Jump to content
Dogomania

SATYR - onkowaty pieszczoch 29 V 2010 przeprowadził się do hoteliku a 7 VII 12 za TM.


Bjuta

Recommended Posts

Dostałam jeszcze 15 zł od mparsley.Bardzo dziękuję.Zaraz powpisuję i informuję, że 25 lipca wpłaciłam 177zł, na konto hoteliku, tak więc, jesteśmy rozliczone z hotelikiem w Przebieczanach bo:
30 zł - leki na wątrobę
72 zł - za 6 dni hotelikowania
75 zł - za coś, czego nienawidzę nazywać, co wiąże się z pochówkiem inaczej.

Rozmawiałam z Mysia_ i Ona mi powiedziała, żeby spadek po Satyrku przeznaczyć na Pegi.Pegusia nie ma całości deklaracji, ciągle jej brakuje kasy.Jak nie będzie sprzeciwu, to tak zrobię.Wypowiedzcie się cioteczki.Na Pegi zbieram też ja, więc nawet nie trzeba nigdzie przesyłać.
Wpisałam Cantadorrę za 3 miechy i mparsley.Sprawdzcie dziewczyny.Jak wpisywałam migamę, to mi się zlało wtedy i nie wiem, jak wrócić do stanu pierwotnego.
Na dzień 02.08. 20012, na koncie Satyrka jest 228,30.

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wysyłałam nikomu zawiadomień o śmierci Satyrka, byłam poza miejscem swojego zamieszkania i bez dostępu do kompa.Zadzwoniłam tylko, bodajże do 4 osób, albo wysłałam smsa.Było napisane tutaj, przez Beatkaa.Dzisiaj dostałam wpłatę od Jolanta08.Zaraz do Niej napiszę, żeby poinformować i zapytać, co z tym zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Sylo moja wpłata niech pomoże innym psiakom[/QUOTE]

Dziękuję Jolanta08.Tak się stanie.Doliczam Twoją wpłatę, do spadku, po Satyrku i jutro wyślę na Pegi i Rambusia, po połowie.238,30 : 2 = 164,15.

Link to comment
Share on other sites

Ale super!!!! Bardzo Ci dziękujemy!!! Peginia nie dość że nie ma deklaracji (a oczywiście były tylko poznikały) to jeszcze bardzo możliwe, że będzie musiała wytrzasnąć spod ziemi 800 zł na operację. Dlatego BARDZO dziękujemy! Zawsze mniejsze zmartwienie skąd nazbierać co miesiąc na czynsz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ale super!!!! Bardzo Ci dziękujemy!!! Peginia nie dość że nie ma deklaracji (a oczywiście były tylko poznikały) to jeszcze bardzo możliwe, że będzie musiała wytrzasnąć spod ziemi 800 zł na operację. Dlatego BARDZO dziękujemy! Zawsze mniejsze zmartwienie skąd nazbierać co miesiąc na czynsz.[/QUOTE]

Wysłałam dzisiaj po 164,15 zł na konto Pegi i Rambusia.Wystarczy że tam napiszę, że są, bo dojdą i zaksięguję.Kurcze, aż 800 zł? Jak trzeba, to trzeba, jakoś to uzbierać.Razem jakoś poradzimy sobie...jak zawsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...