Jump to content
Dogomania

PUMA - najpiększniejsza sunia - odeszła za TM. Nie pomogliśmy!!!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puma ma szczepienia, chip i paszport będzie nawet zaraz, nie problem.

PROBLEM!!!! Transport do Łodzi na sobotę. Chaco napisała, że jedzie z Łodzi do Niemiec w sobotę, a u nas kataklizm: myz TZ-em mamy wykłady, których nie możemy opuścić: on ma swoje a ja prowadzę swoje - i całą sobotę w plecy. Iwona z Pawłem w sobotę wyjeżdżają - akurat w sobotę, pilne sprawy zawodowe.
No i mamy kłopot.

Albo poszukamy kogos, kto ją przewiezie, albo musimy szukać innego transportu.:placz:

Link to comment
Share on other sites

sprawdzilan na mapie jedziemy A2 wiec kolo poznania, poprosze siostre zeby przekonala swojego. zeby ja wrazie czego wiasc po drodze do domu spowrotem, ale bedzie wtedy ktos zeby ja do autostrady dowiesc? tylko szukamy dalej bo nie wiem czy sie zgodzi....

Link to comment
Share on other sites

Jakby taka opcja była, napisz w jakim przedziale czasowym. Ta sobota jest dlatego taka ciężka, bo Pawła i Iwony w schronisku nie ma cały dzień, My z TZ - wykłady - a nikt inny sam psa nie zabierze. Nie jest upoważniony. Datego gdyby pozostała opcja z przekazaniem na trasie, potrzebny jest przedział czasowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...