Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Musi być dobrze! Trzymam mocno kciuki, wszyscy trzymamy ...

dzięki marmosi :) chyba dzisiaj nie zasnę z nerwów .

 

 

0heart.gif0heart.gif0heart.gif

serdecznie 

mocniutko 

sciskamy serduchami

Ewciu ja także ściskam :)

 

 

Zapraszam na nowy bazarek Lunkowy:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/312521-bele-cona-lun%C4%99-z-dysplazj%C4%85-staw%C3%B3w-biodrowcyh-zapraszam-do-26-wrze%C5%9Bnia-2015/

Link to comment
Share on other sites

Czekamy jeszcze na potwierdzenie dwóch wpłat z bazarku koncertowego :)

Bgra : 90 zł

Martika@Aischa : 135 zł

 

Link do bazarku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-wszystkie-sprzedane-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1009-2000/page-17

 

 

w sumie z bazarku biletowego poleciało na konto Luneczki :  675 zł 80 gr

 

Po potwierdzeniu przez DT można śmiało wpisać w ogólne rozliczenie naszej dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

Czekamy jeszcze na potwierdzenie dwóch wpłat z bazarku koncertowego :)

Bgra : 90 zł

Martika@Aischa : 135 zł

 

Link do bazarku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-wszystkie-sprzedane-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1009-2000/page-17

 

 

w sumie z bazarku biletowego poleciało na konto Luneczki :  675 zł 80 gr

 

Po potwierdzeniu przez DT można śmiało wpisać w ogólne rozliczenie naszej dziewczynki :)

 

Heaven& Lily wszystko wieczorem posprawdza i napisze :)aż się lżej na sercu robi jak widzę te czerwone piękne cyferki,wow!

Marticzko wielkie całusy :)

 

 

Heaven&Lily siedzi w domu i czeka na telefon z lecznicy,że wszystko ok i może odebrać Lunkę.

Nie mogłam blokowac telefonu,ale wiem,że wszystko poszło zgodnie z planem.

Dochodź do siebie Lunko bo czekamy....na dobre wieści :)

Mam kilka zdjęć z dzisiejszego dnia...

 

 

najwierniejsza ...Heaven :)

2i94efk.jpg

 

29aw8aq.jpg

 

no i co mi dzisiaj szykują ?

 

ehhh życie...

bea2qr.jpg

Z tymczasową opiekunką :)

2z50isl.jpg

 

10fccbt.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Faktury bezpośrednio z lecznicy polecą na mojego @,jak tylko,to od razu znajdą miejsce na wątku Luny,te z analizy krwi,sterylizacji i zdjęć Rtg .

 

 

 

Do czasu kiedy Heaven&Lily sama nam o wszystkim nie opowie,wkleję zdjęcia dziewczynki już w domku :)

ładnemu to we wszystkim ładnie,nawet w ubranku posterylkowym.

2hx9gkl.jpg

 

 

sopq80.jpg

 

2prfoeo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Linka juz w domku po sterylizacji laparoskopiwej i najważniejsze zdjęciu bioder.
Biodra znaczna dysplazja obu stawów i widoczne drobne zmiany zwyrodnieniowe. Przy dokladnym badaniu bioder lunka nie okazywała oznak bólu. Pan doktor powiedzial ze z taką dysplazja piesek może funkcjonować .co do komórek macierzystych nie jest za .proponuje juz dobrze sprawdzony sposób PRP z płytek krwi podaje się to tylko dwa razy w odstępie 3 tygodni i to pozwoli psu normalnie zyc z taka dysplazja . Koszt całkowity to okolo 1200 zl .faktury zostaną przeslane Bożence dzieki której ratowanie Lunki jest możliwe ponieważ dzieki jej poświęceniu i sercu dołączyli do leczenia suneczki tak wspaniali ludzie jak wy którym los luny nie jest obojętny dokonują wplat na jaj leczenie co zbliża ją do znalezienia kochającego domku .Po podliczeniu wplat i faktor poinformuje ile zostalo pieniążków na dalsze leczenie .teraz z całego serca dziękujemy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...