Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Dzień dobry a może lepiej dobry wieczór mamy juz termin na zdjęcie bioder i sterylizację dzis byly zrobione badania krwi.prosimy bądźcie z nami w poniedziałek o 13 00 . Mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Halo :) Heaven&Lily dzięki,będę myślami ciągle z Wami.

Nie martw się,z pewnością nie pierwszą sunię tam ciachają,świetnie,że udało się zgrać i zdjęcia w czasie jednego znieczulenia ogólnego :)

bo narkoza nie jest obojętna dla nikogo :( jeden problem mniej :)

Link to comment
Share on other sites

A ja uprzejmię donoszę iż dla Luneczki poleciały pieniążki z bazarku w kwocie 225 zł :) jak dolecą proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)

link do bazarku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/148238-dok%C5%82adamy-fashion-by-milady-ciuszki-i-drobiazgi-2508-2000/#entry16335558

piękna kwota Marticzko :) dziękuję i gratuluję !

 

 

 

 

pol_pl_Bukiet-Bajeczny-2287_1.jpg

Heaven&Lily z pewnością natychmiast potwierdzi  :)

 

Rozmawiałam z dr Kemilewem,do oceny i ewntualnej kwalifikacji ustosunkuje się po wykonaniu nowych zdjęć Rtg-tak podejrzewałam.

Jego zdaniem,dobrze,żeby Lunkę skonsultować z ortopedą i wtedy ponowny kontakt.

Warto spytać ortopedę co sądzi o ewentulanym podaniu Lunie komórek.

Elżbieta z tego co wiem rozmawiała...ale może o tym sama napisze,co w zamian zaproponował wet.

 

już biegnę na pierwszą stronę zapisać wynik bazaraku :) ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Witam pragnę podziękować Marticzce za następną wpłatę 225 zl i Mackowi 50 zl . W poniedziałek juz będziemy po zdjęciach i sterylizacji. Tam gdzie idziemy jest bardzo dobry ortopeda po zrobieniu zdjęć wyslucham również jego zdania. Dzwonilam również do dwuch weterynarzy o podanie luni komórek macierzystych ale zaproponowali kwas hialuronowy zamiast komórek.twierdza że będzie tak samo działać a obydwa sposoby będzie trzeba powtarzać wiec i cenowo kwas będzie można dluzej podawać bo jest dużo tańszy. Ja poczekam na zdjęcie i rozmowę z dr.Kemilewem i w Krakowie z dr. Martinem Nowakiem z zakopiankiwet.

Link to comment
Share on other sites

Witam pragnę podziękować Marticzce za następną wpłatę 225 zl i Mackowi 50 zl . W poniedziałek juz będziemy po zdjęciach i sterylizacji. Tam gdzie idziemy jest bardzo dobry ortopeda po zrobieniu zdjęć wyslucham również jego zdania. Dzwonilam również do dwuch weterynarzy o podanie luni komórek macierzystych ale zaproponowali kwas hialuronowy zamiast komórek.twierdza że będzie tak samo działać a obydwa sposoby będzie trzeba powtarzać wiec i cenowo kwas będzie można dluzej podawać bo jest dużo tańszy. Ja poczekam na zdjęcie i rozmowę z dr.Kemilewem i w Krakowie z dr. Martinem Nowakiem z zakopiankiwet.

niech wyjdą Luneczce na zdrówko :* :) i oczywiście kciuki cały czas zaciśnięte :) :) :) Bądź dzielna dziewczynko kochana :* :)

Link to comment
Share on other sites

W domu tymczasowym Luny robi się gorąco,Lunka wprawdzie jeszcze nic nie wyczuwa,ale Heaven&Lily rwie włosy z głowy,żeby jutro wszystko poszło dobrze.Mnie też  się udzieliło.

Na pierwszej stronie wkleiłam zdjęcia badań Lunki,czekam jeszcze na zdjęcie faktury.

 

 

Dziękuję Darczyńcom bo to wszystko dzieje się dzięki Wam :) 

Trzymajcie kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Bądźcie z nami bo się boimy jutro ten ważny dzień. Zdjęcie i sterylizacja. Jurto 13 00 bądźcie z nami

Elżbietko  musi być dobrze:)

 

 

mamy nowe,jeszcze gorące zdjęcia :

 

 

jakby coś przeczuwała...biedna sunia.

2aim0c5.jpg

śledzi każdy krok opiekunki,no wyraźnie udziela się Jej zdenerwowanie :(

10dt6oi.jpg

z Heaven...najwierniejszą przyjaciółką ...

168igkx.jpg

 

eiqnp4.jpg

 

daj buziaka Heaven i trzymaj kciuki za jutro :(

2r4mkj8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...