Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

13 godzin temu, Xibalba napisał:

Z mojego bazarku przelałam dziś na konto Bogusia 76 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: 

 

Pozdrowienia!

Super, dziękujemy!

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

Bogusiu gdzie ten Twoj domek? Nadal cisza?

Niestety cisza:(

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Olena84 napisał:

,mam nowe wpłaty, ale az boje sie do nich zabrać bo ciągle jest error na dogo;/

A dwa dni temu stuknęło mi 8 lat na dogo i przez error nie mogłam świetować;/

No to świętujemy teraz. Wszystkiego najlepszego na następne n-lat dogomaniackiej działalności !!!!

A dla Bogusia dobrego domku życzę!

Link to comment
Share on other sites

Warto ogłaszać na olx wyróżninym. Szkoda Bogusia, że tak długo siedzi w hoteliku. Ja ogłaszając nie piszę ,że zwierzę przebywa w hotelu tylko piszę w domu tymczasowym. Nie piszę też o wizycie aby nie zrazić na wstępie. Pójdzie przelwik dla chłopaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Boguś ma 2 ogłoszenia na olx:)

Jedno na warszawy a drugie na Lublin- jedno z nich jeszcze jakiś czas jest wyróżnione:)

Jak patrzyłam to miał ponad 50 odsłon telefonu!!! Ale chyba nikt rozsądny nadal nie zadzwonił:(

Ja pisze zawsze, że piesek jest w hoteliku/domu tymczasowym. Uważam, że to dobra nowina dla nowego domu, bo o piesku wiadomo znacznie więcej! Mozna ocenić jak zachowa się w domu, z dzecmi, z kotami (często).

Myślę, że po prostu jeszcze TEN człowiek nie trafił na ogłoszenia Bogusia, ale...przeciez to się MUSI wkrótce zmienić:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie do tej pory udało się wyadoptować terierkę Małą-14-m-cy w dt. W miedzyczasie 3 tygodnie w adopcji lecz zwrot z powodu, że nie poradzili sobie z nią. To był dobry dom lecz trafiła na jeszcze lepszy. W zeszłym roku wyadoptowałam dwa koty. Jeden cztery miesiące w dt drugi rok bez dwóch tygodni. Ten drugi był piekny, miałam wiele telefonów lecz rozchodziło się o wizytę przedadopcyjną. Teraz jest łodzianinem. Wszystkie mają super domy.  Wszystkie adoptowane z olx wyróżnionego. Jednak co jakiś czas czyszczę ilość wejść, zmieniam lokalizację, dodaję zdjęcia i modyfikuje tekst.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bakusiwa ja co jakis czas robie bazarki ogloszeniowe i mniej wiecej mam rozeznanie z jakis portali ludzie sie odzywaja

Morusek jest niezawodny duzo domow trafia sie tez z gumtree ale najwiecej z pewnoscia z olx

Co do wuroznienia nie ma absolutnie zasady Nie raz dom sie znajdywal jak wyroznienie dawno wygaslo

Ja tez czyszcze ilosc wejsc przy kazdym odnowieniu co 2 tygodnie

Czasem po prostu trzeba czasu

Nic nie poradzimy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bakusiowa bardzo dziękuję za wsparcie. Niestety pani z fb  która w sierpniu deklarowała na Bogusia 200zł zapłaciła tylko za jeden miesiąc, choć powiedziałyśmy by to przemyślała, ale ona powiedziała, że dla niej to nie duża kwota. A teraz nie bywa już u psiaka i nie odpowieada na pw. Troche nie fajna sytuacja. Na razie u Bogusia nie jest źle finansowo, ale myślę, że za jakiś czas zobaczymy różnicę. 

Kiyoshi bardzo dziękuję za ogłoszenia, a Bakusiowej za rady,.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...