Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

u mnie wszystko potwierdzone co do grosika :) zatem bazarek koncertowy ostatecznie zamykamy życząc Wszystkim Wspaniałej Zabawy :) a Luneczce zdrówka zdrówka zdrówka :* :)

Marticzko,cóż mam powiedzieć ...kłaniam się nisko :)

jeszcze raz szczególne podziękowania dla ''dziewczyny od biletów '' :)

serce-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

u mnie wszystko potwierdzone co do grosika :) zatem bazarek koncertowy ostatecznie zamykamy życząc Wszystkim Wspaniałej Zabawy :) a Luneczce zdrówka zdrówka zdrówka :* :)


Bardzo dziękujemy za 675,80 zl Marticzko dziekuje za wpłatę i pomoc w leczeniu Lunki za okazane jej serce. Dzis dzwonila pani z Będzina chce zobaczyć się z suneczka . Co prawda linka ma dysplazje E ale możliwość jej leczenia dzieki ludziom ktorym zależy na szczęściu zwierząt otwarło jej możliwość zamieszkania w domku z ogrodem .jestem wam wszystkim bardzo wdzięczna
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za 675,80 zl Marticzko dziekuje za wpłatę i pomoc w leczeniu Lunki za okazane jej serce. Dzis dzwonila pani z Będzina chce zobaczyć się z suneczka . Co prawda linka ma dysplazje E ale możliwość jej leczenia dzieki ludziom ktorym zależy na szczęściu zwierząt otwarło jej możliwość zamieszkania w domku z ogrodem .jestem wam wszystkim bardzo wdzięczna

ooooooo :) czyżby Luneczce szykował się domek ??? :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ze domek okaże się ten jedyny kochany chociaż pani boi się dysplazji bo pochowała właśnie pieska z dysplazja musiała pomoc mu odejść i bardzo to przeżyła.Ale jak pojawila się nadzieja na leczenie chce zobaczyć lunke na żywo jak na nich zareaguje i czy to właśnie ta milosc . Luna musi trafić na kochający bo pomimo ze bardzo ja kocham to to 4 piętro kiedys ją wykończy a ja tego nie chce bo ja kocham

Link to comment
Share on other sites

ooooooo :) czyżby Luneczce szykował się domek ??? :)

to ta Pani która miała odezwac się po wakacjach...Heaven& Lily jest w kontakcie ;)

gdyby była zdrowa...

Pani bardzo się boi chorego psa,Pan nie chce się zgodzić,chce zdrowego,bo dopiero co odszedł od nich pies,boją się i wydatków i tego najgorszego...

ale Lunka to młoda sunia :) szansa jest ;)

Link to comment
Share on other sites

A luneczka już dziś biega szczeka i tylko lize gole wygolone łapki i brzucho . Ale śpi na łóżku potrzebuje czułości .

dar laparoskopii :)

cieszę się ogromnie,mizianka dla ślicznotki :)

 

 

Mam nadzieje ze domek okaże się ten jedyny kochany chociaż pani boi się dysplazji bo pochowała właśnie pieska z dysplazja musiała pomoc mu odejść i bardzo to przeżyła.Ale jak pojawila się nadzieja na leczenie chce zobaczyć lunke na żywo jak na nich zareaguje i czy to właśnie ta milosc . Luna musi trafić na kochający bo pomimo ze bardzo ja kocham to to 4 piętro kiedys ją wykończy a ja tego nie chce bo ja kocham

trzymam kciuki,może to będzie TA właśnie miłość :) na to liczę :)

wiem Elu jak kochasz Lunke i wszystkie swoje ogonki-Zuzula mi wytarmoś :)

ale to 4 piętro...

Link to comment
Share on other sites

to ta Pani która miała odezwac się po wakacjach...Heaven& Lily jest w kontakcie ;)

gdyby była zdrowa...

Pani bardzo się boi chorego psa,Pan nie chce się zgodzić,chce zdrowego,bo dopiero co odszedł od nich pies,boją się i wydatków i tego najgorszego...

ale Lunka to młoda sunia :) szansa jest ;)

no niestety Państwo muszą się z tym  liczyc że w przyszłości mogą pojawic się problemy i duże wydatki :( To trudna decyzja. Będzin ode mnie nie daleko więc jak by co chętnie odwiedzę domek i sprawdzę warunki :) To musi byc naprawdę przemyślana adopcja :)

Link to comment
Share on other sites

Dam znac i będzie mi milo ze Marticzko sprawdzisz domek dla luneczki .oni mieli chorego pieska z dysplazja i musieli mu pomoc odejść chociaż walczyli i dlatego się boją.tej straty miłości i oddania. Kazda z nas wie czego się boja .

strasznie przykro podjąc tą ostateczną decyzję :( strata najlepszego przyjaciela jest potwornie bolesna :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

no niestety Państwo muszą się z tym  liczyc że w przyszłości mogą pojawic się problemy i duże wydatki :( To trudna decyzja. Będzin ode mnie nie daleko więc jak by co chętnie odwiedzę domek i sprawdzę warunki :) To musi byc naprawdę przemyślana adopcja :)

 

dzięki za deklarację :) a może stanie się cud ...

ten ktoś musi wiedzieć jaki bagaż za sobą niesie pies,Elżbieta uczciwie sprawę stawia,niczego nie koloryzuje.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do pana doktora nie wyslal wczoraj bo miał dużo pracy zobacz mowil ze dzis wysle . Lunka bardzo dobrze się czuje jakby nic się nie działo myjemy ranki riwanolem a lunia brzucho wystawia do góry jak do glaskow. Sunia spokojna 3 spacerki i odpoczynek ale pancia mniej zadowolona bo plus 3 spacerki z Lilly i Heaven to 6 dobrze ze mam urlop.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do pana doktora nie wyslal wczoraj bo miał dużo pracy zobacz mowil ze dzis wysle . Lunka bardzo dobrze się czuje jakby nic się nie działo myjemy ranki riwanolem a lunia brzucho wystawia do góry jak do glaskow. Sunia spokojna 3 spacerki i odpoczynek ale pancia mniej zadowolona bo plus 3 spacerki z Lilly i Heaven to 6 dobrze ze mam urlop.

Sprawdziłam pocztę,niestety :(

 

 

Lunka wpała z wizytą :) cudo nasze ,cieszę się,że jest w tak dobrej formie :)

s5xm6g.jpg

 

33116i0.jpg

 

mr33hc.jpg

Link to comment
Share on other sites

czyż ona nie jest cudna ??? :) a jaka dzielna :)

mamy zdjęcie rtg Luny ,wszystko wklejam post 3 

 

 

Jest dzielna próbuje zrobić zdjęcia brzuszka i dziurek i mi się nie udało. Może jutro pozwoli teraz zagrzebuje nosem karmę muszę dać jej tam mięsko bo samo suche nie bardzo. .

fajna jest ta nasz ''Mała''  :)

 

 

niestety dalej nie mam faktury,trochę ! to denerwujące bo opiewa na sporą kwotę.

zamiast wszystko przysłąć w jednym @ 

poprosiłam ...czekam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...