Jump to content
Dogomania

SATYR - onkowaty pieszczoch 29 V 2010 przeprowadził się do hoteliku a 7 VII 12 za TM.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Syla']Sorki agata51, ja Satyrka nie miznę.Mogę to powiedzieć np. pani Agnieszce, jak dzwonię do Przebieczan.Ale, ale Agatko....mam pomysł, wpisz sobie w kompie hotelik dla psów, Przebieczany...on nazywa się Jarsa.Zadzwoń i każ pomizać Satyrka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;):eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]

Mozesz podac link do hoteliku...podaje niezly przepis;

[FONT=Arial] [/FONT]
[LIST=1][COLOR=#3e3e3e]
[*]od Asior dla Jasia. Jasiu nawet nie zdążyl pomakowac tej zupki i opuścił nas........, ale Żuczkowi niech wyjdzie na zdrowie ( jesli nie będzie przeciwwskazań)[/COLOR]
[/LIST][COLOR=#3e3e3e]"(...)Do tego na wzmocnienie warto by mu było ugotować [B]kaczą zupę.[/B]..:

Wysokokaloryczna, lekkostrawna odżywka podawana przy chorobach, niedożywieniu, rekonwalescencji

1 cały kurczak (z małymi kośćmi, skórą, tłuszczem)
1 łyżka oliwy z oliwek
1 łyżka suplementu witaminoweg
1 filiżanka karmy suchej
2 łyżki otrąb
3-4 jajka
1 filiżanka tłuszczu po czyszczeniu mięsa (nie gotowane)
Przygotowanie:
Kurczaka, tłuszcz, karmę i jajka zmiksuj na jednolitą masę.
Przełóż do garnka i gotuj 30 minut. Następnie dodaj pozostałe składniki i zmiksuj.

niesamowicie wzmacnia zwierza[FONT=Tahoma, sans-serif]ka ... "[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri, sans-serif][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

tu adres do hoteliku [url]http://jarsa.ulotka.org/[/url]

Sylo - doślij 25 zł na szczepienie (wścieklizna się skończyła). Co prawda Satyrek jest na plusie, bo
te badania ciągle nie zrobione (Panie przepraszają - auto drugi raz się rozkraczyło a teraz nie mogą się dokopać...). No ale po co za 2 przelewy płacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']tu adres do hoteliku [URL]http://jarsa.ulotka.org/[/URL]

Sylo - doślij 25 zł na szczepienie (wścieklizna się skończyła). Co prawda Satyrek jest na plusie, bo
te badania ciągle nie zrobione (Panie przepraszają - auto drugi raz się rozkraczyło a teraz nie mogą się dokopać...). No ale po co za 2 przelewy płacić.[/QUOTE]
Dzięki Bjutko za info. Doliczę te 25 zł do 350 zł i pchnę razem.Tym chętniej, że z subkonta mogę tylko raz wysyłać bezpłatnie.Każdy kolejny raz to 7,99 albo 8,99.Już nie pamiętam ile, ale PKO tak ma :mad:.Filmiki jak zawsze obejrzane wielokrotnie.Wieczorkiem wpiszę wszystkie wpłaty i uzupełnię na pierwszej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Mozesz podac link do hoteliku...podaje niezly przepis;


[LIST=1]
[*][COLOR=#3e3e3e]
[*]od Asior dla Jasia. Jasiu nawet nie zdążyl pomakowac tej zupki i opuścił nas........, ale Żuczkowi niech wyjdzie na zdrowie ( jesli nie będzie przeciwwskazań)[/COLOR]
[/LIST][COLOR=#3e3e3e]"(...)Do tego na wzmocnienie warto by mu było ugotować [B]kaczą zupę.[/B]..:[/COLOR]

[COLOR=#3e3e3e]Wysokokaloryczna, lekkostrawna odżywka podawana przy chorobach, niedożywieniu, rekonwalescencji[/COLOR]

[COLOR=#3e3e3e]1 cały kurczak (z małymi kośćmi, skórą, tłuszczem)[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]1 łyżka oliwy z oliwek[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]1 łyżka suplementu witaminoweg[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]1 filiżanka karmy suchej[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]2 łyżki otrąb[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]3-4 jajka[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]1 filiżanka tłuszczu po czyszczeniu mięsa (nie gotowane)[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]Przygotowanie:[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]Kurczaka, tłuszcz, karmę i jajka zmiksuj na jednolitą masę.[/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e]Przełóż do garnka i gotuj 30 minut. Następnie dodaj pozostałe składniki i zmiksuj.[/COLOR]

[COLOR=#3e3e3e]niesamowicie wzmacnia zwierza[FONT=Tahoma, sans-serif]ka ... "[/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]
Wiesz co coronaaj? Sama z tego przepisu skorzystam dla babci Żabulki.Ona miewa teraz ciut gorsze dni z poruszaniem się.Na dworek ma zakładany sweterek, ale jej i tak ciągle zimno i telepie się od razu.Rano trochę trwa zanim jej tylnie łapki dojdą do formy.Zresztą po każdym spaniu tyłeczkiem jej pyrta i znosi na jedną stronę.Też mam w takich przypadkach swoje metody, ale takiego przepisu nie znałam.Dzięki coronaaj, tym bardziej, że Żabulka lubi takie "papinki" bo ma guza między wargą a szczęką.

