Jump to content
Dogomania

2małe suczki Gosie, nie ma już żadnej z nich na świecie, ale pod koniec były kochane


Onaa

Recommended Posts

Gosia zachowuje się wzorcowo!!! Zachowuje czystość w domku, chętnie chodzi na spacerki, spokojnie idzie obok człowieka, nie reaguje na inne psy. W dzień chętnie leży na posłanku przy kominku, ale kanapą też nie gardzi  :). Bardzo lubi jeść i państwo musza uważać, bo Gosia jest grubiutka i musi zrzucić kilka kg. Nie wyjada z miseczki psa rezydenta, ale wodę to już chętnie pije od niego. Głaski zbiera od wszystkich. Pańcia powiedziała, że Gosia dzisiaj zachowywała się tak, jakby mieszkała tu od dawna. Swobodnie wychodziła sobie do ogrodu po schodkach, bawiła się z siostrzenicą. Załączam miniaturki, przepraszam ale nie potrafię inaczej dołączyć zdjęć. a chyba będę musiała, bo wszyscy czekają na fotorelacje. Ale obiecuję, że się nauczę

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

attachicon.gif1.jpg
 
Popatrzcie co Gosia dzisiaj dostała!!! Ma już swoją własną obróżkę i szeleczki i smyczkę  :) Oczywiście czerwone!! Miseczka też własna i kocyk w łapki. No i coś na przekąskę.

 
Na nowe życie, nowa wyprawka i to jeszcze śliczna, czerwona i własna ! To było moje marzenie, zobaczyć Gosię uśmiechniętą i szczęśliwą !
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gosieńka wygląda cudnie w domowym zaciszu, to takie niesamowite widzieć je w schroniskowym boksie i zaraz na kanapie lub w łóżku :)

Dobrze, ze udało się zmienić życie tym starszym  sunieczkom, może wspólnie wypatrzymy i pomożemy kolejnym?

Teraz trzymajmy i czarujmy domek dla czarnej Gosi, bo chociaz wyleguje się w łożeczku,  to jest ono tylko tymczasowe.

 

Jeśli chodzi o wpłatę deklaracji, to tak sobie myślę, ze może zebrać je na kolejny miesiąc (bez wpłaty mar.gajko, bo juz zakupiła karmę) i zakupić kolejną porcję ?

Co prawda to BDT, ale  taka pomoc co jakiś czas na pewno ucieszy patiC...

Link to comment
Share on other sites

Gosieńka wygląda cudnie w domowym zaciszu, to takie niesamowite widzieć je w schroniskowym boksie i zaraz na kanapie lub w łóżku :)

Dobrze, ze udało się zmienić życie tym starszym  sunieczkom, może wspólnie wypatrzymy i pomożemy kolejnym?

Teraz trzymajmy i czarujmy domek dla czarnej Gosi, bo chociaz wyleguje się w łożeczku,  to jest ono tylko tymczasowe.

 

Jeśli chodzi o wpłatę deklaracji, to tak sobie myślę, ze może zebrać je na kolejny miesiąc (bez wpłaty mar.gajko, bo juz zakupiła karmę) i zakupić kolejną porcję ?

Co prawda to BDT, ale  taka pomoc co jakiś czas na pewno ucieszy patiC...

 

Czujem się dyskryminowana ;)

Karma była obiecana dla suniek, niezależnie od deklaracji.

A zwłaszcza, że Gosia Druga, ma domek od ręki, a też miała obiecane.

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie poproszę dane do przelewu

Chyba troszkę wprowadziłam wszystkich deklarujących w błąd, przepraszam - mam ciężki tydzień i pewne sprawy mi umykają ;)

Przejrzałam wątek, rozmawiałam z Jo37 no i jednak nie będziemy zbierać deklaracji - jedna sunia ma DS, druga BTD u PatiC, a deklaracje  zbierałyśmy na hotelik.

Rozmawiałam z Pati - będzie potrzebna pomoc za ewentualne wizyty u weta, szczepienie - a  na to na razie są pieniążki z bazarków.

Jak będzie potrzebna jakaś inna pomoc - będziemy o nią prosić :)

Oczywiście jeśli ktoś chce wspomóc Gosię- to będzie to mile widziane :)

 

Być może wynajdę w schronie kolejne takie Gosie i wtedy zaczniemy od nowa...

Dziękuję bardzo wszystkim  za chęć pomocy sunieczkom :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba troszkę wprowadziłam wszystkich deklarujących w błąd, przepraszam - mam ciężki tydzień i pewne sprawy mi umykają ;)

Przejrzałam wątek, rozmawiałam z Jo37 no i jednak nie będziemy zbierać deklaracji - jedna sunia ma DS, druga BTD u PatiC, a deklaracje  zbierałyśmy na hotelik.

Rozmawiałam z Pati - będzie potrzebna pomoc za ewentualne wizyty u weta, szczepienie - a  na to na razie są pieniążki z bazarków.

Jak będzie potrzebna jakaś inna pomoc - będziemy o nią prosić :)

Oczywiście jeśli ktoś chce wspomóc Gosię- to będzie to mile widziane :)

 

Być może wynajdę w schronie kolejne takie Gosie i wtedy zaczniemy od nowa...

Dziękuję bardzo wszystkim  za chęć pomocy sunieczkom :)

 

Tolu, to może umówmy się tak.

Dopóki są pieniążki na potrzeby Gosi, to OK.

Ale gdy zbraknie, jasno napiszesz, że trzeba wznowić wpłaty.

Przed Gosią przecież badania weterynaryjne, musi coś jeść.

Jest śliczna :) i kochana, ale szukanie domku może potrwać.

Link to comment
Share on other sites

Tolu, to może umówmy się tak.

Dopóki są pieniążki na potrzeby Gosi, to OK.

Ale gdy zbraknie, jasno napiszesz, że trzeba wznowić wpłaty.

Przed Gosią przecież badania weterynaryjne, musi coś jeść.

Jest śliczna :) i kochana, ale szukanie domku może potrwać.

Oczywiście, że jak tylko Gosi potrzebne będą pieniążki - dam tutaj znać.

Teraz czarnej Gosieńce najbardziej potrzebny domek i nasze dobre myśli.

 Wczoraj wysłałam zapytanie do PatiC o Gosiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Pati napisała :

U Gosi wszystko dobrze. Mamy dwie nowe tymczasowiczki z którymi świetnie się dogadała. Jest niezwykle spokojniutka, cichutka i zgodna. Nie ma z nią najmniejszego problemu. Lubi wygrzewać się na słonku i dreptać na spacerki :)

Pozdrawiam-Pat.

 

I znowu mi się płacze - czy jeszcze niedawno marzylismy o takim zdjęciu?

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/72c1952475f5eec7]72c1952475f5eec7med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/3445b481f119b49d]3445b481f119b49dmed.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/efcbe21ba8b3c61f]efcbe21ba8b3c61fmed.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/48d50543542fd9e4]48d50543542fd9e4med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/9cd76cefc2ab9622]9cd76cefc2ab9622med.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...