Jump to content
Dogomania

SATYR - onkowaty pieszczoch 29 V 2010 przeprowadził się do hoteliku a 7 VII 12 za TM.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra Bytom']a jak się Satyrek czuje w takie upały?[/QUOTE]

Witam.Nie chcę Bjutce robić konkurencji :eviltong::evil_lol:, ale dzwonilłam do hoteliku z pytaniem czy kasa doszła i przy okazji zapytałam o Satyrka.Dobrze sobie radzi z upałem, jest cień. Ma stały dostęp do wody i nawet schłodzić się pieski mogą, czyli zażywać kąpieli.Same pochwały w stosunku do Satyrka, żadnych skarg, a rozmawiałam z sympatyczną panią Małgorzatą i okazało się, że to ta pani, z fryzurą, która podobała się Aleksandrze Bytom.Pani Małgosia pochwałą się ucieszyła.Jak troszkę upał zelżeje, to pocykają Satyrkowi zdjęcia.Cieszę się, ze Satyrek tam właśnie trafił.
Skoro Satyrkowi brakuje dyszki do 350 zł deklaracji to ja ją dokładam.Zapisz mnie tam Bjutko na pierwszą.

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie rozmawiałam z panią Agnieszką - czyli możemy sprawdzić "zeznania" :evil_lol:. Agnieszka powiedziała, że Satryrek to jest pies "którego nie ma" - najgrzeczniejszy futrzak w Przebieczanach. Leży pod drzewkiem i snuje filozoficzne myśli. Stoickie...

Goście mi idą, muszę kończyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A ja właśnie rozmawiałam z panią Agnieszką - czyli możemy sprawdzić "zeznania" :evil_lol:. Agnieszka powiedziała, że Satryrek to jest pies "którego nie ma" - najgrzeczniejszy futrzak w Przebieczanach. Leży pod drzewkiem i snuje filozoficzne myśli. Stoickie...

Goście mi idą, muszę kończyć[/QUOTE]

Skoro masz imprezę Bjutko, to może ja też się załapię na nią :lol::evil_lol:Nie jem dużo, piję mało...wystarczy zimne piwko.Nie sprawię kłopotu, a sprawdzać i prześwietlać możesz do woli :eviltong::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Skoro masz imprezę Bjutko, to może ja też się załapię na nią :lol::evil_lol:Nie jem dużo, piję mało...wystarczy zimne piwko.Nie sprawię kłopotu, a sprawdzać i prześwietlać możesz do woli :eviltong::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Zapraszam! Zapraszam!!

A wracając do Satyrka to dziewczyny mówią, że on się bardzo cieszy możliwością ruchu. To znaczy od 3 dni głównie leży pod tarasem, ale wcześniej dozował sobie ruch starannie. Ponoć te tylne nogi już mu chodzą naprawdę ładnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Zapraszam! Zapraszam!!

A wracając do Satyrka to dziewczyny mówią, że on się bardzo cieszy możliwością ruchu. To znaczy od 3 dni głównie leży pod tarasem, ale wcześniej dozował sobie ruch starannie. Ponoć te tylne nogi już mu chodzą naprawdę ładnie![/QUOTE]
to dokladnie tak jak nasz Charli tez tez lewdo chodzil w schronisku a teraz podobno juz nawet dzis sie dowiedzialam "klusuje" czy jakos tak:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Agnieszka powiedziała, że Satryrek to jest pies "którego nie ma" - najgrzeczniejszy futrzak w Przebieczanach. Leży pod drzewkiem i snuje filozoficzne myśli. Stoickie... [/QUOTE]

...bo psiakom , to zawsze tak mało do szczęścia potrzeba...w porównaniu z zachciankami ludzi:roll:

Satyrku, uważaj na te upały i z tego cienia nie wychodź;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...