20 zł :loveu:

Bardzo dziękujemy miłym cioteczkom !!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Przebieczanami - takie info o Satyrku:
[FONT=Calibri][SIZE=3]SATYR –to przylepa człowiecza. Boi się zamiatania, ale poza tym jest zawsze w pobliżu człowieka, żeby się załapać na pieszczoty. Satyr nie może za długo stać, nogi go nie trzymają. Za to galopować potrafi![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Rozmawiałam z Przebieczanami - takie info o Satyrku:
[FONT=Calibri][SIZE=3]SATYR –to przylepa człowiecza. Boi się zamiatania, ale poza tym jest zawsze w pobliżu człowieka, żeby się załapać na pieszczoty. Satyr nie może za długo stać, nogi go nie trzymają. Za to galopować potrafi![/SIZE][/FONT][/QUOTE]

dziekujemy za wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Taki tekst znalazłam - może coś zmienić? dopisać? - co myślicie?


[FONT=Times New Roman]SATYR to pies, który potrafi przytulać się do człowieka na sto sposobów.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Wszystkie ważne sprawy – jak wąchanie, jedzenie, tropienie myszy, gryzienie kości jest w stanie przerwać natychmiast jeśli na horyzoncie pojawi się jakiś człowiek. Człowiek może przecież oznaczać drapanie za uszkiem! Nie można przegapić takiej okazji![/FONT]
[FONT=Times New Roman]Satyr mieszka w psim hotelu, gdzie we wspaniałych warunkach czeka na swój dom. Jest już starszym, bardzo wiernym, dużym i łagodnym panem. Płynie w nim szlachetna krew owczarka niemieckiego starannie wymieszana z jakąś inną… Jest uroczy i w dosyć dobrej kondycji. Trochę ugina tylne łapy, zwłaszcza gdy dłużej stoi – ale galopować to on jeszcze potrafi![/FONT]
[FONT=Times New Roman]Satyr bardzo przywiązuje się do ludzi. Łatwo zdobyć jego zaufanie. Każdą oznakę czułości oddaje przytulając się całym ciałem i liżąc po rękach. Jest naprawdę uroczy.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Chodzenie po schodach będzie pewnie dla niego za jakiś czas problemem, więc najchętniej zamieszkałby w domu z ogrodem.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Tel. 692 581 343, [B][COLOR=#0070c0][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0070c0][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR][/B]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...