Link to comment
Share on other sites

Wątrobowe wyniki trochę podniesione ale tragedii nie ma. Lekarz zalecił dwa opakowanie efelivu (czy jakoś tak), jedno kosztuje 25 zł bez groszy - to ja Satyrkowi jedno opakowanie ufunduję pod choinkę, a może się znajdzie sponsor na drugie opakowanie?
Obniżone ma Satyrek też próby nerkowe, co oznacza, że gorzej przyswaja. Ale to - jak już powiedziała Agnieszka - na razie ich zmartwienie. Będzie dostawał więcej gotowanego i trochę wysokokalorycznego dla szczeniąt. Pan wet uśmiechnął się na wiek Satyrka w książeczce (6 lat chyba - on do nas przyszedł miał 6 lat, parę lat posiedział i ciągle ma 6...)
No Satyrek to staruszek, ale dziarski. Zaleca się do Sherpy, która ma cieczkę i podrywa ją bardzo romantycznie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Wątrobowe wyniki trochę podniesione ale tragedii nie ma. Lekarz zalecił dwa opakowanie efelivu (czy jakoś tak), jedno kosztuje 25 zł bez groszy - to ja Satyrkowi jedno opakowanie ufunduję pod choinkę, a może się znajdzie sponsor na drugie opakowanie?
Obniżone ma Satyrek też próby nerkowe, co oznacza, że gorzej przyswaja. Ale to - jak już powiedziała Agnieszka - na razie ich zmartwienie. Będzie dostawał więcej gotowanego i trochę wysokokalorycznego dla szczeniąt. Pan wet uśmiechnął się na wiek Satyrka w książeczce (6 lat chyba - on do nas przyszedł miał 6 lat, parę lat posiedział i ciągle ma 6...)
No Satyrek to staruszek, ale dziarski. Zaleca się do Sherpy, która ma cieczkę i podrywa ją bardzo romantycznie! :)[/QUOTE]
Babcia Żabka właśnie ma cieczkę i wiem jak się mój Edziu, nie kastrat,zachowuje :mad::evil_lol:Gdyby pieniązki wysłać to monituj mnie tu Bjutko.A z tym wiekiem piesków, to nic się nigdy nie zgadza i tyle :eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Od ostatniego razu mamy wpłaty od:
mparsley - 20 zł :loveu:
bico - 10 zł :loveu:
migama - 10 zł :loveu:
BasiaD - 10 zł :loveu:
al-ka - 20 zł :loveu:
Lu_Gosiak - 10 zł :loveu:
agata51 - 10 zł :loveu:
Kaas1 - 25 zł :loveu:
Jolanta08 - 10 zł :loveu:
Aleksandra Bytom - 10 zł :loveu:
baldek2 - 60 zł :loveu:za 3 m-ce
Syla - 10 zł :eviltong:

Bardzo serdecznie dziękujemy za pamięć o Satyrku!!!

Link to comment
Share on other sites

I jak dobrze wychowany!!! Przysyła nam życzonka!! :)


[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3d265d681a9dca6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/844/d3d265d681a9dca6.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3d265d681a9dca6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/844/d3d265d681a9dca6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]Niech w Nowym Roku -
świat będzie dla Ciebie, [/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]pełen ciepła... [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]radości...i Przyjaciół... [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]A w Twoim domu niech nigdy nie zabraknie: [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]miłości...serdeczności... [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]pogody ducha... [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]i zrozumienia...oraz wszelkiego dobra![/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Najwspanialszego... [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Pełnego uroku - [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Nowego Roku 2011!!! [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]By miłość królowała! [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]By radość panowała! [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]By szczęście Ciebie szukało! [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]I zdrowie dopisywało!"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Bo się nie zmienia. A ciągle zapominam poprosić moda.[/QUOTE]

Aha, bo jakoś wcześniej nie zwróciłam uwagii i jakoś mnie dzisiaj wystraszył...
Bjutko, a to co dostaje Satyrek na wątroboe to esseliv? Nasz Gutek dostaje Esseliv Forte dwa razy dziennie, podobno to dobry lek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...