Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

Ja w koncu chyba uzbieralam wszystko na drugi bazarek, i na Bogunia cos też będzie Ewciu jak pozwolisz z tych rzeczy?

 

Boguś nie miał ani rezonansu ani tomografu ale gadałam z Magdą z hotelu i jutro jak z innymi psiakami pojedzie do weta to zapyta czy jest sens, bo pani wet uważa że to na pewno padaczka, bo Bogus traci świadomość i to jest też cecha charakterystyczna padaczki.

Dostał nowy lek wczoraj i zobaczymy czy coś sie powtórzy. I tak ma rzadko ataki ale dość silne i każdy atak zostawia ślad w mózgu:(.

Link to comment
Share on other sites

Olenko  zrob bazarus wyczaruj

tylko dla Bogunia niechaj bedzie

 sercem sciskam za czarnulenka

 oby ten lek nowy zadzialal lepiej

 sciskam pozdrawiam

 dziekuje Olenko sercem calem razem z moja skarbunia  za pomoc  za serce wielkie Twoje dlonie-serce-czerwone.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Info od weterynarza z wcześniejszej wizyty:

"Wieści są następujące, po kilku wizytach u p. doktor Barbary Kołodziejczyk z Gabinetu Specjalwet mamy pewność, że ataki, które miewał Boguś to ataki o charakterze epileptycznym. Pozytywne jest to, iż zdarzają się one Bogusiowi stosunkowo rzadko czyli raz w miesiącu a negatywne to, że są one długie i intensywne. Widok Boguśka w takim stanie jest przykry, ale niestety niewiele mogę mu pomóc oprócz zapewnienia bezpieczeństwa i ograniczenia bodźców zewnętrznych, czyli zaciemnienie, wyciszenie i minimum dotyku. Przez pierwszy miesiąc Boguś miał podawany lek wyciszający o nazwie Clonazepan na miesiąc potrzebne są dwa opakowania, bo Boguś dostaje po dwie tabletki dziennie a od wczoraj ma włączony dodatkowo lek przeciwpadaczkowy Phenoleptil. Na razie dostaje po 1/2 tabletki dziennie i mamy go obserwować. Miesięczny koszt leczenia to 35 zł. i do tego wizyty kontrolne u p. neurolog."

Link to comment
Share on other sites

kokany cudny Bogumileczku

oby zadzialay jak najlepiej

 ciocitka  tu z Pipunia oglada Ciebie Boguniu

pieknys cudnys  ,wiele wiele chorob na cialeczko jedno czasem ...ech ....

 takie zycie  takie zycie naszych lapeniek mis_i_roze.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

Jutro ogarnę jego finanse. Dzięki że jesteście! Tego by brakowało jakby i ciotki Bogusia nie chciały:(

Kochamy Bogusia :)

I wiem jak ciężko patrzeć na jego ataki. Moja sunia przez ostatni rok życia też miała takie długotrwałe ataki padaczkowe. Ja jeszcze podczas ataków dawałam jej wlewki Relsed.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

Kochamy Bogusia :)

I wiem jak ciężko patrzeć na jego ataki. Moja sunia przez ostatni rok życia też miała takie długotrwałe ataki padaczkowe. Ja jeszcze podczas ataków dawałam jej wlewki Relsed.

pomagały?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

pomagały?

Wyciszały. To diazepam przecież.

Chociaż po atakach miała "chodzone" nie mogła sobie znaleźć miejsca. Chodziła, obijała się. Musiałam ją podtrzymywać pod brzuszkiem, bo się wywracała. Och. Bida moja kochana. Bardzo mi jej brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam dziś, a tu takie złe wieści. :( Niestety będzie tym trudniej dom mu znaleźć.

. Czy Boguś po ataku ma duże  pobudzenie? Takie, że go trzeba trzymać? Jeden z bardzo bliskich mojemu sercu psów po wyjściu z ataku po prostu szalał.

Link to comment
Share on other sites

O 2.06.2016 o 01:06, AgaG napisał:

Zaglądam dziś, a tu takie złe wieści. :( Niestety będzie tym trudniej dom mu znaleźć.

. Czy Boguś po ataku ma duże  pobudzenie? Takie, że go trzeba trzymać? Jeden z bardzo bliskich mojemu sercu psów po wyjściu z ataku po prostu szalał.

Boguś po ataku zachowuje się jak przed, nie jest pobudzony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...