Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

 

Niedawno wypatrzony, już ma wątek, trochę grosza. Idzie ku dobremu Piesku. Sliczny taki jesteś. Ciotki nie spoczną, dokąd nie trafisz na kolana swego ludzia i swój tapczan :)

 
Tak Figuniu. Ten piesek bardzo zapadł mi w serce, sama nie wiem dlaczego i tak, jak napisałam, będę go ogłaszać do skutku !
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciociu, czy jestes w stanie pojsc z nim do fryzjera? Zaplace. Potem pomyslimy dalej. Ladny chlopak, ten Pszeniczy, Pszonek

Bardzo dziękuję, na pewno skorzystamy,  ale już po ostatecznym zabraniu psa ze schronu,   wcześniej jest to niestety niemożliwe.

Ale mam nadzieje, ze  już niedługo uda się go zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich na wątku, dziękuje za przybycie, za deklaracje pomocy - Pszenicznemu bardzo to potrzebne :)

 Jutro pouzupełniam, dzisiaj juz nie dam rady.

 

Poprosiłam Maćka777 o banerek dla Pszenicznego. Odpisał, ze zrobi, ale za kilka dni.

Dzięki, ze o tym pomyślałaś!

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pojedzie do Murki to czy będzie w kojcu?Jeżeli tak,to bardzo mi przykro ale nie mogę dać mu stałej.Co najwyżej wesprę na transport,weta itd...

Hotelik u Murki jest najbliżej j nas;  jeśli Pszeniczny nie pojedzie do szafirki, to trudno będzie nazbierać na wyjazd gdzieś dalej.

Jutro poproszę Murkę, aby tu zajrzała.

 

Zapomniałam o multi cytowaniu i tak piszę te posty.

Link to comment
Share on other sites

Hotelik u Murki jest najbliżej j nas;  jeśli Pszeniczny nie pojedzie do szafirki, to trudno będzie nazbierać na wyjazd gdzieś dalej.

Jutro poproszę Murkę, aby tu zajrzała.

 

Zapomniałam o multi cytowaniu i tak piszę te posty.

 

Wiem,że musicie wybrać realną i najlepszą wersję,a nie jest to wszystko takie proste,jakby się wydawało...Pszenicznego nie opuszczę,bez względu na to gdzie będzie,bo on mi tez bardzo leży na sercu.Tolu wysłałam pw

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i czytam co tu się dzieję.

Najszybciej bazarek bym zrobiła pod koniec tygodnia bo na wyjeździe jestem.

Pytanie na już: Kto będzie zbierał pieniądze na małego? Kto będzie jego opiekunem?

Pszeniczny jak pojedzie do hoteliku do Murki to dopiero koniec sierpnia/początek września (miejsce zwalnia Tosiek:) ).

Skarbnikiem może zgodzi się zostać anecik, zaraz do niej napiszę :)

 Kto jeszcze podaruje Pszenicznemu deklarację stałą?

 

Anecik będzie skarbnikiem :) :)

Link to comment
Share on other sites

Pszeniczny jak pojedzie do hoteliku do Murki to dopiero koniec sierpnia/początek września (miejsce zwalnia Tosiek:) ).

Skarbnikiem może zgodzi się zostać anecik, zaraz do niej napiszę :)

 Kto jeszcze podaruje Pszenicznemu deklarację stałą?

 

Anecik będzie skarbnikiem :) :)

Oczywiście że zostanę. Jeśli zdałam egzamin u Tośka :D ? Bo te upały nie odchodzą :(

Powstał "problem" z bazarkiem :(

Napiszę do Was późnym wieczorem lub jutro rano.

Link to comment
Share on other sites

, Tosiek oddaje Pszenicznemu :) 200 zl stalej Do konca roku a potem zobaczymy dalej, no ale mam nadzieje ze Pszeniczny tak Jak Tosiek znajdzie szybko domek :).....
Chcialabym jeszcze z Toskowej nadwyszki odstapic cos Mikrusowi....ale nie wiem czy mozna.....hm znowu nie wiem

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

, Tosiek oddaje Pszenicznemu :) 200 zl stalej Do konca roku a potem zobaczymy dalej, no ale mam nadzieje ze Pszeniczny tak Jak Tosiek znajdzie szybko domek :).....
Chcialabym jeszcze z Toskowej nadwyszki odstapic cos Mikrusowi....ale nie wiem czy mozna.....hm znowu nie wiem

 
Wiesiu kochana, jesteś ....ANIOŁEM !!! Mam nadzieję, ze do końca roku, nasz piesio znajdzie dom.
Ale Fajnie !
Link to comment
Share on other sites

 

Skoro cudny Tosiek jedzie do domu przeniosę swoją deklaracje na Pszenicznego, niestety będzie to tylko 5 zł ( od września )

 
Elficzkowa, super !!! To aż 5 zł !!! Każdy pomaga jak może. Cieszę się, ze jesteś na wątku !
Niestety nie mam emotikonek i nie mogę pokazać, jak się cieszę !!!
Link to comment
Share on other sites

W tym momencie ciężko mi powiedzieć gdzie będzie mieszkał psiak. Nic o nim nie wiemy. Jeśli Pszeniczny nie będzie w domu to będzie w boksie wewnętrznym, gdzie może być legowisko z kocykiem (niektóre psy lubią spać w budce, inne na przestrzeni). Natomiast zawsze kiedy widzimy, że pies źle się czuje w boksie lub wymaga socjalizacji w najbliższym możliwym czasie przenosimy go do domu.

 

Wszystkich psów niestety nie dam rady ulokować w domu, zwłaszcza, że niektóre potrafią dać nieźle w kość (parę dni temu przenieśliśmy z boksów 6-kilogramową suczkę do domu i dziurę jaką wyrąbała w drzwiach w nocy przez dwie godziny nie powstydziłby się amstaf ;) ), niektóre chętnie by zjadły nasze kotecki domowe na obiad lub chciały porządzić w domowym psim stadzie seniorów ;)

 

Jeśli chodzi o koszty, to za psa średniego liczymy 12zł/doba, jeśli będzie karma to 10zł/doba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...